Το πρώτο σου ποστ! Το θυμάσαι;

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Γαμώτο, πάλι δε μπορώ να το καταφέρω... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γαμώτο, πάλι δε μπορώ να το καταφέρω... :/:
Βάλε αύξουσα ταξινόμηση στα μήνυμάτα σου, πιθανώς αυτό να φταίει! :P




Μποράτι, ήταν 31/03 το βραδάκι κι είχες avatar... τον borat. 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Βάλε αύξουσα ταξινόμηση στα μήνυμάτα σου, πιθανώς αυτό να φταίει! :P
Look again! :P

edit: ατιμούτσικο, έκανες edit, γιατί έγραφες πριν ότι ξέχασε να το πει η Michelle

  1. Στην περιοχή "Πώς;" θα βάλετε τις επιλογές:
    • Ταξινόμηση αποτελεσμάτων βάσει ώρα δημοσίευσης σε αύξουσα σειρά
    • Εμφάνιση αποτελεσμάτων σαν Μηνύματα
Αν το κάνετε σωστά, το πρώτο αποτέλεσμα θα είναι το πρώτο ποστ που κάνατε στο στέκι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πήγα μετά από πολύ καιρό σε μπουζουξίδικο με τη παρέα μου.
ΥΓ: Λυπάμαι και ντρέπομαι που το λέω αλλά πέρασα πολύ καλά!!!:thumbup:

01/04/07
16:56



Γεώργιε με εντυπωσιάζει το μνημονικό σου, αλλά έπεσες πολύ λίγο έξω. :P


υγ: άλλη βλακεία έκανα και δεν έβγαζα αποτελέσματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Το διάβασα 2 φορές και δεν το 'δα, το 'δα την 3η. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
https://www.e-steki.gr/showthread.php?p=9336#post9336

Αρχισα με σοβαρα θεματα... μετα το μαμισα....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Γεια σας...
Πως φαντάζεστε την γυναίκα/τον άντρα τον ονείρων σας?:hmm:


εγώ άνοιξα κατευθείαν θέμα τρομάρα μου

:redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν χρειάζεται καν να ψάξω. 8)
Μετά από 1 χρόνο και 3 μήνες θυμάμαι ότι είναι στο "Για ποιο λόγο θα χωρίζετε κάποιον" (κάπως έτσι) και ξεκίναγα με χαιρετούρες στον τότε γνωστό κόσμο - μιας και το διάβαζα το μέρος για 3-4 βδομάδες, οπότε ήξερα κάτι ψιλά.


25/11/06 ήταν, λίγο μετά τις 21:30 - 22:00 το βράδυ. Βαριέμαι να το ψάξω. :P
Το έψαξα εγώ για σένα ;)
Καλησπερίζω την πιο ζεστή παρέα του Internet :clapup:
Michelle, Exp_Bone, Valder, Kleftra, Vkey, Mario, Bunny, Evouli, adespoto, etc χαίρομαι που σας βρήκα (sorry όσους ξέχασα!).

Λοιπόν, σοβαρός λόγος χωρισμού είναι η απιστία. Απιστία = δειλία για μένα, η ύπαρξη παράλληλης σχέσης μου δίνει την εντύπωση ότι πολύ απλά δεν έχει το θάρρος να μου πει στα ίσα "χωρίζουμε". Αυτό συνεπάγεται έλλειψη εμπιστοσύνης από μέρος μου, και τα λοιπά...

Οπότε πολύ απλά τη σχολάμε πριν γίνουν τα πράγματα χειρότερα... Όλα τα άλλα συγχορούνται (ή μήπως όχι; :hmm: )

Παράκληση: Παιδιά μην βάζετε links, παραθέτετε το μήνυμα εδώ, γιατί για κάποιους αργεί να φορτώσει η κάθε σελίδα (πχ για μένα που έχω 100 μηνύματα/σελίδα :redface: ) και χάνεται το νόημα αν πρέπει να ακολουθούμε τόσα links :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Χιχι!

Το πρώτο μου μήνυμα :) ! Η πρώτη μου σχέση ήταν στα 18 και διήρκησε ένα χρόνο περίπου .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BrokenHeart

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Το πρώτο μου :redface::

"Γεια σε όλους. Είμαι new here. Θα δείξει αν μείνω!! Θέλω να σας ζητήσω βοήθεια! Εδώ και 2 χρόνια γνωρίζω μία κοπέλα. Την γνώριζα από το γυμνάσιο. Σαν κορίτσι μου άρεσε και της το 'πα. Εκείνη όμως με..."
(Δε χρειάζεται να βάλω όλο το μήνυμα... αυτό αρκεί) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ήταν στο topic ''Τι μουσική ακούτε"?

Αν και η αλήθεια είναι ότι προσπαθώ συνέχεια να διευρύνω τους μουσικούς μου ορίζοντες, τα αγαπημένα μου ακούσματα είναι ψιλοσταθερά. Μου αρέσει πολύ η έθνικ μουσική από την οποία προσπαθώ συνεχώς να ανακαλύψω κάτι καινούριο, η ροκ(πάντα ξένη εκτός από Τρύπες-σχολικό κατάλειπο:) )και απο ελληνικά ορισμένοι εκπρόσωποι της έντεχνης μουσικής, την οποία από πολλές απόψεις θεωρώ δήθεν. Αλλά εντάξει, στο τσακίρ κέφι θα το ρίξω έξω με ρεμπέτικα και λαϊκά, ακόμα και χαζοχαρούμενα χιτάκια.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
χα...ωραίο θεματάκι...

Το πρώτο μήνυμα μου ήταν τούτο....:D



H Μάρω ψάχνοντας την χώρα του ποτέ. έγραψε στις 01:14, 26-12-08:

:hmm:Καλησπερίζω όλη την παρέα σας...Είναι το πρώτο μύνημα που εμφανίζεται από εμού...
Λοιπόν μπαίνω κατευθείαν στο θέμα. Έχω μία εργασία στην σχολή για κάποιο κίνημα στην Τεχνη(επέλεξα σουρρεαλισμό) και αναρωτιώμουν αν μπορείτε να με βοηθήσετε σε μία απορία που έχω... Ποιοί οι Έλληνες σουρρεαλιστές ζωγράφοι;;; Εκτός από τον Εγγονόπουλο.:worry:
Ευχαριστώ προκαταβολικά...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,000 μηνύματα.
Αν γίνεται και θες πες μας πιο ήταν το πρώτο σου ποστ :P
5/12/2009 - Αυτό: https://ischool.e-steki.gr/showpost.php?p=1794945&postcount=189
Χημεία Β Λυκείου
Γιατί δεν τα γράφεις όλα; Όνομα - μοριακό τύπο - συντακτικό τύπο. Δύσκολο είναι; Έτσι θα είσαι 100% σίγουρος. :)
(Τότε δεν είχα αρχίσει ακόμα να βάζω εικόνες).

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
04/12/2011 - Αυτό: https://ischool.e-steki.gr/showpost.php?p=2899092&postcount=1878

Ήμουν μαθητής της Α' Λυκείου και ήθελα απόψεις για τις επιλογές που είχα να κάνω (κατεύθυνσης, κυρίως).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
https://ischool.e-steki.gr/showpost.php?p=4043329&postcount=3249
Μία μέρα πριν γράψω φυσική στις πανελλαδικές. Να πω επίσης ότι μόνο ο Δίας μου έλυσε σωστά την απορία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Και το δικό μου πρώτο ποστ βρίσκεται εδώ. Το θέμα ήταν το "τι κοιτάτε σε ένα αγόρι;" και εγώ είχα απαντήσει "τα μάτια ή τα πόδια".:redface:

Τι να πω, ήμουν Α' γυμνασίου, 13 χρονών και δεν ήξερα τι έγραφα, προφανώς. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,000 μηνύματα.
Και το δικό μου πρώτο ποστ βρίσκεται εδώ. Το θέμα ήταν το "τι κοιτάτε σε ένα αγόρι;" και εγώ είχα απαντήσει "τα μάτια ή τα πόδια".:redface:
Τι να πω, ήμουν Α' γυμνασίου, 13 χρονών και δεν ήξερα τι έγραφα, προφανώς. :hehe:
Δηλαδή, (όπως γράφει και κάτω από το μήνυμα), έχεις αλλάξει απόψεις έκτοτε;
Και τι κοιτάς τώρα (αν επιτρέπεται);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Δηλαδή, (όπως γράφει και κάτω από το μήνυμα), έχεις αλλάξει απόψεις έκτοτε;
Και τι κοιτάς τώρα (αν επιτρέπεται);

Προφανώς και έχω αλλάξει γνώμη έκτοτε, πλέον δε κοιτάω κάτι συγκεκριμένο..
Και αν το κάνω, σίγουρα αυτό που κοιτάω δεν είναι τα πόδια. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
29-11-09 στο θέμα "Σύμβολα:Μπορούμε να τα χρησιμοποιήσουμε στις πανελλήνιες;"

Το για καθε οντως εχει καταργηθει..ενταξει μπορουμε να το χρησιμοποιουμε οταν λυνουμε ασκησεις φροντιστηριου αλλα στις πανελληνιες οχι

Καταλυτική παρατήρηση, επηρέασε τα μέγιστα τη μετέπειτα μαθηματική σκέψη του 21ου αιώνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top