5 Πράγματα που δεν ξέρετε για μένα…

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
οι 5 άχρηστες πληροφορίες της ημέρας :

1. είμαι λιγομίλητος, σε σημείο που μερικές φορές σε παρέες αισθάνομαι βλάκας ακούγοντας άλλους να κουβεντιάζουν κι εγώ να μην έχω τι να πω.

2. είμαι πρόθυμος να αφιερώσω τον ελεύθερο χρόνο μου για να βοηθήσω κάποιον φίλο που χρειάζεται κάποια βοήθεια σε κάτι, χωρίς να περιμένω ανταπόδοση για τη χάρη που του κάνω.

3. δε θέλω με τίποτα να στεναχωρώ και να ταλαιπωρώ φίλους, συγγενείς και ειδικά τους γονείς μου με ότι πρόβλημα που προκύπτει. Χαρακτηριστικό παράδειγμα : όταν πριν 2 περίπου χρόνια είχα σπάσει το πόδι μου, το είπα στους γονείς μου μετά από 2 μέρες, μόλις ξεμπέρδεψα με ότι πάρε-δώσε χρειάζονταν με γιατρούς.

4. δυστυχώς αγαπώ το χρήμα και αρκετά συχνά κάθομαι και κάνω σκέψεις για το πως θα καταφέρω να βγάζω περισσότερα χρήματα, παρόλο που στην καθημερινή μου ζωή μου αρέσει να ζω απλά και συχαίνομαι την υπερβολική χλιδή. Δεν κάνω τσιγκουνιές όμως αν θέλω να κάνω ένα δώρο, να κεράσω ή να κάνω κάτι για εμένα που πραγματικά μου αρέσει.

5. Το μπάσκετ είναι η ζωή μου. Λατρεύω το άθλημα αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
1ο Άλλαξα το χρώμα των μαλλιών μου, από Έντονο Κόκκινο σε Καστανό Μελί.
2ο Όταν κοιμόμαστε τα βράδια πάντα έχουμε μουσική να παίζει.
3ο Με πιέζουν να κάνω Facebook, αλλά δεν πρόκειται.
4ο Μου αρέσει να τον χαζεύω όταν μας μαγειρεύει.
5o Χρειάζομαι καινούρια συσκευή κινητού τηλεφώνου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
1ο Άλλαξα το χρώμα των μαλλιών μου , από έντονο πορτοκαλί σε απαλό κρεμμυδί
2ο Όταν κοιμόμαστε τα βράδια πάντα περιμένω να ξεραθεί επιτέλους για να κλείσω την μουσική
3ο Με πιέζουν να κάνω facebook , αλλά έχω κάνει ήδη
4ο Μου αρέσει να μαγειρεύω όταν αυτή χαζεύει
5ο Χρειάζομαι καινούργια συσκευή παρακολούθησης κινητών τηλεφώνων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
1. Είμαι εσωστρεφής.
2. Μου αρέσει η ζωγραφική
3.Παρ'όλα αυτά μου αρέσει να γνωρίζω καινούριο κόσμο!
4.Στον ελεύθερο μου χρόνο διαβάζω βιβλία
5.Όταν μεγαλώσω θέλω να σπουδάσω αγγλική φιλολογία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
1. Μου αρέσει και εμένα να ζωγραφίζω
2. Πήρα το lower στην έκτη δημοτικού
3. Παίζω πιάνο
4. Δεν έχω ιδέα για το τι θέλω να σπουδάσω
5. Έχω κατάμαυρο μαλλί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
1.Μου αρέσει η ζωγραφική
2. Παίζω κιθάρα
3. Ξέρω Αγγλικά (αν και γάτος)
4. Μαθαίνω Ιταλικά και Γερμανικά
5. Μου αρέσουν τα βιβλία (όχι σχολικά άπαπα :pfff:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Frida_sp

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σπυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
1.Δινω το lower στις 10-12-11
2.Πηρα αριστειο προοδου στην Α' γυμνασιου
3.Θελω να σπουδασω κτινιατρικη
4.Δεν εχω facebook αλλα μπενω απο μια φιλη μου
5.Θελω να βαψω τα μαλλια μου μαυρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
1.Βαριέμαι
2.Βαριέμαι
3.Βαριέμαι
4.Βαριέμαι
5.Βασανίζομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
1. θελω να ξανθινω κ αλλο τα μαλλια μου αν και ειναι ξανθα
2.ειμαι εσωστρεφης
3.λατρευω τα δαχτυλιδια
4.ακουω ραπ-χιπ χοπ κυριως ελληνικο
5.μπαινω καθε μερα στο weheartit
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Για να δούμε... :D
  1. Είμαι αθεράπευτη daydreamer και μ' αρέσει.
  2. Συχνά - πυκνά με πιάνουν κρίσεις αγάπης και ζητάω συνέχεια αγκαλιές. :redface:
  3. Τα μεγαλύτερα απωθημένα μου είναι τα γαλλικά και το πιάνο. Μου αρέσει ο ήχος και των δύο πάρα πολύ. Δεν αξιώθηκα να μάθω κάτι από αυτά, αλλά δεν έχω εγκαταλείψει την ιδέα του να μάθω στο μέλλον.
  4. Οι γονείς μου χώρισαν, όταν ήμουν τεσσάρων. Δε με ενόχλησε ποτέ.
  5. Λόγω του 4, ταξίδευα αρκετά από μικρή και πλέον, αν μείνω για μεγάλο χρονικό διάστημα σε ένα μέρος χωρίς να φύγω έστω για λίγο, αισθάνομαι πως πνίγομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
1. Έχω 2 ονόματα και με φωνάζουν με το συνδυασμό τους!
2. Όταν ήμουν μικρή, δεν μου άρεσε καθόλου το ονομά μου, γιατί σε όλες τις γλώσσες ακούγεται το ίδιο! :worry: Πλέον το λατρεύω! :D
3. Όταν ήμουν μικρή, απειλούσα τον παππού μου πως αν δεν μου κάνει τα χατήρια, θα έκοβα το ονομα του και θα απαιτούσα να με φώναζαν μόνο με το όνομα της γιαγιάς! Φυσικά ποτέ δεν έγινε κάτι τέτοιο, γιατί ο παππούς μου μου έκανε όλα τα χατήρια, τον υπεραγαπύσα για να κάνω κάτι τέτοιο και το όνομα της γιαγιάς μου ήταν απλά άθλιο (σύγνώμη γιαγιάκα :ρ)! :P
4. Ο νέος χρόνος θα με βρει με νέο μαλλί!!!! Oh yeeeeees!!!! :D:D:D:D:D
5. Αν και τρελαίνομαι να βλέπω στολισμένα σπίτια και δέντρα τα Χριστούγεννα, βαριέμαι πάρα πολύ να στολίσω το δέντρο! Για αυτό το λόγο προτιμώ να το ξεστολίσω και το κάνω με πολύ όρεξη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
1) Άμα θέλω να βρω κάτι θα το βρω οπως και να χει. :shifty:
2) Μου αρέσουν τα ταξίδια. :vroum:
3) Δεν υπάρχει μέρα που να μην χαμογελάσω. :D
4) Ο μπαμπάς και η μαμά με φωνάζουν αιμιαλιανή.. :confused: :stunned: :P
5) Όταν ήμουνα μικρή πήγαινα και ξερίζωνα κρυφά όλα τα κρεμύδια απο τον κήπο της γιαγιας και τα έτρωγα μόνη μου κάτω απο το τραπέζι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Frida_sp

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σπυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
1)εχω ροζ μαλλι αν και 9ελω μαυρο
2)δεν παταω ποτε στην εκκλησια
3)πα9αινω απο φοβο στα 9ριλερ αλλα με διασκεδαζει αυτο
4)φοραω φακους επαφης γιατι ΔΕΝ εχω μπλε ματια :-\
5)η μαμα δεν με αφηνει να κανω τατουαζ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
1) υπερλατρευω τα ζωα :D
2) το καλοκαιρι μαλλον θα κανω το πρωτο μου τατουαζ :)
3) ειμαι αθεραπευτα ονειροπολος :redface:
4)ηξερα να παιζω τουμπερλεκι αλλα πλεον εχω ξεχασει :(
5) im sexy and i know it (δεν ηξερα τι να πω) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
1) θελω να κανω τρυπα στο κατω χειλος:redface:
2)ολοι λενε οτι δεν με εχουν δει ποτε να μην χαμογελαω
3)μου αρεσει να γυρναω οπου να ναι στις γειτονιες και οταν περπαταω ακουω παντα μουσικη
4)ζωγραφιζω συνεχεια τα χερια μου
5)δεν με εχει δει ποτε κανενας χωρις δαχτυλιδια ή σκουλαρικια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
1. Δεν ξεχνάω, απλά προσπερνάω.

2. Όταν ήμουν μικρή μου άρεσε να γεμίζω την μπανιέρα με νερό και να παίζω με βαρκούλες (lol :look:)

3. Το ότι δεν μιλάω δεν σημαίνει ότι δεν παρατηρώ ορισμένα πράγματα. ;)

4. Το σιχαίνομαι όταν κάθεται κάθε μια και μου λέει τα γκομενικά της, έλεος πια δεν ενδιαφερόμαστε κορίτσι μου ರ_ರ

5. Το κινητό μου έχει χαζό κρεμαστηρο-διακοσμο-μπιχλιμπιδο-σκατουλο-τέτοιο τέλος πάντων. :upside: Ατά τα ολίγα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Frida_sp

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σπυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
1)βαφω τα μαλλια μαλλια μου ποιο συχνα κ απο γριας
2)παω βολευ
3)μ'αρεσει να κανω ποδηλατο
4)εχω septum αλλα η μαμα ΔΕΝ το 3ερει
5)το προφιλ μου πρεπει να εχει κολλησει ,γιατι λεει οτι εχω γρα4ει 18 μηνυματα ενω αχω 50
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
bonus fact:

μου αρέσει όταν είμαι με άλλον περιστασιακά να τον κοιτάω με σνομπ ύφος φορώντας τα γυαλιά μου με ελαφρά σκυμμένο μπροστά το κεφάλι χωρίς να το σηκώνω :look: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
1)Αφαιρουμε παρα πολυ ευκολα...μπορει να κοιταζω καποιον και να σκεφτομαι κατι τελιως ασχετο....παντως οχι αυτον!
2)Δε μπορω να κοιταξω καποιον στα ματια ευκολα...ντρεπομαι πολυ!
3)Μου αρεσει παααρα πολυ να κανω την ψωναρα....Δε θελω να ψωνιστω αλλα μου λενε οτι το ακταφερνω πολυ καλα
4)Εχω αρκετουτσικες φακιδες...μικρη ηθελα να τις εξαφανισω, μεχρι και λεμονι ειχα βαλει, τωρα τις λατρευω
5)Καθομαι με τις ωρες και ονειροπολω αληθοφανη σεναρια στο μυαλο μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Frida_sp

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σπυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
1)νιω9ω παρα πολυ ασχημα οταν κοιταω καποιον π μ αρεσει κ 3αφνικα γυρναει και με κοιταει στα ματια!
2)ΔΕΝ ειμαι emo (γ-α-μ-ω-τ-η μ-ε ε-χ-ο-υ-ν -π-ρ-ι-3-ε-ι π-ε-ρ-ι α-υ-τ-ο-υ τ-ο-υ 9-ε-μ-α-τ-ο-ς)
3)μ αρεσει να προσποιουμαι(κα9αρα για πλακα)
4)γραφω βιβλιο με μια φιλη μου
5)εχω 2 αδερφια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top