Πώς αποκαλείτε το έτερον ήμισυ;

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Να πω κατι πρωτοτυπο?:bleh: Εγω τον αποκαλω σκ@το (τωρα τελευταια), και αυτος εμενα γουρουνα:mad:. οχι πως εχουμε και ομοιοτητες χαχα, απλα ετσι μας βγαινει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThanosShadow

Νεοφερμένος

Ο ThanosShadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Χμμ.....νομιζω ειμαι σαφης:redface:
Θα ηθελα λοιπον κιαλλες ιδεες απο σα για γλυκολογα προς γυναικα. Μπορειτεα πειτε ο,τι σας αρεσει. Μπορει ναναι κατι πολυ γλυκουλι ή κατι ισως πιο..καυτο/επικινδυνο :)

Αρχιζω με τα κλασσικα...

Αγαπη μου
Αγαπουλα μου
Αγαπακι μου
Αγαπιτσα μου
Μωρο μου
Μωρουλι μου
Μωρουδι μου
Μωρακι μου
Μωρουδακι μου
Ψυχη μου
Ψυχιτσα μου
Ψυχακι μου
Ψυχουλα μου
Λατρεια μου
Λατρειουλα μου
Ζωη μου
Ζωουλα μου
Ζωιτσα μου
Μπεμπα μου
Μπεμπουλα μου
Μπεμπακι μου

....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Νομιζω οτι οι προσφωνησεις του Ακαλυπτου απο το "Οι παντρεμενοι εχουν ψυχη" εχουν γραψει ιστορια.
Δεν αφησε ζωακι για ζωακι...Και ζαρζαβατικο για ζαρζαβατικο!!!

Και φυσικα το κορυφαιο ειναι το "Τιγρης" του Μακη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Νομιζω οτι οι προσφωνησεις του Ακαλυπτου απο το "Οι παντρεμενοι εχουν ψυχη" εχουν γραψει ιστορια.
Το πιο πετυχημένο του ήταν το "Λουκουμάκι μου!" :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Θάνο,

πέστην : "χοντρούλα μου" !!


:P :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Εμείς βγάζουμε λέξεις που δεν υπάρχουν και τελειώνουν στο υποκοριστικό -ίνο, -ίνα.
Είναι γελοίο, το ξέρω, αλλά τουλάχιστον είναι πρωτότυπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
Εμείς βγάζουμε λέξεις που δεν υπάρχουν και τελειώνουν στο υποκοριστικό -ίνο, -ίνα.
Είναι γελοίο, το ξέρω, αλλά τουλάχιστον είναι πρωτότυπο.
πεκορινο?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Καρδιά μου, ψυχή μου, ζωή μου, μωράκι μου.. σκατουλάκι μου! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Αυτό υπάρχει βρε, λέω για ανύπαρκτες που μας έρχονται εκείνη την ώρα. Είναι σαν διαγωνισμός γελοιότητας ένα πράμα, ποιός θα εφεύερει την πιό ο,τι να ναι λέξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elise.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
το ψυχή μου μ' αρέσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.


μπακλαβάς :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
ψιχουλάκι μου (από το ψίχουλο)

μου το είχε πει ένας φίλος μου και μου είχε φανεί τρομερά αστείο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.

Έτσι είχε πει κάποτε ο πατέρας μου τον αδερφό μου, αλλά ήταν σε φάση που τον έκραζε :xtipao:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
"Μωρό μου"., όπως δλδ φαντάζομαι, ότι το λένε κι άλλοι, μιας και ζούμε σ' έναν κόσμο, όπου τα "μωρά" υπερτερούμε( πληθυσμιακά )!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Αρχιζω με τα κλασσικα...

Αγαπη μου
Αγαπουλα μου
Αγαπακι μου
Αγαπιτσα μου
Μωρο μου
Μωρουλι μου
Μωρουδι μου
Μωρακι μου
Μωρουδακι μου
Ψυχη μου
Ψυχιτσα μου
Ψυχακι μου
Ψυχουλα μου
Λατρεια μου
Λατρειουλα μου
Μπεμπα μου
Μπεμπουλα μου
Μπεμπακι μου
Ζωη μου
Ζωουλα μου
Ζωιτσα μου


....
Ξέχασες το ¨ζωάκι μου¨... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
"Ρε μεγαλε","ρε φιλε","ρε μαλακα"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
κολοκυθάκι μου :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Καρδιά μου, ψυχή μου, ζωή μου, μωράκι μου.. σκατουλάκι μου! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :P
Το 'σκατουλάκι μου' πολύ εμπνευσμένο!!!!!!!!!!!!χαχα!!!!!!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Aniohaseo

Νεοφερμένος

Ο Aniohaseo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 62 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.

νυχτολούλουδο

Δραστήριο μέλος

Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
καθηκακι.....μου:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top