Συμμετοχές για το Παλέρμο #39 - Extreme

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Πείτε κι'άλλα,πείτε κι'αλλα.:whistle:

Έχω ψηθεί και έχουμε μια εβδομάδα ακόμα. :P

Και δεν έχουν μοιραστεί οι ρόλοι..
Κατάλαβα,μας βλέπω όοοοολους μαζί να σφαζόμαστε Μεγαλο-βδομάδα όταν ο Χριστούλης μας έλεγε "Αγαπάτε αλλήλους".
Δεν πειράζει!
Σασπένς και ποπ κορν να υπάρχει και τα υπόλοιπα φτιάχνονται!:redface:

Πωπω, το σκέφτομαι και μου φαίνεται τραγικό :hehe:. Θα έχουμε χαμηλούς τόνους, Μεγάλη Εβδομάδα είναι :P

Τι; ΚΑΙ ο Πέτρος είναι μόνιμος κάτοικος της πόλης του Παλέρμου;:(
Αίσχος.:pfff:
Πάντως,Μελανία το ντεντεκτιβικό σου ένστικτο κάνει μπαμ από το χιλιόμετρο. Να το προσέξεις αυτό.:look:

Ο Πέτρος έχει περάσει... από ρόλους κι από ρόλους :whistle:

Χαχαχαα εγώ έχω προειδοποιήσει: ΜΑΦΙΟΖΑΚΙΑ ΤΡΕΜΕΤΕ :clapup:


μπαααα με την προσμονή θα μείνεις:P

Έλα ρε Γιάννη :'( Με απογοητεύεις τώρα. Κι είχα την ελπίδα να σε ξεσκέπαζα άλλη μια φορά. :P

λοιπον εγω δεν θα παιξω ρε :devil:
καλα θα δειτε ολοι σας γατακια χαχαχα \φυσικα και ειμαι μεσα!!:clapup:

Άντε Γιάννη :hug: Καλώς ήρθες στην παρέα μας!

Για να σε δούμε Γιαννάκη.:P

Ριρίκα μου, μάζεψες πολλούς καινούριους φέτος. Θα γελάσουμε πολύ κοριτσάκι :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ριρικάκι, μάζεψες πολλούς καινούριους φέτος. Θα γελάσουμε πολύ κοριτσάκι :kissing:
Να γελάσεις θέλεις καλή μου;
Οκ.
Ψήθηκα.
Θα γελάσεις.
Πριν από'μενα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ριρικάκι, μάζεψες πολλούς καινούριους φέτος. Θα γελάσουμε πολύ κοριτσάκι :kissing:

Θα σας φάμε οι καινούργιοι :devil: :ropalo: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Θέλω να πάρω και εγώ μέρος αν και δεν έχω ξαναπαίξει ποτέ:redface:αλλά πάνω κάτω ξέρω το παιχνίδι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Τσα!!!!!!!!!!! Τι, θα γλιτώνατε; Με τρώει το χεράκι μου να γράψω σεντονάκια! Τρέμετε!!!!!!!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ελάτε να μαζευόμαστε σιγά-σιγά οι νεοσύλλεκτοι..Να τους κάνουμε κιμά
Απλώς,μη μας βάλετε χαλιαδούρες ρόλους.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Κι εγώ θέλω.

(Πρώην Alchemist ή Joaquin στο Παλέρμο 38)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Τσα!!!!!!!!!!! Τι, θα γλιτώνατε; Με τρώει το χεράκι μου να γράψω σεντονάκια! Τρέμετε!!!!!!!!!!!!:P
τώρα είναι που δεν...όχι άλλα σεντόνια:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Κι εγώ θέλω.

(Πρώην Alchemist ή Joaquin στο Παλέρμο 38)

Έλα ρε παλιοσειρά! :clapup:

τώρα είναι που δεν...όχι άλλα σεντόνια:(

Όποιος έχει τη μύγα να τη φέρει πίσω!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Αμέσως ο Ναουσσαίος μας να πετάξει κακία. :pfff: Θα το μαλώσω :P

Χίμελααα, καλώς μας ήρθες :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Τσα!!!!!!!!!!! Τι, θα γλιτώνατε; Με τρώει το χεράκι μου να γράψω σεντονάκια! Τρέμετε!!!!!!!!!!!!:P

Κι εγώ θέλω.

(Πρώην Alchemist ή Joaquin στο Παλέρμο 38)

Αυτά τα δύο posts με βάζουνε σε πολλές πολλές σκέψεις...
Περιμένω μια απάντηση απ κάτι άσχετο, αν είναι αρνητική, θα έχω λίγο χρόνο και μπορεί να σας κάνω την τιμή να παίξω... :P
Θέλω να είμαι δολοφόνος και να δουλεύω την Himela που θα είναι η αθώα πολίτης... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Αυτά τα δύο posts με βάζουνε σε πολλές πολλές σκέψεις...
Περιμένω μια απάντηση απ κάτι άσχετο, αν είναι αρνητική, θα έχω λίγο χρόνο και μπορεί να σας κάνω την τιμή να παίξω... :P
Θέλω να είμαι δολοφόνος και να δουλεύω την Himela που θα είναι η αθώα πολίτης... :D

Αρχίσαμε;:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Όχι, τώρα αρχίζουμε...
Ψηφίζω Himela γιατί την πάω πολυυυυυυυυυυ από το πρώτο μου Palermo...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
και εγώ ψηφίζω Χιμέλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Δε μας χέζετε κι οι δυο σας;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
οι θετικές μιλάνε ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Χαχαχαχχα ακόμα δεν μπήκες Σύλβια και σε βγάλανε έξω τα αγόρια :P

Στο κρατάνε φαίνεται :P

[edit: Γιάννη, οι θετικές είναι επειδή το πήρατε ζεστά το θέμα, κι όχι για την Χιμέλα :pfff:]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
και εγώ ψηφίζω Χιμέλα..

Αν δηλώσεις συμμετοχή τότε ναι, ψήφισε.:P

Αν και είμαι ΣΕ, μία ψήφο στον Johnnaousa γιατί του τη χρωστάω από το καλοκαίρι. :ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Δε μας χέζετε κι οι δυο σας;:P
Βεβαίως!!! Θα σου χαλάσουμε χατίρι; Πες μου τι προτιμήσεις έχεις και σε αυτό το είδος! :P


Χαχαχαχχα ακόμα δεν μπήκες Σύλβια και σε βγάλανε έξω τα αγόρια :P

Στο κρατάνε φαίνεται :P
Εγώ τη Σύλβια την αγαπάω... :inlove: Δε μπορώ να της κρατήσω κακία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top