Πώς ήσαστε πέρυσι τέτοιες μέρες;

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πέρυσι: 30/11/2005
Διάβασμα εντατικό για τις Πανελλαδικές, διάβασμα το οποίο απέδωσε τελικά :clapup:, περίμενα τα 18α Χριστούγεννα, τα οποία τελικά τα πέρασα, όπως και τα προηγούμενα 17. Σπίτι, οικογενειακά.

Δεν μεσολάβησε τίποτα συνταρακτικό από τότε, εκτός από την εγγραφή μου εδώ πέρα... :)

Για να δούμε αν θ'αλλάξει κάτι προς το καλύτερο φέτος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Είχα αρχίσει να μπαίνω στο πνεύμα των Χριστουγέννωωωωων!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Είχε μόλις ξεκινήσει η προσέγγιση με έναν πρώην μου. Πολύ χάλια φάση, με επηρέασε στην συνέχεια πολύ άσχημα ψυχολογικά.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Requiem

Νεοφερμένος

Ο Requiem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Πέρυσι τέτοιες μέρες; Λιγότερο ώριμος αλλά ποιο ευτυχισμένος από φέτος. Αν και δεν είμαι σίγουρος ακόμα για το 2ο :hmm:

ps: Πέρυσι είχα ελάχιστο ελεύθερο χρόνο σε σχέση με τώρα. μμμμμ. ώρα για λίγες ευθύνες και διάβασμα/δουλειά τώρα που το σκέφτομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πέρισυ σαν σήμερα αρραβωνιάστηκα :D
ήταν μια πολύ όμορφη μέρα, με πολύ χαρά, γλέντι και πολύ φαί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
πέρισυ σαν σήμερα αρραβωνιάστηκα :D
ήταν μια πολύ όμορφη μέρα, με πολύ χαρά, γλέντι και πολύ φαί :P



:clapup: τέλειαααααααααααααααααα

άντε και καλούς απογόνους :):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
πέρισυ σαν σήμερα αρραβωνιάστηκα :D
ήταν μια πολύ όμορφη μέρα, με πολύ χαρά, γλέντι και πολύ φαί :P

Σοβαράα;;; Τέεελειο!!!!!!!!!!!!!! :clapup::clapup::clapup:

Εγώ πέρσι τέτοιες μέρες... στον κόσμο μου!...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Πέρσυ πλακωνόμασταν για τις άδειες των χριστουγέννων στη μονάδα.
Επίσης η χριστουγεννιάτικη άδεια σηματοδοτούσε ψυχολογικά και την απόλυση μου καθώς στην συνέχεια ακολουθούσε 18 μέρες κανονική άδεια εγχείριση διάφραγμα στο ΝΝΑ και 18 μέρες αναρωτική και μετά ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΔΕΣ.
Τελικά η εγχείριση αναβλήθηκε και πρώτα την αναρωτική και έκανα την εγχείριση μια εβδοβάδα πριν απολυθώ και βγήκα από το νοσοκομείο 4 μέρες νωρίτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
οπως φετος!!χαρουμενη!!αλλα για αλλους λογους!περσι ήμουν χαρουμενη γιατι θα πηγαινα Πραγα,φετος γιατι θα παω Παρισι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πέρσι τέτοιες μέρες είχε αρχίσει να φουντώνει για τα καλά η ανυπομονησία μου, να γυρίσω Ελλάδα... Και δεν πίστευα ότι θα ένιωθα έτσι.
Είχα μία μεγάλη παρουσίαση να πλησιάζει, αλλά όλο σκεφτόμουν τι δώρα να πάω, ποιους θα δω, αναρωτιόμουν τι εντύπωση θα κάνω... Πρώτη φορά μακριά, γαρ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ήταν μερικές μέρες μετά τον αρραβώνα μου και είχε αρχίσει το "άγχος" για τις ετοιμασίες του επικείμενου γάμου μου :P κατά τα άλλα όμως.... σε πελάγη ευτυχίας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
ετοιμαζόμουν για ταξιδάκι στην πράγα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ήταν και πάλι η μέρα μετά την ελληνική βραδία!
Την πρώτη, με σουβλάκια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Όχι συναχωμένη, αλλά και πέλι εν μέσω εορτών, συγκεντρώσεων... κλπ κλπ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Είχα μόλις χωρίσει και ήμουν σκατά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Απλά τέλεια...Είχα την ζωή που θέλω, τους ανθρώπους που θέλω...ήμουν πιο γεμάτη... Φέτος κάτι λείπει γμτ :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πολύ διάβασμα, λόγω πανελληνίων :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Διαβάζοντας..., για μια ακόμα φορά, αυτή την ερώτηση...,
μου έρχεται στο μυαλό και θέλω να αναφερθώ, στο πως ακριβώς ήμουν πέρσι τέτοιες μέρες..., όχι γιατί έκανα κάτι τόσο ιδιαίτερο..., αλλά για την τόσο πολύ διαφορετική, είναι η ζωή μου φέτος... ;)

Στην δική μου περίπτωση, πιστέψτε με, είναι αξιοσημείωτη... αυτή η διαφορά.
Σε τέτοιο μάλιστα σημείο, που εάν κάποιος..., θεωρητικά πάντα το εννοώ αυτό, μου έλεγε τότε, ότι φέτος θα είναι η ζωή μου, έτσι όπως είναι τώρα, δεν θα τον χαρακτήριζα απλά φαντασιώπληκτο..., αλλά για την ακρίβεια και θρασύ... :hmm:

Το αναφέρω αυτό, μόνο και μόνο, για να επισημάνω, το πόσο απρόβλεπτη..., μπορεί να είναι κάποιες φορές, η ζωή μας.
Τόσο πολύ, που αξίζει να σταθούμε σε αυτό εβλαβικά... :confused:


.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Lilith κι εγω αυτη την αλλαγη θελωωωωωω!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Lilith κι εγω αυτη την αλλαγη θελωωωωωω!!!!!!


Κορίτσι μου, αν την θέλεις πραγματικά..., μέσα από την ψυχή σου..., :)
τότε..., πίστεψέ με, θα συνομοτήσει ολόκληρο το σύμπαν...
και θα γίνει...!!! ;)

Αρκεί μόνο, να το θέλεις πραγματικά...!!!!
Και αυτό προϋποθέτει βέβαια, ότι και εσύ, θα είσαι έτοιμη, για αυτήν την αλλαγή...,
η οποία νομίζω, ότι μπορείς να αντιληφθείς, ότι μπορεί να έχει,
όλων των ειδών τις προεκτάσεις..., καθώς και τις τυχόν συνέπειες... :)

Σημασία όμως, έχει μόνο ένα, ότι το αξίζει...!!!!! :)


.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top