Strip Shows

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Είναι σαφές, αναφέρομαι σε Strip Show.
Λαική ονομασία, στριπτιζάδικο.

Πείτε αν έχετε πάει, τί σας έκανε εντύπωση (και τι είδατε) και πόσα περίπου χαλάσατε για πιο προσωπική διασκέδαση (:whistle:)

Καλού κακού μην αναφέρονται ονόματα μαγαζιών, μη μας πάνε και μεσα χειροπόδαρα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Πας γυρεύοντας ε; :bleh:
Εγώ προσωπικά, ενα κινεζάκι θέλω να δω... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nosaltres

Δραστήριο μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Αν σου πω οτι... δεν εχω παει ποτε? Πρεπει να ειμαι απο τους ελαχιστους παντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poniro Ksotikouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Έχω πάει μια φορά νομίζω..και μου έκαναν άσχημη εντύπωση τα πάντα. :|
Μου φαίνεται πολύ αμήχανη κατάσταση..οπότε δεν χάλασα τίποτα παραπάνω. (πέρα από αυτά που συμπλήρωσα στους υπόλοιπους :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
οχι ρε παιδια τι λετε! :P
φρουφρουδι μ, το κινεζοπουλο ηταν απλα ΚΟΡΙΤΣΑΡΟΣ.


Nosaltres πεφτω απ τα συνεφα, φτου σ'! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
θα πάμε να το δούμε, ε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
και για να απαντησω κι εγω, αρεσκομαι σε strip show :P (δε φαινεται φανταζομαι ε..?)

φρουτ εγω ειμαι μεσα! δεν ηταν σε αυτο το μαγαζι που παω συνηθως...
αλλα αφου εχουμε τα μεγαλα μεσα, τα παιρνουμε ολα σβαρνα oxoxo! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Δεν εχω παει ποτε...Δεν μου κινησαν ποτε την περιεργεια...:redface:
Τωρα για μελλοντικα μονο εαν με τρβηξει η παρεα.Για να ριξω εγω ην ιδεα...μπααα!Χλωμο το κοβω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εγώ είχα πάει μια φορά! Στην αρχή μου έκανε λίγο εντύπωση, αλλά μετά καθόμουν και έλεγα "Τι μαμακίες βλέπω". :| Βασικά δεν κάνανε μόνο στριπτίζ, αλλά διάφορα. Γυναίκες βάζανε αλυσίδες κάπου (πού;:whistle: ) και μετά τις τραβούσανε, κρεμούσαν φλεγόμενα πράγματα από τα πίρσινγκ που είχαν κάπου (πού;:whistle: ) και χρησιμοποιούσαν βοηθήματα. Επειδή ήταν η μέρα της γυναίκας βγήκε και ένας άντρας πολύ τζαζ και χόρεψε το "Ο τέλειος άντρας".

Αυτό που με αήδιασε ήταν κάτι χοντροί, ιδρωμένοι κουστουμάτοι, που έπαιρναν χορό τις κοπέλες και μετά είχαν ένα ύφος "είμαι και πολύ γκόμενος"! Λες και υπήρχε περίπτωση να τους κάτσει εμφανίσιμη γυναίκα (ή και μπάζο γυναίκα) αν δεν πλήρωναν. Αίσχος, δεν πάω πάλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
αυτο με τα φλεγομενα που τα κρεμαγαν καπου (που..σχεδον παντου..μονο σκουλαρικι δεν το χαν κανει) ειναι οτι πιο εξτριμ εχω δει μεχρι τωρα.
live sex δεν πιανεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
δεν εχω παει ποτε αν και θα θελα καποια στιγμη ετσι απο περιεργεια να παω. λεμε με μια φιλη μου να παμε γυναικοπαρεα καποια στιγμη...θα ριξουμε το γελιο της αρκουδας λεμε...ειμαστε τρελαρες κιολας...:hehe: :hehe: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gsova

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 782 μηνύματα.
είχα πάει μια φορά με μια μεγάλη παρέα από κάτι ταρίφες... είχαμε ρίξει πολύ γέλιο περισσότερο με τις ατάκες τους. γενικά δεν με εντυπωσίασε κάτι, ούτε τρελάθηκα. θα έλεγα ότι ήταν μάλλον βαρετά...

γι'αυτό και το χειρότερο μου είναι να με καλέσουν σε μπάτσελορ σε στριπτιτζάδικο... εντάξει, θα κάνεις χαβαλέ αλλά για πόση ώρα; άσε που συνήθως τα ποτά σε τέτοια μαγαζιά είναι άστα να πάνε, οπότε δεν μπορείς να πιείς κιόλας για να περάσει η ώρα... χίλιες φορές στο χειρότερο παρακμιακό σκυλάδικο παρά σε strip show... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Το θέμα είναι για πως το βλέπεις το πράγμα και για ποιο λόγο θα πας σε ενα strip live-show... Αν το βλέπεις ως σαρκική ευχαρίστηση δεν είσαι τπτ αλλο απο ενας αυνανας (μαλακας) αν το βλέπεις ως χαβαλέ με την παρέα, αλλάζει το θέμα...
Φυσικά και δεν περιμένετε να σας πω οτι ουτε εγώ εχω παει ποτέ ε? Αν κανονίσετε καλό παρεάκι είμαι μέσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nosaltres

Δραστήριο μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Κι εγω θα ηθελα να παω για να δω πως ειναι και να κανουμε και τον χαβαλε μας. Προβλεπω το πομενο e-steki meeting να γινει σε στριπτιτζαδικο...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ε φουνες αυτο δεν το περιμενα ποτε απο εσενα!!!

edit

Κι εγω θα ηθελα να παω για να δω πως ειναι και να κανουμε και τον χαβαλε μας. Προβλεπω το πομενο e-steki meeting να γινει σε στριπτιτζαδικο...:D

για να ειμαι ειλικρινης.. δε θα ναι η πρωτη φορα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
τι ακριβώς δεν περίμενες ?
:devil::angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
οτι δνε εχεις να μοιραστεις τετοια εμπειρια μαζι μας! :P
ακυρο!!! ειμαι ξανθομπουρμπουλο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nosaltres

Δραστήριο μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 444 μηνύματα.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
:devil::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
τι ακριβώς θες να σου πω δλδ ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top