Συμμετοχές για το Παλέρμο #39 - Extreme

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Άκη μου, εγώ θα σου πρότεινα να διαβάσεις και λίγο το καλοκαιρινό ;) Να πάρεις μια ιδέα για το πως παίζεται!
Αυτό θέλει μεγαλύτερη υπομονή.
Ξέρεις τι είναι να διαβάζεις 138 σελίδες πανωσέντονα;:P
Εμένα μόνο ο ρόλος κάποιου μου΄χει μείνει.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Αυτό θέλει μεγαλύτερη υπομονή.
Ξέρεις τι είναι να διαβάζεις 138 σελίδες πανωσέντονα;:P
Εμένα μόνο ο ρόλος κάποιου μου΄χει μείνει.:redface:

Αξίζει τον κόπο. :pfff:

Σαν το περσινό Παλέρμο κανένα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Όποιες απορίες εδώ παιδιά. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Για'μας τα νεοφερμένα,μπορούμε και όταν θα ξεκινήσει το Παλέρμο να ρωτάμε;:redface:
Την επόμενη Δευτέρα ξεκινάμε;:redface:
Επίσης,κάτι τελευταίο: Οι ρόλοι πότε θα μοιραστούν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έβαλα απορίες στο θέμα με τις απορίες :P Απαντήστε οι γνώστες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Για'μας τα νεοφερμένα,μπορούμε και όταν θα ξεκινήσει το Παλέρμο να ρωτάμε;:redface:
Την επόμενη Δευτέρα ξεκινάμε;:redface:
Επίσης,κάτι τελευταίο: Οι ρόλοι πότε θα μοιραστούν;

Καλύτερα να ρωτάτε με πμ τη ΣΕ μην τυχόν από τις ερωτήσεις σας φανερωθεί ο ρόλος σας.
Την Τρίτη ξεκινάμε, θα ξεκινούσαμε Δευτέρα αλλά έχω ένα θεματάκι. Οι ρόλοι θα μοιραστούν τη Δευτέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
:D Παλέρμοοοοοοοοοο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Καλύτερα να ρωτάτε με πμ τη ΣΕ μην τυχόν από τις ερωτήσεις σας φανερωθεί ο ρόλος σας.
Την Τρίτη ξεκινάμε, θα ξεκινούσαμε Δευτέρα αλλά έχω ένα θεματάκι. Οι ρόλοι θα μοιραστούν τη Δευτέρα.
Μόλις πόσταρα μου΄ρθε η φλασιά.:P [μυαλό έεεε]
Καλώς.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Θὰ παίξω κι ἐγώ.

Νομίζω ὅμως ὅτι ἡ στιγμὴ κατὰ τὴν ὁποία ἀρχίζει τὸ παιχνῖδι εἶναι λίγο περίεργη. Λογικὰ θὰ πρέπῃ νὰ γίνῃ ἕνα διάλειμμα ἀπὸ ψηφοφορίες ἀπὸ Μ. Πέμπτη μέχρι Δευτέρα τοῦ Πάσχα. Αὐτὸ θὰ ἤθελα νὰ τὸ διευκρινίσετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Θὰ παίξω κι ἐγώ.

Νομίζω ὅμως ὅτι ἡ στιγμὴ κατὰ τὴν ὁποία ἀρχίζει τὸ παιχνῖδι εἶναι λίγο περίεργη. Λογικὰ θὰ πρέπῃ νὰ γίνῃ ἕνα διάλειμμα ἀπὸ ψηφοφορίες ἀπὸ Μ. Πέμπτη μέχρι Δευτέρα τοῦ Πάσχα. Αὐτὸ θὰ ἤθελα νὰ τὸ διευκρινίσετε.

Μόλις παρθεί η τελική απόφαση θα σας την ανακοινώσουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Θὰ παίξω κι ἐγώ.

Νομίζω ὅμως ὅτι ἡ στιγμὴ κατὰ τὴν ὁποία ἀρχίζει τὸ παιχνῖδι εἶναι λίγο περίεργη. Λογικὰ θὰ πρέπῃ νὰ γίνῃ ἕνα διάλειμμα ἀπὸ ψηφοφορίες ἀπὸ Μ. Πέμπτη μέχρι Δευτέρα τοῦ Πάσχα. Αὐτὸ θὰ ἤθελα νὰ τὸ διευκρινίσετε.
δεν περίμενα ότι θα με δελεάσεις:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
δεν περίμενα ότι θα με δελεάσεις:hmm:

Θέλεις τόσο πολὺ νὰ μὲ δολοφονήσῃς;:P

Αρχίζουμε δυναμικά βλέπω!!! :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Θὰ παίξω κι ἐγώ.

Νομίζω ὅμως ὅτι ἡ στιγμὴ κατὰ τὴν ὁποία ἀρχίζει τὸ παιχνῖδι εἶναι λίγο περίεργη. Λογικὰ θὰ πρέπῃ νὰ γίνῃ ἕνα διάλειμμα ἀπὸ ψηφοφορίες ἀπὸ Μ. Πέμπτη μέχρι Δευτέρα τοῦ Πάσχα. Αὐτὸ θὰ ἤθελα νὰ τὸ διευκρινίσετε.

Πέτροοοο :hug: Θα παίξεις κι εσύ; Τέλειαα :D

δεν περίμενα ότι θα με δελεάσεις:hmm:

Εσύ μαφιοζάκι, δεν θα δηλώσεις συμμετοχή; Έλα κι εσύ να παίξεις! Ακόμα μου τα χρωστάς από το περσινό νομίζω :whistle:

Αρχίζουμε δυναμικά βλέπω!!! :devil:

Είδες;;; :eek: Ακόμα δεν δήλωσαν και εκδηλώνουν δολοφονικές διαθέσεις. :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Θέλεις τόσο πολὺ νὰ μὲ δολοφονήσῃς;:P
Πείτε κι'άλλα,πείτε κι'αλλα.:whistle:
Αρχίζουμε δυναμικά βλέπω!!! :devil:
Και δεν έχουν μοιραστεί οι ρόλοι..
Κατάλαβα,μας βλέπω όοοοολους μαζί να σφαζόμαστε Μεγαλο-βδομάδα όταν ο Χριστούλης μας έλεγε "Αγαπάτε αλλήλους".
Δεν πειράζει!
Σασπένς και ποπ κορν να υπάρχει και τα υπόλοιπα φτιάχνονται!:redface:

Πέτροοοο :hug: Θα παίξεις κι εσύ; Τέλειαα :D
Εσύ μαφιοζάκι, δεν θα δηλώσεις συμμετοχή; Έλα κι εσύ να παίξεις! Ακόμα μου τα χρωστάς από το περσινό νομίζω :whistle:
Είδες;;; :eek: Ακόμα δεν δήλωσαν και εκδηλώνουν δολοφονικές διαθέσεις. :shifty:
Τι; ΚΑΙ ο Πέτρος είναι μόνιμος κάτοικος της πόλης του Παλέρμου;:(
Αίσχος.:pfff:
Πάντως,Μελανία το ντεντεκτιβικό σου ένστικτο κάνει μπαμ από το χιλιόμετρο. Να το προσέξεις αυτό.:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εσύ μαφιοζάκι, δεν θα δηλώσεις συμμετοχή; Έλα κι εσύ να παίξεις! Ακόμα μου τα χρωστάς από το περσινό νομίζω :whistle:
μπαααα με την προσμονή θα μείνεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
λοιπον εγω δεν θα παιξω ρε :devil:
καλα θα δειτε ολοι σας γατακια χαχαχα \φυσικα και ειμαι μεσα!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
λοιπον εγω δεν θα παιξω ρε :devil:
καλα θα δειτε ολοι σας γατακια χαχαχα \φυσικα και ειμαι μεσα!!:clapup:

Για να σε δούμε Γιαννάκη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top