Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,967 μέλη και 2,478,297 μηνύματα σε 78,934 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 289 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιος είναι ο χειρότερός σας φόβος;

smart_girl..

Νεοφερμένος

H smart_girl.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Γρεβενά (Γρεβενά). Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H smart_girl.. ζησε καθε στιγμη!!! έγραψε: στις 11:18, 03-02-12:

Καποιες φορες εχουμε φοβιες,ανασφαλειες,που μας απασχολουν ο καθενας εχει κατι που τον τρομαζει και μονο η σκεψη να του συμβει..Αλλος περισσοτερο και αλλος λιγοτερο.Εσεις εχετε;Και αν ναι ποια ειναι αυτη;Επηρεαζει την καθημερινοτητα σας;
Περιμενω απαντησεις
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε: στις 01:42, 18-02-12:

Όλοι έχουν φοβίες. Εγώ φοβάμαι πολύ τη θάλασσα κ τα ασανσέρ παλαιού τύπου. Η καθημερινότητά μου δεν επηρεάζεται θα έλεγα. Όσον αφορά τα μπάνια στη θάλασσα πάω μέχρι εκεί που δεν θα πανικοβληθώ (με κύμα αποκλείεται βέβαια να μπω). Τώρα για τα ασανσέρ βλέπω κ κρίνω...Αν δεν μ'αρέσει θα ανέβω τους ορόφους με τα πόδοα ακόμα κ αν είναι κ 10!!!!
Παράθεση

ελεύθερο πνεύμα (μαρια)

Νεοφερμένος

H μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H ελεύθερο πνεύμα ζησε το απιστευτο!! έγραψε: στις 22:59, 20-02-12:

H μοναξια!!
Παράθεση

ἅλς

Διακεκριμένο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,074 μηνύματα.

O ἅλς Παυση πλου σε αυτη τη θαλασσα .... έγραψε: στις 16:36, 23-02-12:

Ο θάνατος αγαπημένου ανθρώπου!
9
Παράθεση

κaτε_αlx

Δραστήριο Μέλος

H κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 447 μηνύματα.

H κaτε_αlx Γήρνα πίσο ή έστο τειλεφόνα έγραψε: στις 00:53, 24-02-12:

η προδοσία..
Παράθεση

Rempeskes

Επιφανές Μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,659 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 03:28, 24-02-12:

Ο φραπές με ζάχαρη.
3
2
Παράθεση

smart_girl..

Νεοφερμένος

H smart_girl.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Γρεβενά (Γρεβενά). Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H smart_girl.. ζησε καθε στιγμη!!! έγραψε: στις 01:50, 03-03-12:

κατε με η μοναξια και το κενο που νιωθεις ειναι απο τους χειροτερους φοβους μου η να μεινω μονη μου χωρις ατομα διπλα μου..και απο τα χειροτερα συναισθηματα..
Παράθεση

steve391242 (Στέφανος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 123 μηνύματα.

O steve391242 Dare to walk the alleys of her mind? έγραψε: στις 16:32, 07-03-12:

Τα πτωματα,τον πονο γιατι ξερω οτι ειμαι κλαψιαρης και δεν αντεχω το παραμικρο,και εννοειται το χειροτερο να μην υπαρχουν στη ζωη μου τα αγαπημενα μου ατομα..χωρις αυτα απλα
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 2,609 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 01:34, 08-03-12:

Τα βασανιστήρια και να έχω πλήρη συναίσθηση του πόνου

εκει χαλαρά λιποθυμώ
Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,672 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε: στις 00:28, 09-03-12:

Να πιανω τα τραπεζια απο κατω.
2
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,333 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 21:36, 10-03-12:

να με παίρνουν αίμα
Παράθεση

steve391242 (Στέφανος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 123 μηνύματα.

O steve391242 Dare to walk the alleys of her mind? έγραψε: στις 08:27, 12-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
να με παίρνουν αίμα
Γινε εθελοντρια!Και εγω ειχα πολυ μεγαλη φοβια με τις βελονες,αλλα απο τοτε που αρχισα να δινω το ξεπερναω σταδιακα..
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 18:40, 12-03-12:

να με παίρνουν αίμα
αχ ούτε κ εγώ το μπορώ αυτό βλέπω σύριγγα και τρέμω
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,333 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 20:46, 12-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από steve391242
Γινε εθελοντρια!Και εγω ειχα πολυ μεγαλη φοβια με τις βελονες,αλλα απο τοτε που αρχισα να δινω το ξεπερναω σταδιακα..
το έχω σκεφτεί για όταν γίνω 18 να γίνω αλλά μόνο στην ιδέα φοβάμαι :/
Αρχική Δημοσίευση από Joanna97
αχ ούτε κ εγώ το μπορώ αυτό βλέπω σύριγγα και τρέμω
μια από τα ίδια..και το αστείο είναι ότι δεν φοβάμαι το αίμα καθόλου μόνο να με παίρνουν εμένα αίμα
1
Παράθεση

Didonia (Υπερτατη Ελληνιδα Θεα(ΕΓΩ ΕΣΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ))

Νεοφερμένος

H Υπερτατη Ελληνιδα Θεα(ΕΓΩ ΕΣΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 51 μηνύματα.

H Didonia http://www.youtube.com/watch?v=_VntCvrE9 έγραψε: στις 20:40, 13-03-12:

Εγω δε φοβαμαι τίποτα ! Ειμαι ατρομητη!!! Aλλα με μια δεύτερη σκέψη θα ελεγα οτι φοβαμαι σε υπερβολικό σημείο τα ζωα και συγκεκριμενα τους κύωνες(σκύλους) ... τραυματικες εμπειρίες!
Παράθεση

Alma Libre (Sinéad)

Επιφανές Μέλος

H Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,378 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 17:02, 16-04-12:

Το αίμα,βασικά το συχαίνομαι.
1
Παράθεση

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ. (Δέσποινα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 140 μηνύματα.

H ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ. We found love in a hopeless place!!!!!!! έγραψε: στις 16:14, 19-05-12:

Φοβάμαι υπερβολικά τα φίδια γιατί μια μέρα παραλίγω να με τσιμπήσει ένα...
Παράθεση

stefanos45

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο stefanos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 59 μηνύματα.

O stefanos45 if it happened, it was for a reason έγραψε: στις 19:58, 21-07-12:

τον ΑΝΘΡΩΠΟ φυσικα... ειναι ικανος για τα παντα, πουλαει και τη ψυχη του. Μπορει να σε καταστρεψει σε μια στιγμη.
2
Παράθεση

vassilakos (Βασίλης)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 488 μηνύματα.

O vassilakos Και το --> ΜΑΡΑΖΙ <-- δίχως αφορμή..... έγραψε: στις 00:52, 22-07-12:

να με παίρνουν αίμα
[off]Για την ακριβεια δεν φοβαμαι να μου περνουν αιμα...αλλα το ποναω το αιμα μου....δεν μου αρεσει να νοιωθω οτι μου το περνουν...(παντα με την καλη εννοια!!!)...γενικα αν εχω πληγη,η ματωσει η μυτη μου μπορω να ασχολουμε/κοιταω με τις ωρες μεχρι να σταματησει!!!!Ασε που με αηδιαζει για καποιο περιεργο λογω η σκεψη/ιδεα οτι κυλαει μέσα μου....
[on]Εγω φοβαμαι την ιδεα και μονο της απωλειας.....σε οποιοδηποτε επιπεδο...ειτε δηλαδη καποιος φυγει μακρια ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ειτε αν πεθάνει....!!!!
1
Παράθεση

Iratus

Δραστήριο Μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άεργος/η . Έχει γράψει 397 μηνύματα.

O Iratus έγραψε: στις 00:54, 22-07-12:

Οι άνθρωποι.
5
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια