Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,968 μέλη και 2,478,332 μηνύματα σε 78,936 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 416 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Thread για νέα μέλη

Sephiroth

Νεοφερμένος

Ο Sephiroth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 20 μηνύματα.

O Sephiroth έγραψε: στις 12:22, 20-10-05:

Γεία! Μόλις γράφτηκα! Ας ειναι καλά ο ]ifrit[ και ο shaman που μου είπαν για το e-steki.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,646 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 12:30, 20-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από Sephiroth
Γεία! Μόλις γράφτηκα! Ας ειναι καλά ο ]ifrit[ και ο shaman που μου είπαν για το e-steki.

Welcome Sephiroth!
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 12:30, 20-10-05:

καλως ήρθες!!!!!!!
Παράθεση

shaman

Δραστήριο Μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 610 μηνύματα.

O shaman έγραψε: στις 12:35, 20-10-05:

Καλως ηρθες
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,126 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 12:50, 20-10-05:

καλώς ήρθες
Παράθεση

Sephiroth

Νεοφερμένος

Ο Sephiroth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 20 μηνύματα.

O Sephiroth έγραψε: στις 13:06, 20-10-05:

φχαριστώ πολύ ρε παιδιά
Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 606 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε: στις 13:19, 20-10-05:

Καλώς ωρισες στην παρέα μας φίλε μου.
Παράθεση

Hetfield (Paris)

Δραστήριο Μέλος

Ο Paris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

O Hetfield Move b**ch έγραψε: στις 13:35, 20-10-05:

Καλως τον. Ολη η παρεα στο e-steki μαζευτηκε!
Παράθεση

geronimo

Νεοφερμένος

Ο geronimo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O geronimo έγραψε: στις 19:54, 20-10-05:

Γεια χαρα
δυο μέρες εδώ και πρόλαβα και με πετάξανε όξω ήδη μια φορα...
yeeeeeah!
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10,125 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 20:05, 20-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από geronimo
Γεια χαρα
δυο μέρες εδώ και πρόλαβα και με πετάξανε όξω ήδη μια φορα...
yeeeeeah!
γεια και χαρά σου
δεν σε πέταξε όξω καλέ κανένας αν σε πέταγαν τώρα δεν θα έγραφες ένα απλό μικρό τοσοδούλικο μηνυματάκι σου πέταξε
δεν έγινε και τίποτις
χαΛΛΛΛΛΛαρά
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 20:29, 20-10-05:

Καλωσηρθες! Καλη διαμονη (και ελπιζω να μην μας φυγεις)
Παράθεση

ScP

Νεοφερμένος

Ο ScP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 59 ετών . Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

O ScP έγραψε: στις 20:36, 20-10-05:

Καλώς σας βρήκα. Νάναι καλά μια admin που είναι αρκετά ενεργή σε ξένο φόρα και σας ανακάλυψα από εκεί. Καλά λένε όποια πέτρα και να σηκώσεις από κάτω θα βρεις Έλληνα (ή μήπως δεν το λένε )

Να είστε καλά παιδιά, πάντα δυναμικοί και σας εύχομαι να χιλιάσετε τα μέλη σας σύντομα και όλα να πηγαίνουν ανοδικά.
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 20:38, 20-10-05:

καλωσηρθες και εσυ, ελπιζω να εισαι ενεργός και να μην μας φυγεις οπως πολλοί αλλοι

edit
τελικά εγώ σου κάνω τα θελήματα μικρέ
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Κακή Επιρροή : 20-10-05 στις 20:41. Αιτία: ορθογραφία
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 20:41, 20-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από ScP
Καλώς σας βρήκα. Νάναι καλά μια admin που είναι αρκετά ενεργή σε ξένο φόρα και σας ανακάλυψα από εκεί. Καλά λένε όποια πέτρα και να σηκώσεις από κάτω θα βρεις Έλληνα (ή μήπως δεν το λένε )

Να είστε καλά παιδιά, πάντα δυναμικοί και σας εύχομαι να χιλιάσετε τα μέλη σας σύντομα και όλα να πηγαίνουν ανοδικά.
Να'σαι καλά!

dark kronos αυτό συμβαίνει σε κάθε forum. Κι εγώ έχω φύγει απο πολλά φόρα χωρίς να με έχει πειράξει κάτι.
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10,125 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 20:44, 20-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από ScP

Καλώς ήρθες
έτσι λένε για τις πέτρες και τους Έλληνες, αλλά εμένα με χαλάει αυτό...
στην πραγματικότητα όποια πέτρα και αν σηκώσεις θα βρεις από κάτω κανά σκουλίκι.... καμιά αράχνη.... εεε... ο συνειρμός με ψιλοχαλάει
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

O Dark_kronos . έγραψε: στις 16:24, 21-10-05:

Το ξερω michele, το ιδιο και εγω (και σε πολλα χωρις η με ελαχιστα ποστ) απλα ωραιο θα ητανε αντι να εχουμε τοσους χρηστες να εχουμε λιγοτερους αλλα περισοτερους ενεργους (αλλα οχι και να παραγεινει το κακο...)

off topic μαλλον εχεις δικιο κακη επιρροη....
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 16:25, 21-10-05:

Το καλύτερο απ'όλα θα ήταν να έχουμε και πολλούς χρήστες και αρκετοί απο αυτούς να είναι ενεργοί!
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

O Dark_kronos . έγραψε: στις 16:27, 21-10-05:

Νταξει μην γινουμε και σαν το ξερεις πιο γιατι γινετε της ποπης (μην πω το αλλο και με κανετε ντα) και δεν μπορεις και να μιλησεις ανοιχτα, μπαινει ο καθε μλκ και λεει οτι του κατευει κλπ
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dark_kronos : 21-10-05 στις 16:34.
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 16:33, 21-10-05:

Θα προτιμούσα να μην αναφερόμαστε ονομαστικά σε κάποιο άλλο forum.
Μιας και το ανέφερες πάντως, εδικά το συγκεκριμένο μου αρέσει αρκετά μιας και ο διαχειριστής έχει κάνει πολύ καλή δουλειά. Ο λόγος που δεν γράφω πλέον εκεί είναι επειδή υπάρχουν 3-4 ***κες, αλλά κατα τα άλλα το εκτιμώ πολύ σαν φόρουμ.
Παράθεση

DarK_HumOuR

Νεοφερμένος

Ο DarK_HumOuR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 43 μηνύματα.

O DarK_HumOuR έγραψε: στις 16:36, 21-10-05:

(για ποιο να μιλανε αραγε...)

υ.γ
παιδια, αν υποννοειτε κατι για το προσωπο μου (αναφερομαι στο ποστ της κακης επιρροης πριν..) δεν εχω προβλημα να φυγω οπως ηρθα.. εξαλλου φιλοξενουμενος ειμαι,
και προσκεκλημενος..

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DarK_HumOuR : 21-10-05 στις 16:44.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Agaphbou, Volkswagen Fan, Aleksa, harry akritas, darklady80, ilias90