5 Πράγματα που δεν ξέρετε για μένα…

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
1. Μιλάω πολύ, τόσο που οι φίλοι μου αγανακτουν και σκέφτονται πολύ σοβαρά να μου παραγγείλουν ειδικό φίμωτρο

2. Στα 14 μου (τόσο ήταν τελικά PYLH μου) και ενώ με περίμενε μεγάλη ποδοσφαιρική καριέρα, όντας αρχηγός των εφήβων του Παναθηναϊκού (για να μην παρεξηγηθώ είμαι Εργοτέλης), χτύπησα ένα παιδί που μου έριχνε δυο χρόνια και ενάμισι κεφάλι επειδή με έβρισε. Του 'εσπασα 4 δόντια και καταδίκασα το ποδοσφαιρικό μου μέλλον

3. Το Τρουφίνιο προέρχεται από τον πατέρα μου, ο οποίος στους δημοσιογραφικούς κύκλους είναι γνωστός ως Τρούφας. όταν μπήκα κι εγώ στο σινάφι έγινα ο μικρός Τρούφας, πορτογαλιστί Τρουφίνιο

4. Όταν ήμουν μικρός (αλλά πολύ μικρός) ήθελα να γίνω ή πρωθυπουργός ή άγαλμα

5. Έχω φτάσει κοντά στον πνιγμό δύο φορές, μία στην Ικαρία και μία σε πισίνα στην Κέρκυρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
1) Είμαι "σκυλί" πού γαβγίζει αλλά δεν δαγκώνει. Ενώ δείχνω σκληρή, κατά βάθος είμαι πολύ ευαίσθητη και πληγώνομαι με πράγματα πού άλλοι θεωρούν ανόητα. Κλαίω πάρα πολύ εύκολα, ακόμα κι όταν είμαι ανάμεσα σε πολύ κόσμο,(γνωστό ή άγνωστο) και δεν ντρέπομαι γι'αυτό. Απλά λέω ένα "συγγνώμη", απομακρύνομαι για λίγο και μετά επιστρέφω...σαν να μην συνέβη τίποτε.

2) "Αγαπάω" υπερβολικά την μουσική,το τραγούδι, τον χορό. Έχω σοβαρή τρέλλα :hmm:. Χορεύω όπου βρεθώ κι όπου σταθώ ασταμάτητα, έστω κι άν είμαι κουρασμένη. Ιδίως όταν είμαι σπίτι...τα "δίνω" όλα...από ζεμπεκιές (πρωϊ-πρωϊ :redface: ), μέχρι κλασσική μουσική....( τα παιδιά μου με "κοροιδεύουν":D ).

3) Μ'αρέσει να πηγαίνω για καφέ μόνη μου, κάπου ήσυχα, να βάζω τ'ακουστικά μου και να γράφω...τις σκέψεις μου, τι νοιώθω...ή να διαβάζω...ή να μην κάνω απολύτως τίποτα...,απλά να κάθομαι μόνη μου.

4) Τρελλαίνομαι για την ταχύτητα, (αυτοκίνητο ή μηχανή) , χωρίς να το διακινδυνεύω βέβαια και μ'αρέσουν πολύ τα ταξίδια, έστω και χωρίς συγκεκριμένο προορισμό ή λόγο ! Απλά για το ταξίδι...

5) Είμαι των άκρων. Ρισκάρω ακόμα κι όταν ξέρω ότι θα την "πατήσω" και μ'έχουν εκμεταλλευτεί πολλές φορές.Ότι κάνω, το κάνω με πάθος.Οι φίλοι μου ξέρουν ότι μπορούν να μου τηλεφωνήσουν,ακόμα και μέσα στην νύχτα,κι εγώ θα τρέξω.
5α):redface: :D Έχω τρακάρει με μηχανή άσχημα, φοβάμαι πολύ τα ύψη αλλά έχω "κάνει¨αλεξίπτωτο στην θάλασσα :hmm: .έχω κάνει απόπειρα αυτοκτονίας,έκοψα "μαχαίρι" τα αντικαταθλιπτικά μόνη μου, έχω "χάσει" τέσσερις φίλες μου κι είδα την μάνα μου την ώρα που "έφευγε"...

ΥΓ. :sorry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
  1. Την πρώτη μου λέξη την είπα 3 μηνών.
  2. Έχω σπάσει παρμπρίζ απο τζιπ με το κεφάλι μου μετά από απότομο φρενάρισμα και το κεφάλι μου δεν έκανε ούτε μελανιά!
  3. Φορούσα σιδεράκια από την τρίτη δημοτικού έως και τα 24 μου, αν θυμάμαι καλά!
  4. Όπου κι αν είμαι, παίζει πάντα μουσική (γι αυτό και έχω στάνταρντ το mp3 player μου μαζί)
  5. Τελευταία έχω γίνει πολύ διαισθητική σε ακυρώσεις ραντεβού ή νέα από συγκεκριμένα άτομα (δηλ ξέρω απο το πρωί ή την προηγουμενη ημέρα πως κάτι θα ακυρωθεί ή κάτι θα μάθω για κάποιον).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Φορούσα σιδεράκια από την τρίτη δημοτικού έως και τα 24 μου, αν θυμάμαι καλά!

Συνεχόμενα?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Συνεχόμενα?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ε με μικρές διακοπές. Άντε να έμεινα συνολικά τρία χρονια χωρίς σιδεράκια σε όλο αυτό το διάστημα. Αφού να φανταστείς όσο φόραγα κινητά σιδεράκια, ήμουν και κινητό σόου: τα γύριζα μες στο στόμα μου με άπειρους τρόπους! :P Αλλά γενικά έχω υποφέρει πολύ με τα δόντια μου. Μια εποχή μου τράβαγαν έναν κυνόδοντα απο τον ουρανίσκο (!) με ένα λαστιχάκι δεμένο στα κάτω δόντια. Να φάω δεν μπορούσα, να ανοίξω απλά το στόμα μου ούτε, φρίκη! Κι αφού τον τράβηξαν κάνα χρόνο, τελικά αποφάσισαν πως δεν θα μπορούσε ποτέ να πάει στη θέση του και μου έκαναν εξαγωγή! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
1) Δείχνω πάντα χαζοχαρούμενο... είμαι πάντα με ένα χαμόγελο!Ακόμα και όταν είμαι χάλια...ακόμα και όταν πονάω... όταν είμαι με άλλους ή έξω κανείς δεν καταλαβαίνει τίποτα... Με έχουν ρωτήσει φίλοι μου αν ποτέ στην ζωή μου είχα προβλήματα... που να ήξεραν δηλαδή :P.... Όταν ταξιδεύω όμως είμαι πολύ ψυχρή και απόμακρη... πιάνω συζήτηση σε σπάνιες περιπτώσεις και γενικά στο ταξίδι θέλω να ηρεμήσω και να αφεθώ στις σκέψεις μου μέχρι να φτάσω στον προορισμό μου...
2) Λατρεύω τους ανθρώπους με τρέλα... γιατί είναι αυτοί που με βοηθούν να ξεφύγω από τα όρια μου και δεν θα το έκανα αν δεν τους είχα στην ζωή μου :)
3) Έμαθα να γράφω στα 4 μου... στο νηπιαγωγείο δεν περίμενα ποτέ την δασκάλα να γράψει το όνομά μου στην ζωγραφιά μου... το έκανα μόνη μου και την βόλευα στο συρτάρι μου! :P
4) Είμαι των άκρων... ή είμαι ευτυχισμένη απόλυτα ή δυστυχισμένη απόλυτα...'Η είμαι πολύ ευαίσθητη ή πολύ σκληρή.... ή τα έχω όλα...ή τίποτα... 'Η είμαι εγωίστρια ή καταπατώ τον εγωισμό μου μέχρι αηδίας... κλπ :redface: και έχω μια μανία με το σωστό και το δίκαιο...και απαιτώ να μου το αναγνωρίζουν όλοι :P
5) Λατρεύω τα ταξίδια και τις αποδράσεις... απλά πρέπει κάποιος να μου δώσει το κίνητρο να τα κάνω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
δυσκολευομαι να αποφασισω.
πολυ.
επανερχομαιιι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
1.Πίνω πολύ και καπνίζω, και μου αρέσει πολύ ο τζόγος (προδιαγραφές για λαμπρό μέλος της κοινωνίας :P)
2.Κάνω άρρωστες σκέψεις συχνά, εννοώ βίαιες κλπ
3.Ό,τι κάνω για την ψυχαγωγία μου, θέλω να προσφέρει στην πνευματική μου καλλιέργια (ταινίες, μουσική, βιβλία...). Νιώθω ότι είναι η πραγματική κληρονομιά μου, και αυτό μου είχε εντυπωθεί στο μυαλό από πολύ μικρός, όταν άκουσα την μητέρα μου να δείχνει μια τεράστια βιβλιοθήκη που είχαμε και να λέει ότι είναι ο θησαύρος της.
4.Μιλάω ελάχιστα, ειδικά σε παρέα με άτομα που δεν ξέρω καθόλου ή λίγο.
5.Είμαι πάρα πολύ ευαίσθητος και προσπαθώ να το κρύψω με κάθε τρόπο... Αν και με τον καιρό κατάλαβα ότι δεν είναι έλλατωμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Την πρώτη μου λέξη την είπα 3 μηνών.
Θα σε στενοχωρησω, αλλα κατα 99.999999999 % απλα θα ετυχε να εκανες 2 ηχους συνεχομενους, που μοιαζαν με συλλαβες και οι γονεις σου στην χαρα τους το "ακουσαν" σαν λεξη. Απο 2 μηνων ως 6-7 το μωρο βγαζει ηχους χωρις να ξερει τι λεει. Κατα τους 10-12 μηνες μπορει να πει μια λεξη συνειδητα.

--------------------------------------------

Ας πω κι εγω 5 πραματα για μενα :

1.Ταιριαζω (σε σεβαστο βαθμο) με παρα πολυ λιγο κοσμο.
2.Δεν ειμαι πολυ καλος στο μέτρημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Θα σε στενοχωρησω, αλλα κατα 99.999999999 % απλα θα ετυχε να εκανες 2 ηχους συνεχομενους, που μοιαζαν με συλλαβες και οι γονεις σου στην χαρα τους το "ακουσαν" σαν λεξη. Απο 2 μηνων ως 6-7 το μωρο βγαζει ηχους χωρις να ξερει τι λεει. Κατα τους 10-12 μηνες μπορει να πει μια λεξη συνειδητα.
Άσχετο αλλά σχετικό: :P
Η θεία μου έχει ένα beagle που όταν ήταν μικρό και γάβγιζε η θεία μου νόμιζε οτι της λέει "γιαγια" :P Ίσα ίσα το γλύτωσε το τσίρκο του σκυλάκι ("Ελάτε να δείτε το σκύλο που μιλάει") :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
1. Λατρεύω τη θάλασσα, να την κοιτάζω, να την ακούω, να τη μυρίζω... Όνειρό μου ένα σπίτι με θέα το απέραντο γαλάζιο.
2. Φοβάμαι το ρίσκο, τρομάζω μπροστά στο ενδεχόμενο αποτυχίας. Όσες φορές έχω "τολμήσει" το έχω κάνει έπειτα από πίεση άλλων και σχεδόν πάντα έχω πετύχει...
3. Είμαι ξεροκέφαλη.
4. Είμαι αρκετά τεμπέλα, με την έννοια ότι σπάνια βάζω όλες μου τις δυνάμεις για να πετύχω κάτι. Δεν αποτυγχάνω εύκολα αλλά δεν έχω και τα αποτελέσματα που θα είχα αν δινόμουν στην προσπάθεια. Μάλλον κάνω οικονομία δυνάμεων.:P
5. Δε μπορώ να μεἰνω σε σχέση αν δεν αισθάνομαι ερωτευμένη. Όταν νιώθω ότι ο έρωτας έχει χαθεί τότε κι εγώ την κάνω με ελαφρά πηδηματάκια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
πειράζει που θα πω άλλα 5?

1. στα κλαμπ χορεύω ασταμάτητα, από την στιγμή που θα μπω μέχρι την στιγμή που θα με τραβήξουν για να φύγουμε(εκτός και αν δεν είμαι καλά ψυχολογικά και σωματικά)

2. από μικρή τρώω τα νύχια μου. σταματάω να τα τρώω και όταν έχω εξεταστική ξανααρχίζω

3. φίλησα πρώτη φορά αγόρι στα 18 μου χρόνια και 2 μήνες

4. τρελαίνομαι για ταξίδια

5. καμιά φορά, μην πω συχνά, γίνομαι περίεργη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Θα σε στενοχωρησω, αλλα κατα 99.999999999 % απλα θα ετυχε να εκανες 2 ηχους συνεχομενους, που μοιαζαν με συλλαβες και οι γονεις σου στην χαρα τους το "ακουσαν" σαν λεξη. Απο 2 μηνων ως 6-7 το μωρο βγαζει ηχους χωρις να ξερει τι λεει. Κατα τους 10-12 μηνες μπορει να πει μια λεξη συνειδητα.

Ε καλά, η λέξη ήταν μια συλλαβή. Η εξής: γκα. Μετά από 2 μήνες (όταν ήμουν δηλ πέντε μηνών) συμπλήρωσα "λα" και κατάλαβαν τι εννοούσα! :P (και νι, το άκουσε πολύς κόσμος, αφού πεινούσα συνέχεια! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ζανίνω μου, πώς κι έχεισ δύο υπηκοότητες, αν επιτρέπεται;

Εγώ... θα βάλω επίσης σύντομα άλλα 5!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
4.Μιλάω ελάχιστα, ειδικά σε παρέα με άτομα που δεν ξέρω καθόλου ή λίγο



+1 για μένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
  1. μου φαινεται αδιανοητο να προσπαθησω να περιγραψω -εστω και στα πιο..περιεργα- εμενα με 5 πραγματα. συνηθως πρεπει να πω παραπανω.
  2. σκεφτομαι καλυτερα τα βραδια. ειδικα, 5 λεπτα πριν αποκοιμηθω! (πολυ κακο αυτο...εχω μονο 5 λεπτα να αφιερωσω στις σημαντικες σκεψεις..!)..οποτε, καθε φορα που πεφτω στο κρεβατι, πρεπει να εχω διπλα μου χαρτι και στυλο... και αν σκεφτω κατι πρεπει να το καταγραψω γιατι το επομενο πρωι δε θα το θυμαμαι. οσες ιδεες ειχα και οσες αποφασεις πηρα με τετοιο τροπο, ηταν ΠΑΝΤΑ ΣΩΣΤΕΣ. (suspiria τα μεγαλα πνευματα...;))
  3. Για να κοιμηθω ησυχη, πρεπει να εχω μαζι μου το νανι μου.χωρις αυτο δεν απολαμβανωτον υπνο μου αλλα ουτε κοιμαμαι καλα. Αυτο ειναι ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ που πρεπει να εχω. περα απο αυτο, κοιμαμαι παντα σε πρινη αρχικη θεση και ΠΑΝΤΑ κουναω τις πατουσες μου.
  4. γραφω στο Blog μου πολυ ενδομυχες σκεψεις. pure Giovanna δλδ.
  5. λατρευω τις πισινες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
1. Υποτιμώ τις πνευματικές μου δυνατότητες σε κάθε ευκαιρία (ανέξαρτητα αν σε IQ test έχω βγει άνω του ΜΟ). Το μόνο πράγμα στο οποίο αισθάνομαι ταλαντούχα είναι η φωτογραφία.

2. Έχω ένα πρόβλημα που μάλλον θα με κυνηγά εφ'όρου ζωής.

3. Ως τα πρώτα παιδικά χρόνια είχα γαλάζια σκούρα μάτια που άλλαξαν σε πράσινα (και έκτοτε δεν έχουν ξαναλλάξει).

4. Φοράω 40 ευρωπαϊκό, 12 βρετανικό νούμερο στα ρούχα (αλλά αν η μπλούζα είναι στενή πιθανώς να χωρέσω σε 2 νούμερα μεγαλύτερα:P ).

5. Ο αγαπημένος μου τρόπος να περάσω μια βραδιά μόνη μου στο σπίτι είναι να κάνω κούρα ομορφιάς, να φάω vegeterian Pizza Hut με ζύμη γεμιστή με τυρί Φιλαδέλφεια και να διαβάσω γυναικεία περιοδικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Ζανίνω μου, πώς κι έχεισ δύο υπηκοότητες, αν επιτρέπεται;

Εγώ... θα βάλω επίσης σύντομα άλλα 5!! :)
ο μπαμπάς γαλλική.... με λίγα λόγια δεν ψηφίζει στην ελλάδα, δλδ έχει γαλλικό διαβατήριο και ταυτότητα
η μαμά ελληνική

εγώ έχω και τις δύο, δλδ ελληνικό διαβατηριο και γαλλικό, ελληνική ταυτότητα και γαλλική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Je comprends, je comprends! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top