Δώσε μου 10 ευρώ και θα στα φέρω...

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
[FONT=georgia, bookman old style, palatino linotype, book antiqua, palatino, trebuchet ms, helvetica, garamond, sans-serif, arial, verdana, avante garde, century gothic, comic sans ms, times, times new roman, serif]"Always borrow money from a pessimist, he doesn't expect to be paid back. " :P

"If you lend someone $20, and never see that person again, it was probably worth it. " :hmm:[/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thrilitsa

Νεοφερμένος

Η thrilitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους!
Μπαίνω για πρώτη φορά σ' αυτό το site, κ θέλω να μοιραστώ ένα πρόβλημά μου, μαζί σας!
Πριν τις γιορτές, δάνεισα σε έναν γνωστό μου 300 ευρω. Όχι ότι τα είχα... από κάπου τα δανείστηκα κ εγώ για να τα δώσω με τη σειρά μου.
Το θέμα είναι, ότι τώρα που χρειάζομαι αυτά τα λεφτά, εκείνος έχει εξαφανιστεί, κ δεν έχει δώσει σημεία ζωής εδώ και περίπου 25 μέρες.
Του έχω στείλει άπειρα μηνύματα στο κινητό του, στο msn του, εκείνος τίποτα!
Τί με συμβουλεύετε να κάνω ρε παιδιά;
Ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους!
Μπαίνω για πρώτη φορά σ' αυτό το site, κ θέλω να μοιραστώ ένα πρόβλημά μου, μαζί σας!
Πριν τις γιορτές, δάνεισα σε έναν γνωστό μου 300 ευρω. Όχι ότι τα είχα... από κάπου τα δανείστηκα κ εγώ για να τα δώσω με τη σειρά μου.
Το θέμα είναι, ότι τώρα που χρειάζομαι αυτά τα λεφτά, εκείνος έχει εξαφανιστεί, κ δεν έχει δώσει σημεία ζωής εδώ και περίπου 25 μέρες.
Του έχω στείλει άπειρα μηνύματα στο κινητό του, στο msn του, εκείνος τίποτα!
Τί με συμβουλεύετε να κάνω ρε παιδιά;
Ευχαριστώ πολύ!

Καλως ήρθες καταρχήν.

Πιστεύω ότι πρέπει να προσπαθήσεις να τον πάρεις ζωντανά τηλέφωνο-ασε τα μυνήματα. Αν δεν το σηκώνει, ξέρεις που μένει? Επισκέψου τον και ζητα του τα ευγενικά πίσω. Πες του ότι και συ είσαι σε δύσκολη θέση και συ τα δανείστηκες από άλλον για να τον διευκολύνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Συμφωνώ με τον δράκουλα, να πάς στο σπίτι και να τα ζητήσεις, δυστηχώς όταν υπάρχει δανεισμός με τέτοιο ποσό και δεν εμφανήζετε κάποιο λάκο έχει η φάβα, γίνε ευγενική αλλα άν δείς και σου κάνει μαμού ζώρησε λίγο την κατάσταση γιατί θα τα χάσεις;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thrilitsa

Νεοφερμένος

Η thrilitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Καλημέρα!
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας... το θέμα είναι ότι εγώ μένω Αθήνα, κ εκείνος στην Ρόδο... (Μάνια, λες να τον ξέρεις;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλημέρα!
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας... το θέμα είναι ότι εγώ μένω Αθήνα, κ εκείνος στην Ρόδο... (Μάνια, λες να τον ξέρεις;)


Πές ποιός είναι με πμ, άν τον ξέρω θα έχεις τα λευτά σου, είμουν απο τους καλύτερους εισπράκτωρες ever ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top