Περίεργοι γευστικοί συνδυασμοί

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.

ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΧΧΧΧ....ΛΑΘΟΣ!!!
στην κουβεντουλα ηθελα να το γραψω....
καλα ε....ειμαι και πολυυυυυυυυυυυ σπιρτο
χαχαχαχαχαχαααχαχααχαχα
απο δω φαινεται οτι εχω πονοκεφαλο...αλλα αντ αλλων γραφω:D :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κοτόπουλο με σοκολάτα είχα φάει κάποτε (υποτίθεται οτι ήταν απο την Ατζέκικη κουζίνα και καλά) δεν μπορώ να πω οτι τρελάθηκα αλλά ούτε οτι αηδίασα.
Πάντως εγώ κάνω κάτι άλλο: Όποτε τρώω γλυκό, θέλω αλμυρό μετά. Όποτε τρώω αλμυρο, θέλω γλυκό μετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Κοτόπουλο με σοκολάτα είχα φάει κάποτε (υποτίθεται οτι ήταν απο την Ατζέκικη κουζίνα και καλά) δεν μπορώ να πω οτι τρελάθηκα αλλά ούτε οτι αηδίασα.
Πάντως εγώ κάνω κάτι άλλο: Όποτε τρώω γλυκό, θέλω αλμυρό μετά. Όποτε τρώω αλμυρο, θέλω γλυκό μετά.


Το θέμα ειναι να τα φάς ταυτόχρονα, τότε πώς νοιώθεις:P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
[/B]

Το θέμα ειναι να τα φάς ταυτόχρονα, τότε πώς νοιώθεις:P :P
Μου αρέσουν αρκετά φαγητά με συνδυασμούς γλυκό-αλμυρό. Μην ξεχνάς οτι είμαι λάτρης της κινέζικης κουζίνας. Ωστόσο δεν μου αρέσουν φαγητά με σοκολάτα, όπως οι περισσότεροι παράξενοι συνδυασμοί που ειπώθηκαν πριν. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Μου αρέσουν αρκετά φαγητά με συνδυασμούς γλυκό-αλμυρό. Μην ξεχνάς οτι είμαι λάτρης της κινέζικης κουζίνας. Ωστόσο δεν μου αρέσουν φαγητά με σοκολάτα, όπως οι περισσότεροι παράξενοι συνδυασμοί που ειπώθηκαν πριν. :)


Παριζάκι και στο καπάκι μια νουαζέτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Μου αρέσουν αρκετά φαγητά με συνδυασμούς γλυκό-αλμυρό. Μην ξεχνάς οτι είμαι λάτρης της κινέζικης κουζίνας. Ωστόσο δεν μου αρέσουν φαγητά με σοκολάτα, όπως οι περισσότεροι παράξενοι συνδυασμοί που ειπώθηκαν πριν. :)

Sweet and sour yuuuuuuuuuuuuuum!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ντολμαδάκια κονσέρβας με αυγά και σοκολάτα, ο άντρας μου ακόμα ξερνάει:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δεν είναι περίεργο-ανώμαλο, αλλά είναι κόλλημά μου:
Ξερό σύκο ανοιγμένο στα δύο, με ένα καρύδι μέσα. Έρωτας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ντολμαδάκια κονσέρβας με αυγά και σοκολάτα, ο άντρας μου ακόμα ξερνάει:clapup:


και εγώ έχω φάει άκυρες κονσέρβες

κάποτε πάθαινα βαρυστομαχιά μόνο να βλέπω τη συσκευασία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
μμ.....δεν ειναι περιεργος συνδυασμος....αλλα εμενα με τρελλανει....το γιαουρτι με μακαρονια ή ρυζι.....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
-κουλουράκια με τυρί φέτα
-φρυγανιά τυρί και μαρμελάδα βερύκοκο

λατρεία! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Δεν είναι περίεργο-ανώμαλο, αλλά είναι κόλλημά μου:
Ξερό σύκο ανοιγμένο στα δύο, με ένα καρύδι μέσα. Έρωτας!!!

μμ.....δεν ειναι περιεργος συνδυασμος....αλλα εμενα με τρελλανει....το γιαουρτι με μακαρονια ή ρυζι.....:redface:


Καθόλου περίεργα δεν είναι και είναι και τα 2 τέλειαααα!!!! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
κρητική γραβιέρα με μέλι, σλουρπ μιαμ!

το καλοκαίρι θα τσακίσω μπόλικη:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Ενας γνωστος μου εβαζε τσιπς μεσα στον ζεστο νεσκαφε :Ρ τον επινε και γλυκο XD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Mμμμμ...,
Εμένα μ'αρέσει να τρώω φρέσκα φρούτα μαζί με την αντίστοιχη μαρμελάδα που γίνεται απ' αυτά. Τώρα π.χ. Φράουλες με μαρμελάδα (σπιτική) φράουλα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erty

Νεοφερμένος

Η erty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Μου άρεσε πολύ αυτό το μακαρόνια με nutela. Δεν το έχω δοκιμάσει αλλά ακουγεται πολύ ωραίο.

Η πίτσα μες το γάλα είναι επίσης πολύ ωραία αλλά ζεστή πίτσα και όχι ζεστο γάλα.
Ένα ακόμη ωραίο είναι ψωμί με βουτυρο και μαρμελάδα ή μερέντα και από πάνωμια σχετικά λεπτή φέτα κασέρι.
Τέλος το κορυφαίο είναι να τρως παγωτό πάνω σε πατατάκι ή γαριδάκι ή κατι άλλα που υπήρχαν παλιοτερα και λεγονταν "Τι και τι". Αυτά ταίριαζαν τέλεια!!!!!!!!!!!!!

Παλιότερα έκανα κάτι που δεν το κάνω πλέον, με αηδιάζει: κρόκο τηγανητού αυγού ανακατεμμένο με γιαούρτι!
Πώς σας φαίνεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Παναγιά μου, ειδικά αυτό με το αυγό!!!! :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
Και να 'ταν μόνο αυτό με το αυγό...


Εγώ και μόνο που ακούω να τρώνε φρούτα όπως καρπούζι μαζί με φέτα φρικάρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Εγώ και μόνο που ακούω να τρώνε φρούτα όπως καρπούζι μαζί με φέτα φρικάρω.

α, καρπούζι με φέτα τρώω κι εγώ:D
δεν μπορώ να εξηγήσω γιατί, αλλά ταιριάζει

επίσης κρητική γραβιέρα με μέλι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top