Συμμετοχές για το Palermo #41 - Extreme

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Η πόλη του Palermo υποδέχεται τους νέους της κατοίκους! Πολίτες και δολοφόνοι που πρόκειται να εγκατασταθούν, θα να αναμετρηθούν μέχρι τελικής πτώσεως με μόνο στόχο την επιβίωση. Θες να συμμετέχεις και εσύ σε αυτή την αναμέτρηση;
Τι λέτε, πάμε για ένα παιχνίδι; :D

Το παιχνίδι θα αρχίσει τη Δευτέρα 29 Ιουλίου. Οι συμμετοχές θα είναι ανοιχτές έως και το Σάββατο 27 Ιουλίου.
Στο ρόλο της ΣΕ: dimijim & Libertus

Παρατηρήσεις:
  1. Οι κανόνες του παιχνιδιού βρίσκονται εδώ. Παρακαλούμε όλοι να τους διαβάσετε πολύ καλά.
  2. Τίθεται όριο συμμετοχών 25 ατόμων. Άπαξ και συγκεντρωθούν 25 παίκτες, κανείς δε γίνεται δεκτός παρά μόνο ως αναπληρωματικός.
  3. Δικαίωμα συμμετοχής έχουν όλα τα μέλη του e-steki, iSchool, MyCat, εκτός από αυτά που αποχώρησαν λόγω απουσιών στο Παλέρμο #40. Η ΣΕ θεωρεί αυτό το νέο μέτρο απαραίτητο, προκειμένου να αποφευχθούν όσο γίνεται οι αποχωρήσεις από απουσίες στο νέο παιχνίδι, με αποτέλεσματα να το ευχαριστηθούμε όλοι περισσότερο.

Λίστα συμμετοχών για Palermo #41

  1. aegloswen
  2. Akis_Megara
  3. Alma Libre
  4. blue_butterfly
  5. CiNeFiL
  6. Deutsch... Lover
  7. Drama Prinzessin
  8. espeonfan
  9. Gate4
  10. Himela
  11. JKaradakov
  12. Johnnaousa
  13. Nefeli Graf
  14. Guest 278211
  15. thomas l.
  16. Totaled
  17. tsarachaf
  18. Wild_Boy
  19. _fairygirl_
  20. ~Melania~
  21. Πατρεύς
  22. Σπυρακος (^^)
  23. Τάσος97
  24. Eσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Yep. :bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
Αν και θα είμαι διακοπές και δε θα έχω ίντερνετ συνέχεια και κατ' επέκταση μην περιμένετε και πάρα πολλά σεντόνια (το λέω!!!!) ΜΕΣΑ ΚΑΜΑΡΙΑ! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα ήθελα ένα εισιτήριο για Παλέρμο, παρακαλώ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
I'm in
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Μέσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Μέσα κι ἐγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Καλό παιχνίδι παιδάκια να έχετε όσοι εν τέλει παίξετε εγώ λόγω προβλημάτων τελικά δεν θα συμμετέχω σ'αυτό το Παλέρμο :|
άντε καλά να περάσετε όσοι παίξετεεεεεε :D
Τα καλύτερα παιδιά στην ΣΕ :hehe::-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Τρίτο Παλέρμο καλή και με τόσο κατσαριδοκτόνο δε θα το αντέξω να΄μαι καλή ε.
I'm in buddies.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Παλέρμο χωρίς εμένα δε γίνεται.:P
Μετά από πολλές δυσκολίες,αποφάσισα να δηλώσω συμμετοχή. Παρόλο που τα 2 αγόρια στη ΣΕ με μισούν ακράδαντα.:hehe:
Και πολύ φοβάμαι ότι θα έχω κακό ρόλο θα το ρισκάρω.
Απλά να πω κάτι: Προσοχή Προσοχή!! Ανεξάρτητα με ποια παράταξη θα είμαι το δηλώνω από τώρα ότι πιθανότατα τη Δευτέρα 29 Ιουλίου θα κάνω απουσία γιατί θα λείπω ακόμα στο ταξίδι.
Επίσης,λόγω πολλών υποχρεώσεων δε θα παίζω ιδιαίτερα ενεργά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Πλακα κανετε;:eek: ΜΕΣΑ :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Εννοείται πως είμαι μέσα! :happy:
Προειδοποιώ από τώρα ότι την πρώτη εβδομάδα δεν θα συμμετέχω τόσοοο ενεργά (λόγω μαθημάτων).
Μετά θα είμαι όλη δική σας αν δεν με βγάλετε απ' τον πρώτο γύρο! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
μεσα και γωωωωωωωωω :D

το πρωτο μου παλερμο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
ναι μέσα μπας και παίξω αυτή τη φορά :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εννοείται πως είμαι μέσα! :happy:
Προειδοποιώ από τώρα ότι την πρώτη εβδομάδα δεν θα συμμετέχω τόσοοο ενεργά (λόγω μαθημάτων).
Μετά θα είμαι όλη δική σας αν δεν με βγάλετε απ' τον πρώτο γύρο! :redface:
Εεε μίλα και΄συ λίγο.:P
μεσα και γωωωωωωωωω :D
το πρωτο μου παλερμο :D
Διάβασε καλά τους κανόνες νεοφερμένε. :pfff:
ναι μέσα μπας και παίξω αυτή τη φορά :hehe:
Ωχ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αλόχα αγάπες!

Μέσα και εγώ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Ωωωω θα ειναι και ο Χαρης ΣΕ αντε ρε!!!!!Καλη υπομονη και επιτυχια και στους 2 :D
Θα ηθελα πολυ πολυ να παιξω...αλλα επειδη παλι θα μεινω απο απουσιες λεω να το αφησω για αλλη φορα...Φευγω μεθαυριο διακοπες :)
Καλο παιχνιδι και καλα να περασετε!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Αλόχα αγάπες!

Μέσα και εγώ :D
Άντε άντε μπράβο να αυξάνεστε :clapup:
Ωωωω θα ειναι και ο Χαρης ΣΕ αντε ρε!!!!!Καλη υπομονη και επιτυχια και στους 2 :D
Θα ηθελα πολυ πολυ να παιξω...αλλα επειδη παλι θα μεινω απο απουσιες λεω να το αφησω για αλλη φορα...Φευγω μεθαυριο διακοπες :)
Καλο παιχνιδι και καλα να περασετε!!!!

Σνιφ σνιφ μακάρι να μπορούσες να παίξεις :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Σνιφ σνιφ μακάρι να μπορούσες να παίξεις :|

Κι εγω θα το ηθελα μωρε αλλα θα παω Καλιθεα για λιγες μερες σε μια φιλη...και μετα σε ενα χωριο μιας αλλης μου φιλης...και ενδιαμεσα εχω να βγω (μαντεψε :P ) παλι με φιλους :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top