Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,986 μέλη και 2,479,146 μηνύματα σε 78,966 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 471 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς ήσαστε πέρυσι τέτοιες μέρες;

_Silence_

Δραστήριο Μέλος

H _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 285 μηνύματα.

H _Silence_ έγραψε: στις 22:05, 31-01-11:

Μια χαρα ! Χαλαρα ! Αλαλουμ και αερα στα πανια μας !
Φετος ειναι το θεμα
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Pennylane (Σταυρούλα)

Τιμώμενο Μέλος

H Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 179 μηνύματα.

H Pennylane έγραψε: στις 22:08, 31-01-11:

ειχα τα νευρα μου...και τις πανελληνιες να πλησιαζουν απειλητικα
Αν και τελικα αποδειχτηκε οτι τζαμπα μας αγχωνουν...τιποτα δεν ειναι
1
Παράθεση

vassonoff

Δραστήριο Μέλος

H vassonoff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 290 μηνύματα.

H vassonoff ...Θα γιάνουνε οι χαρακιές... έγραψε: στις 14:59, 01-04-11:

Μαλλον στον κοσμο μου θα ελεγα...
Παράθεση

S.K girl

Νεοφερμένος

H S.K girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Interior designer . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H S.K girl έγραψε: στις 17:51, 03-04-11:

για να μη θυμαμαι πως ημουν περσι..φαινεται πως δεν εχει σημασια..η δε θελω να θυμαμαι?! Παντως οποτε πλησιαζουν γιορτες δεν μ αρεσει..και περσι καπως ετσι..πρεπει να σκεφτομουν πως ερχονται γιορτες και δε μαρεσουν
Παράθεση

Tania_K

Δραστήριο Μέλος

H Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 189 μηνύματα.

H Tania_K Choose to be me (but not me) έγραψε: στις 00:17, 09-04-11:

Που με πάτε? Τους τελευταίους μήνες άλλαξε δραματικά η ζωή μου...
Αύγουστος 2009: Θεσσαλονίκη, κόντευα 3η γυμνασίου και είχα 2 "φίλες" μίλουσαμε για τον Κωνσταντίνο και εγώ έκανα προπονήσεις με 2 καινούργιους προπονητές σιγά σιγά ετοιμαζόμασταν για αγώνες αλλά χωρίς ιδιαίτερη προετοιμασία...
Σεμπτέμβριος 2009: Θεσσαλονίκη, "φίλες" συζητήσεις για τον Κωνσταντίνο, προπονήσεις και συζήτηση με ον γλυκίτατο Χατζηγεωργίου μπας και αποφασίσει να με δηλώσει στα όρια του Παννεληνίου...
Οκτώβριο-αρχές Νοεμβρίου: Κολυμβητήριο, κολυμβητήριο, κολυμβητήριο, κολυμβητήριο, κολυμβητήριο και κολυμβητήριο... Μόνο προπονήσεις και προετοιμασία...
Τέλη Νοεμβρίου: Τελευταία προπόνηση................................................................................................................................................................................................................
Λάρισα....
Δεκέμβριος-Ιανουάριος 2010-Φεβρουάριος 2010-Μάρτιος 2010-Απρίλιος 2010-Μάιος 2010-Ιούνιος 2010: Λάρισα, Λάρισα, Λάρισα... Καινούργιο σχολείο, καινούργοι φίλοι...
Ιούλιος 2010: Θεσσαλονίκη, Προπόνηση σε άλλη ομάδα...
Αύγουστος 2010-Σεμπτέβριος 2010:Χαλαρές προπονήσεις, σχολείο (λύκειο πλέον)...
Οκτώβριος 2010: Τέρμα οι προπονήσεις..
Νοέμβριος 2010- Δεκέμβριος 2010- Ιανουάριος 2011-Φεβρουάριος 2011-Μάρτιος 2011- Απρίλιος 2011: Τίποτα σπουδαίος.. Θεσσαλονίκη...
Τι έγινε ουσιαστικά τους τελευταίους 17 μήνες...;
Τότε ετοιμαζόμου για αγώνες η ζωή μου ήταν εκεί.. Ήμουν 5 ώρες τη μέρα στο κολυμβητήριο κι ένω έκανα υπερπροσπάθεια ήμουν χαρούμενη.. Μόλις σταμάτησα ήρθε η κατάθληψη... Μετακόμισα.. Μετά απο λίγους μηνες κατάφερα και το ξεπέρασα... Γύρισα στο λύκειο.. Τώρα δεν περνάω ούτε απ'έξω... Οι χειρότεροι μήνες της ζωής μου....
Παράθεση

Chr96

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 139 μηνύματα.

H Chr96 έγραψε: στις 12:53, 13-04-11:

ημουν τοσο καλα! φετος..δε ξερω..αλλα αυτες οι μερες ειναι σκα**
ισως γιατι σε λιγο θα φυγω απ'το γυμνασιο που τοσο πολυ εχω αγαπησει..ζεν σελω να παω λυκειο!!!!!!!

ποσο νοσταλγω τη περσινη χρονια
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 12,084 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 01:09, 29-03-12:

Ενθουσιασμένος. Ετοιμαζόμουν για ταξιδάκι στην Νέα Υόρκη.
1
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,691 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 01:11, 29-03-12:

Busting my ass off στην δουλειά!!
Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,692 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε: στις 16:18, 29-03-12:

Δε θυμάμαι
Παράθεση

lowbaper92

Περιβόητο Μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,330 μηνύματα.

O lowbaper92 έγραψε: στις 16:39, 29-03-12:

Πέρυσι τέλη Μαρτίου είχα κατέβει με φίλους Αθήνα για να δούμε Παναθηναϊκός-Μπαρτσελόνα στο μπάσκετ.
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε: στις 16:44, 29-03-12:

οπως ειμαι και τωρα
2
Παράθεση

Εχέμυθη

Περιβόητο Μέλος

H Εχέμυθη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,386 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε: στις 16:45, 29-03-12:

Μεσα στην καλη χαρα!!!
Παράθεση

Αγγελική!!! (Αγγελική)

Δραστήριο Μέλος

H Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.

H Αγγελική!!! έγραψε: στις 19:20, 29-03-12:

Ημουν ένα τρελό γυμνασιοκόριτσο
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,737 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε: στις 19:24, 29-03-12:

Ήμουν χαρούμενη επειδή έμπαινε η άνοιξη, έκανα βόλτες, μάζευα μαργαρίτες... Ερχόταν καλοκαίρι.
Ήξερα ότι θα έχω μαθήματα, αλλά μου φαινόταν μακρινή ακόμα η Τρίτη Λυκείου. Δε το είχα συνειδητοποιήσει.
Εγώ, Τρίτη Λυκείου...Τελειόφοιτη.

Και τώρα... Μπήκαμε στην τελική ευθεία...

Αυτά...
1
Παράθεση

Just a sweetie!! (Marguerite des près)

Δραστήριο Μέλος

H Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.

H Just a sweetie!! έγραψε: στις 15:38, 30-03-12:

Πώς είμαι τώρα? Καμία σχεση.. Αγχος για τις εξετάσεις των γερμανικών, απογοήτευση για διαφορα θεματα..
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 17:57, 30-03-12:

Τα ίδια με πέρυσι, αν και έχω αλλάξει προς το καλύτερο νομίζω,έχω καλύτερη διάθεση και περισσότερη τρέλα
1
Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,469 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 23:01, 01-04-12:

Περίμενα την ενηλικίωση...Λεςκαι θα άλλαζε κάτι τραγικα..
3
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 2,609 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 14:18, 20-04-12:

εεεμ σχεδόν ίδια
Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,692 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε: στις 14:18, 20-04-12:

Σκατά. Τώρα είμαι ΠΟΛΥ καλύτερα
1
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 12,084 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 15:06, 20-04-12:

Manhattan!
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια