Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,001 μέλη και 2,479,972 μηνύματα σε 79,002 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 413 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Ξέρω τι έκανες πέρσι το καλοκαίρι...

antwwwnis (Αντωωωνης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,152 μηνύματα.

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε: στις 17:34, 15-07-12:

Το παιχνίδι είναι απλό.
Γράφουμε τι έκανε ο προηγούμενος πέρσι το καλοκαίρι, στο στυλ της γνωστής ταινίας, που δεν την έχω δει αλλά δεν πειράζει. Προσέχουμε να ταιριάζει με το ύφος, στυλ, παρουσία του προηγούμενου στο φόρουμ, και να είναι πρωτότυπο.

Πχ, αν υπήρχε προηγούμενός, ας πούμε ο DrHouse που πριν από λίγο πρότινε να βρούμε παιχνιδι για το cnf, θα έγραφα:

"Πετούσε ντοματες και άλλα σάπια λαχανικά στα ΜΑΤ μπροστά από τη βουλή, μέσα στο πλήθος των Αγανακτισμένων"

Have fun.

*Αν υπάρχει ίδιο τόπικ σόρυ
*Δε θέλουμε προσβολές και προσωπικές επιθέσεις, ε; Αντες.
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Wild_Boy

Δραστήριο Μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 372 μηνύματα.

O Wild_Boy IMY έγραψε: στις 17:36, 15-07-12:

Προγραμμάτιζε το διάβασμα του για το έτος 2011-12 εν'όψει πανελληνιών
1
Παράθεση

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άεργος/η . Έχει γράψει 596 μηνύματα.

O Demlogic λ έγραψε: στις 17:37, 15-07-12:

εψαχνε θεματα στο ιντερνετ για να δει την φυσιολογικοτητα των γεννητικων του οργανων
Παράθεση

jj!

Συντονιστής

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5,255 μηνύματα.

O jj! έγραψε: στις 17:39, 15-07-12:

(Προβλέπω κατινιές)

Λιαζόταν στην παραλία
Παράθεση

DrHouse (intelligentsia)

Επιφανές Μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Λέκτορας . Έχει γράψει 3,368 μηνύματα.

O DrHouse Ψάξε με,θα με βρείς στους εφτιάλτες σου. έγραψε: στις 17:40, 15-07-12:

Για τον αντωνη-->Χμμμ χμμμ...για να κανω τις εικασιες μου.Λοιπον,διαβαζε φυσικη και ελυνε ασκησεις αντι για στραυρολεξο

Ο Ντεμ,τρολλαρε τους παντες στην θαλασσα πετωντας στο νερο νατριο,δημιουργωντας εκρηξεις.

JJ...εβλεπες εκπαιδευτικα...βιντεο
1
Παράθεση

Wild_Boy

Δραστήριο Μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 372 μηνύματα.

O Wild_Boy IMY έγραψε: στις 17:42, 15-07-12:

Έμπαινε σε αντι-ΚΚΕδίστικη οργάνωση.
1
Παράθεση

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άεργος/η . Έχει γράψει 596 μηνύματα.

O Demlogic λ έγραψε: στις 17:43, 15-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Wild_Boy
Έμπαινε σε αντι-ΚΚΕδίστικη οργάνωση.
εβλεπε ταινιες "μεγαλου μηκους"
Παράθεση

Wild_Boy

Δραστήριο Μέλος

O Wild_Boy IMY έγραψε: στις 17:43, 15-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Demlogic
εψαχνε θεματα στο ιντερνετ για να δει την φυσιολογικοτητα των γεννητικων του οργανων
Και για να απαντήσω:
Την έπεφτε σε ότι κινούνταν.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mercury : 15-07-12 στις 21:45. Αιτία: split μηνύματος και μεταφορά Εκτός Θέματος
Παράθεση

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

O Demlogic λ έγραψε: στις 17:45, 15-07-12:

και συνεχιζω.

εβλεπες ταινιες "μικρου μηκους" για να εξαλειψεις τις ανασφαλειες σου
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mercury : 15-07-12 στις 21:46. Αιτία: split μηνύματος και μεταφορά Εκτός Θέματος
Παράθεση

Wild_Boy

Δραστήριο Μέλος

O Wild_Boy IMY έγραψε: στις 17:46, 15-07-12:

Την είχε κάνει λάστιχο από την έλλειψη...
Παράθεση

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

O Demlogic λ έγραψε: στις 17:48, 15-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Wild_Boy
Την είχε κάνει λάστιχο από την έλλειψη...
οντως, μου αρεσε πολυ η x^2/4+x^2/9=1
Παράθεση

antwwwnis (Αντωωωνης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,152 μηνύματα.

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε: στις 17:54, 15-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Demlogic
οντως, μου αρεσε πολυ η x^2/4+x^2/9=1
Προσπαθούσε να ξεχάσει την εξίσωση έλλειψης, και τα κατάφερε.
Παράθεση

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

O Demlogic λ έγραψε: στις 18:07, 15-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από antwwwnis
Προσπαθούσε να ξεχάσει την εξίσωση έλλειψης, και τα κατάφερε.
το βραδυ ειχε ονειρωξεις με ραβδους που περιστρεφονταν και ελατηρια αντι για γυναικες
Παράθεση

DrHouse (intelligentsia)

Επιφανές Μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Λέκτορας . Έχει γράψει 3,368 μηνύματα.

O DrHouse Ψάξε με,θα με βρείς στους εφτιάλτες σου. έγραψε: στις 18:41, 15-07-12:

Φιλουσες τις βαλβιδες απο τα μπρατσακια,αντι να φιλας γκομενες, και τα φουσκωνες.
1
Παράθεση

Στρουφιτα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 126 μηνύματα.

H Στρουφιτα ΒΑΡΙΈΜΑΙ... έγραψε: στις 17:51, 24-10-14:

Νομιζω οτι το forum πηρε αλλη μορφη!!!
Μπορω να πω εξευτελιστικη!!!
Παράθεση

panagiotists13 (Παναγιώτης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,101 μηνύματα.

O panagiotists13 έγραψε: στις 17:58, 24-10-14:

Να μαντέψω για τη Στρουμφίτα?Προετοιμαζόταν για το γυμνάσιο (α γυμν δεν πας? αν κάνω λάθος σόρυ) και προσπαθούσε να να μάθει τη διάλεκτο του σάιτ!!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Τι θα έκανες αν.... - Από Isiliel
      Το θέμα έχει λάβει 1343 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τα δικά σας παιχνίδια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-10-14 στις 19:14.
    • Τι έκανες χθες το βράδυ; - Από evouli
      Το θέμα έχει λάβει 4271 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-09-13 στις 16:43.
    • Τι θα έκανες αν ήσουν.... - Από cr 7
      Το θέμα έχει λάβει 268 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τα δικά σας παιχνίδια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-06-12 στις 16:46.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα