Τι σε έκανε να συγκινηθείς τελευταία φορά;

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αχου το! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Τα όσα μου είπε μετά την επιστροφή μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Ο Ποντικομικρούλης :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eilat

Νεοφερμένος

Η eilat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Η ερμηνεία του Samuel Jackson στην ταινια "οι σημαδεμενοι" που ειδα σημερα το πρωι:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
η γιαγια μου που μου εκδηλωνει την αγαπη της με καθε τροπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ο χθεσινος αρραβωνας της κολλητης μου!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ένα τηλεφώνημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iduna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Iduna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 153 μηνύματα.
Τις προαλλες που πηγα στο σουπερ μαρκετ και ειδα παππουδες 70 ετων να ψωνιζουν και σκεφτηκα οτι εχουν περασει κατοχη και δε ξερω τι αλλο ο καθενας και τωρα φερονται στα ψωνια σαν εμενα που δε μου λειψε ποτε τροφη. Δε ξερω αρχικα μου φανηκε ειρωνικο και μετα κατι επαθα.
Και προχθες που (ξανα)ειδα το lion king (μη γελατε) γιατι σκεφτηκα πως ο σιμπα ειδε τον πατερα του να πεθαινει, τον εδιωξαν, δεν ειχε κανεναν αρχικα περα απο τις τυψεις που του χρεωσαν κτλ κι ομως τα καταφερε. "Νταξει ρε βλαμμενη ενα κινουμενο ειναι" θα μου πειτε, αλλα δε μπορουσα, ειδα το σκηνικο κι ας ηταν σε κινουμενο!
Αυτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Η στιγμή που αποχαιρετούσαμε το μαγικό νησί, για να περάσουμε στον έλεγχο διαβατηρίων... και μαζί αποχαιρετήσαμε και τον υπέροχο Osmay. Με αγκαλιές και δάκρια στα μάτια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
χτες που διαβαζα ενα βιβλιο της αλκυονης παπαδακης και με κατεκλυσε ενας χειμμαρος συναισθηματων:worry:
πρωτη φορα ενιωσα ετσι διαβαζοντας ενα βιβλιο...μερικα με συγκινουν αλλα ως εκει....αυτο με συνεπηρε ολοκληρωτικα:worry:
ειμαι καλα γιατρε μου;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πηγαμε με την αδερφή μου για να χαζέψουμε για μωρουδιακά και με έπιασαν τα κλάματα στην όψη μιας φαντάστικής μικροσκοπικής τζίν φούστας με ρόζ φιογγάκια:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Με συγκίνησε το ότι με θυμόταν ο παλιός μου καθηγητής!!! Άχου τον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Mια σκηνή σε μια ταινία.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Πηγαμε με την αδερφή μου για να χαζέψουμε για μωρουδιακά και με έπιασαν τα κλάματα στην όψη μιας φαντάστικής μικροσκοπικής τζίν φούστας με ρόζ φιογγάκια:redface:

Αχ τι γλυκό... :inlove:

Τελευταία φορά συγκινήθηκα όταν μετά από ένα τηλεφώνημα στο οποίο μου μίλησε απότομα, ήρθε στο σπίτι με μία αγκαλιά λουλούδια... :inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Δεν λέω. :X :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Το κουλουριασμένο σκατζοχοιράκι, ένα τόσο δα λεπτό, γλυκό πλασματάκι με λεπτεπίλεπτα δαχτυλάκια και κλειστά μάτια, προσπαθώντας να προστατευτεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ένα επεισόδιο του House... Είχε πρόβλημα μία έγκυος στον 6 μήνα και έπρεπε να κάνει εγχείρηση, με κίνδυνο πάντα να χάσει το μωρό. Όταν της άνοιξαν την κοιλίτσα, το έμβρυο έβγαλε έξω το χεράκι του και ακούμπησε το χέρι του House και αυτός κατάλαβε ότι ακόμα κι όταν είναι στην κοιλιά το μωράκι, ζει. :inlove::cry_x:

Κλάμααααα..... :redface: Αν έχετε δει το συγκεκριμένο επεισόδιο, καταλαβαίνετε τι εννοώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Ένα επεισόδιο του House... Είχε πρόβλημα μία έγκυος στον 6 μήνα και έπρεπε να κάνει εγχείρηση, με κίνδυνο πάντα να χάσει το μωρό. Όταν της άνοιξαν την κοιλίτσα, το έμβρυο έβγαλε έξω το χεράκι του και ακούμπησε το χέρι του House και αυτός κατάλαβε ότι ακόμα κι όταν είναι στην κοιλιά το μωράκι, ζει. :inlove::cry_x:

Κλάμααααα..... :redface: Αν έχετε δει το συγκεκριμένο επεισόδιο, καταλαβαίνετε τι εννοώ.

Δες το Meaning (πρώτο επεισόδιο της 3 σαιζόν) ή το Three Stories

Έίναι πολλά τα επεισόδια που σε συγκλονίζουν συναισθηματικά και δεν έχουν απλά εξαιρετική τροπή.

Τελευταία φορα το χθεσινό Πάμε πακέτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Ένα επεισόδιο του House... Είχε πρόβλημα μία έγκυος στον 6 μήνα και έπρεπε να κάνει εγχείρηση, με κίνδυνο πάντα να χάσει το μωρό. Όταν της άνοιξαν την κοιλίτσα, το έμβρυο έβγαλε έξω το χεράκι του και ακούμπησε το χέρι του House και αυτός κατάλαβε ότι ακόμα κι όταν είναι στην κοιλιά το μωράκι, ζει. :inlove::cry_x:

Κλάμααααα..... :redface: Αν έχετε δει το συγκεκριμένο επεισόδιο, καταλαβαίνετε τι εννοώ.


φανταζομαι οτι ξερεις οτι αυτο εχει συμβει και στην πραγματικοτητα, ετσι?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Μια σκηνη στα φιλαρακια (μα ποσο χαζοβιολα :X)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top