Με ποιους διάσημους θα κάνατε σεξ;

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αυτος μου ηρθε τωρα. :P
Νταξ, οι ξενοι δεν μου πολυ αρεσουν.
Φαντασου.. βρισκω ασχημο τον Brad. :worry:


φανταζομαι εισαι η μονη.
εκτος απο μενα;)


ε μα κι εσυ τον κατασταση εκτακτου αναγκηςςςςςςς?????????:hmm:
:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Εγώ με την Laetitia Casta, την οποία παντρευόμουν κιόλας, της έκανα και ifritάκια κλπ.

Ακολουθούν Monica Belluci (ποιος άντρας δε θα ήθελε?), Natalie Portman (άλλος έρωτας από 'κει) και Adriana Lima.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Εγώ με την Laetitia Casta, την οποία παντρευόμουν κιόλας, της έκανα και ifritάκια κλπ.



αχαχαχαχαχα!!!!!


καλα, ξεραθηκα!!!


στη φωτο παντως η γυναικα σου (εχμ) ειναι λες και εχει φαει χαλασμενο αυγο και ετοιμαζεται να ξερασει.ΛΟΛ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Οκ αφού δε σου άρεσε, την άλλαξα την φώτο :bleh:
Πάντως θα παντρευτούμε. να το ξέρεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εδω ειναι καλυτερη.
μπα που να σκασεις, ναι ρε παντρεψου τη!!! (κι ας μεινω γω στο ραφι,χαμενο!!:P)

θα ρθω και στο γαμο και θα σας πεταω κελογκς κοκο ποπς αντι για ρυζι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
...
Επίσης δεν θα με χαλούσε να γνώριζα καλύτερα τη Monica Belluci...

...Χαλαρά. Και την Catherine Zeta Jones. Πολύ μ...

...την angelina τσολί. αμε, αμε!...

Κορίτσια... εμένα λίγο ματάκι θα με αφήσετε να πάρω ? ? ? :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Κορίτσια... εμένα λίγο ματάκι θα με αφήσετε να πάρω ? ? ? :devil:
"Έλα ρε μλκ, κάνε πιο πέρα να δω κι εγώ" :hehe:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
"Έλα ρε μλκ, κάνε πιο πέρα να δω κι εγώ" :hehe:

:P
Ευτυχώς που είμαι ψηλός και βλέπω κι από πιο πίσω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Άντρες :
Jack Nicolson (δεν έχω πιο διεστραμμένο βλέμμα από του Jack)
Bruce Willis (πεθαίνω)
Will Smith (τον αραπη κι αν τον πλένεις!!!)
Christian Karebe (no comments)

Από γυναίκες σίγουρα με την Adrianna Sklenaricova (αν και πως να την κουμαντάρεις τέτοια γυναίκα????) και με την Karmen Electra.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Edward Norton, Will Smith, David Bowie...
Brad Pitt...

Angelina Jolie, αλλα στα παλιά τις, τα πιο χυδαία. Πλέον μου βγάζει κάτι πολύ elegant και σοβαρό, πιο πολύ τη σέβομαι, παρα τη θέλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Κορίτσια... εμένα λίγο ματάκι θα με αφήσετε να πάρω ? ? ? :devil:

Επειδή το είπες πρώτος, κάτι θα κάνουμε! :P Ε, Giovannako μου; ;)

Angelina Jolie, αλλα στα παλιά τις, τα πιο χυδαία. Πλέον μου βγάζει κάτι πολύ elegant και σοβαρό, πιο πολύ τη σέβομαι, παρα τη θέλω.

Να το κοιτάξεις αυτό, ανησυχώ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Angelina Jolie, αλλα στα παλιά τις, τα πιο χυδαία. Πλέον μου βγάζει κάτι πολύ elegant και σοβαρό, πιο πολύ τη σέβομαι, παρα τη θέλω.

Α ωστε γι αυτό άρχισα να τη συμπαθώ τόσο πολύ τελευταία, ενώ παλιά δεν την πήγαινα μία.!Και έλεγα πως τη βρίσκω ξαφνικά τόσο συμπαθητική?:hmm:

Έχεις δίκιο έχει γίνει πιο elegant!! :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Mε τη Χριστινα και τη Κατερινα.
Μονο και μονο που το σκεφτομαι, χαζευω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
Α ωστε γι αυτό άρχισα να τη συμπαθώ τόσο πολύ τελευταία, ενώ παλιά δεν την πήγαινα μία.!Και έλεγα πως τη βρίσκω ξαφνικά τόσο συμπαθητική?:hmm:

Έχεις δίκιο έχει γίνει πιο elegant!! :thumbup:
Απλά έγινε μητέρα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
παντως βλέπω τα περισσοτερα κοριτσάκια έχουν στη λίστα τους και γυναίκες... χμ... θέλω πολύ!!! λιγο ματάκι ρε κορίτσια!!! ε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
παντως βλέπω τα περισσοτερα κοριτσάκια έχουν στη λίστα τους και γυναίκες... χμ... θέλω πολύ!!! λιγο ματάκι ρε κορίτσια!!! ε???

Εσύ που μόνο σχόλειο εισαι τι γίνετε; τόσο ταμπού ειναι να σας αρέσει κάποιος άντρας; δεν κατάλαβα;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Εσύ που μόνο σχόλειο εισαι τι γίνετε; τόσο ταμπού ειναι να σας αρέσει κάποιος άντρας; δεν κατάλαβα;:P

να σου πω την αλήθεια πάντος όσο και να μου αρέσει ενας ανδρας δεν θα πήγενα μαζί του... σε αντίθεση πάντα με τα κοριτσάκια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
να σου πω την αλήθεια πάντος όσο και να μου αρέσει ενας ανδρας δεν θα πήγενα μαζί του... σε αντίθεση πάντα με τα κοριτσάκια...

Γιατί όχι; Τι κακό έχει να δωκιμάσεις; στο κάτω κάτω τι φοβάσε; Εξάλου δεν ειναι θέμα άλλαγής επιλογών ειναι θέμα αλήθειας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Γιατί όχι; Τι κακό έχει να δωκιμάσεις; στο κάτω κάτω τι φοβάσε; Εξάλου δεν ειναι θέμα άλλαγής επιλογών ειναι θέμα αλήθειας:)


Βρε με το ζόρι αυτά δε γίνονται..:P
Τι εννοείς θέμα αλήθειας?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top