Δεν μπορείς να ζήσεις χωρίς...

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
μουσική...πραγματικά δεν ξέρω τι θα έκανα χωρίς αυτή...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Ιντερνετ, ποιος μπορεί άλλωστε να ζήσει χωρίς :hypno: :P

...σοκολάτα και φράουλα!:redface:

Να το είχαμε τώρα αυτό! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
χμμ... δυσκολη ερωτηση. επιφανειακα, δε θα αντεχα χωρις σοκολατα και ιντερνετ :P αν το σκεφτω σοβαρα ομως, δε θα αντεχα χωρις την ελευθερια μου και χωρις ενα σταθερο ατομο στη ζωη μου. ειτε φιλος, ειτε σχεση.
οταν λεω ελευθερια, δεν εννοω τρελο ξεφαντωμα μεχρι πρωιας (το οποιο ως φοιτητρια μπορω να το κανω φυσικα) :P αλλα το να μπορω να εκφραστω και να κανω αυτο που νιωθω χωρις καταπιεση ή φοβο. και φυσικα να μη μου επιβαλλουν οι αλλοι τα θελω τους. μου ειναι δυσκολο να συμβιβαζω την ανεξαρτησια μου για να εξυπηρετησω τους αλλους, οσο εγωιστικο κι αν ακουγεται.
οσον αφορα το σταθερο ατομο στη ζωη μου... δεν θελω μια τοξικη σχεση που θα πνιγει ο ενας τον αλλον. θελω απλα να ξερω πως θα κανω πραγματα στη ζωη μου, πως θα φυγω και θα πραγματοποιησω τους στοχους μου αλλα δε θα χασω αυτο το σταθερο ατομο στη ζωη μου. το εχω αναγκη μαλλον αυτο το "για παντα" που λενε (ειτε με εναν φιλο/η ειτε με μια πιθανη σχεση). απο την αλλη βεβαια ειμαι και λιγο loner, μου αρεσει δηλαδη να ειμαι μονη μου, οποτε δεν ξερω πως θα κατορθωσω να κρατησω για τοσο καιρο τετοια ατομα κοντα μου :P

ειμαι στο cnf και γραφω κανονικο κειμενο. nice :upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
δε μπορώ αν ζήσω χωρίς... νερό..
μμμ.. είμαι τελικά και πολύ αυτάρκης άνθρωπος.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


...για το καλοκαίρι καρπούζι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top