Το ημερολόγιο της amalia 6

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Γεια χαρά. Όλοί έχουν απο ένα ημερολόγιο γιατί όχι και εγώ; :redface:
Σήμερα έφαγα τριγωνάκια. (τυροπιτάκια)
Καλά ήταν. Γευστικά. Εγώ ήθελα να φάω κρέας όμως.. :(
Έχω μάθημα τώρα, Τα λέμε! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελική!!!

Δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 727 μηνύματα.
Δεν γράφεις στο ημερολόγιό σου άλλο?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crash crash

Νεοφερμένος

Η Λαμπρινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
αχαχαχα τρελαα ΟΛΕ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Συγνώμη φανς μου που σας παραμελησα.. :(
Θα επανορθώσω. Λοιπόν, σημερα ξύπνησα το πρωί και καθάρισα το δωμάτιο μου γιατί ήταν σαν να είχε πεσει ατομική βομβα.
Αφού το ξεσκονησα διάβασα λίγο και μετά ήμουν στην τηλεόραση. Το απόγευμα βοήθησα την μητέρα μου να καθαρίσουμε την αυλη μας από τα φθινόπωρινα φυλλαράκια και έπειτα πήγα μια βόλτα για να ξεσκασω με την αδερφη μου. Και τώρα να μαι, η αυτου μεγαλειοτις να σας γράφω. Αύριο δςν έχουμε σχολείο και έτσι είμαι αραχτη. :D
Oh yeah. Αυτά.
:rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Συγνώμη φανς μου που σας παραμελησα.. :(
Θα επανορθώσω. Λοιπόν, σημερα ξύπνησα το πρωί και καθάρισα το δωμάτιο μου γιατί ήταν σαν να είχε πεσει ατομική βομβα.
Αφού το ξεσκονησα διάβασα λίγο και μετά ήμουν στην τηλεόραση. Το απόγευμα βοήθησα την μητέρα μου να καθαρίσουμε την αυλη μας από τα φθινόπωρινα φυλλαράκια και έπειτα πήγα μια βόλτα για να ξεσκασω με την αδερφη μου. Και τώρα να μαι, η αυτου μεγαλειοτις να σας γράφω. Αύριο δςν έχουμε σχολείο και έτσι είμαι αραχτη. :D
Oh yeah. Αυτά.
:rolleyes:

Εμαθα απο Καρδιτσα εισαι ε? Συμπατριωτησα!!! Απο την διπλα πολη ειμαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Μα καλα τοσο γρήγορα κυκλοφορούν τα νέα; :P
Ναι από Καρδίτσα. Ξέρω ότι είσαι από Τρίκαλα. Το χες ξαναγράψει κάπου. Τα παιρνας καλα εκεί στη Γερμανία; Και εγώ έχω κάποιους θείους εκεί αλλά εγώ δεν θα μπορούσα ποτέ να παω να ζήσω με τους Γερμαναραδες. Είμαι ρατσιστρια μόνο ως προς τους Γερμανούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μα καλα τοσο γρήγορα κυκλοφορούν τα νέα; :P
Ναι από Καρδίτσα. Ξέρω ότι είσαι από Τρίκαλα. Το χες ξαναγράψει κάπου. Τα παιρνας καλα εκεί στη Γερμανία; Και εγώ έχω κάποιους θείους εκεί αλλά εγώ δεν θα μπορούσα ποτέ να παω να ζήσω με τους Γερμαναραδες. Είμαι ρατσιστρια μόνο ως προς τους Γερμανούς.

Γιατι τοσο πολυ καλε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Έτσι. :P
Εσύ πως τα παιρνας εκεί;

Καλα... Ουτε ασχημα αλλα ουτε και τελεια. Εσυ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Καλα... Ουτε ασχημα αλλα ουτε και τελεια. Εσυ;
Πουθενά άλλου σαν την πατρίδα. Σε γερμανικό σχολείο πας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top