Παλέρμο #25 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
όσο πάτε και με μπερδεύετε ακόμα περισσότερο! μπράβο σας βρε! δεν φτανει που ακομα δεν εχω μπει στο πετσί του ρόλου με δυσκολεύετε και εσεις......:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
ξερεις σε ποιον μιλας κυριε μου?:hmm:
''αστυνομος Μπεκας''..δεν μπορεις να θεωρεις εμενα υποπτη :whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
ξερεις σε ποιον μιλας κυριε μου?:hmm:
''αστυνομος Μπεκας''..δεν μπορεις να θεωρεις εμενα υποπτη :whistle::P
ινσπεκτογ πουαγο εδω.η συμπεγιφογα σου κογιτσακι με οδηγησε στο συμπεγασμα οτι εισαι υποπτη.πγοσεχε καλα μην αλλαξω την φηφο μου.

Ευχαγιστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Ψηφίζω Κλεοπάτρα!

Και θα το δικαιολογήσω εδώ και τώρα:Δεν γίνεται να υπάρχουμε 2 θεές στο παιχνίδι ,αφου ήδη βρίσκομαι εγώ εδώ η άλλη πρέπει να φύγει.

Ευχαριστώ

γκουχου γκουχου! Μίλησε κανείς;;; :hmm::P

Τεσπα,θα ψηφίσω την Noulou94 χωρίς κάποιον ιδιαίτερο λόγο...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Την δική μου ψήφο γιατί δεν την μετρήσατε??????

Καθόλου ύποπτο... Απλά επειδή δεν θέλω να παρεξηγηθώ με κανέναν, δηλώνω κάποια πράγματα εξ' αρχής για να διατηρήσω τις καλές μου σχέσεις με όλους. Δεν θα ήθελα ένα παιχνίδι να προκαλέσει έριδες με κανέναν...
Που το βρίσκεις το ύποπτο???
Ίσα - ίσα που πιστεύω ότι ο Γιάννης έχεις δίκιο και όντως γίνεσαι λιγάκι ύποπτη...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Υ.Γ: Θέλω να σας πω, ειδικά στην kleop που με είχε παρεξηγήσει στο προηγούμενο Παλέρμο:redface:, ότι δεν έχω τίποτα προσωπικό με κανέναν από εσάς και όλες μου οι κινήσεις και οι λόγοι, έχουν στόχο την ασφάλεια στην αγαπημένη μας Σαντορίνη...
Γι αυτό μην με παρεξηγείτε... Είναι όλα στα πλαίσια του παιχνιδιού...:D:redface:

σωπα καλε που σε παρεξηγησα.ενα παιχνιδι ειναι και μονο.μετα νερο και αλατι.ενταξει zotiCa;
τεσπα επειδη ειμαστε στον πρωτο γυρο και δεν ξερουμε ακομα τα ιχνη του υποπτου,θα ψηφισω rewial
χωρις κανεναν λογο (δυστυχως),γιατι καποιον πρεπει να διαλεξω.(χωρις παρεξηγηση παντα):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
Την δική μου ψήφο γιατί δεν την μετρήσατε??????

Καθόλου ύποπτο... Απλά επειδή δεν θέλω να παρεξηγηθώ με κανέναν, δηλώνω κάποια πράγματα εξ' αρχής για να διατηρήσω τις καλές μου σχέσεις με όλους. Δεν θα ήθελα ένα παιχνίδι να προκαλέσει έριδες με κανέναν...
Που το βρίσκεις το ύποπτο???
Ίσα - ίσα που πιστεύω ότι ο Γιάννης έχεις δίκιο και όντως γίνεσαι λιγάκι ύποπτη...:hmm:


Συ ειπας!
:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Λοιπόν ψηφίζω Κλεοπάτρα γιατί έτσι.. Δεν πρόλαβα να δω καν τι έχετε ψηφίσει οι άλλοι:P Και τώρα γεια σας:P
Πάω για σπλιτς σπλατς:D
Αυτό θα ναι το πιο διασκεδαστικό Παλέρμο:P
Σι γιου το βράδυ μανάριαααααα..!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Λοιπόν ψηφίζω Κλεοπάτρα γιατί έτσι.. Δεν πρόλαβα να δω καν τι έχετε ψηφίσει οι άλλοι:P Και τώρα γεια σας:P
Πάω για σπλιτς σπλατς:D
Αυτό θα ναι το πιο διασκεδαστικό Παλέρμο:P
Σι γιου το βράδυ μανάριαααααα..!!:D
αν δε σε σι γιου θα κανεις το τηλεφωνακι ξερεις εσυ.:D:offtopic::sorry::oops::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 27/07/2010 (Μέχρι τις 20:00 ψηφίζουμε) οδηγίες στα πρώτα 2 post αυτού του thread)

  1. elenaki_arnea08: Noulou94
  2. Eupatridis
  3. fantasmenos: Κλεοπάτρα
  4. gianniskeeper: zOitCa
  5. kleop: rewial
  6. Κλεοπάτρα: Noulou94
  7. kousouni
  8. marialuluf1: Κλεοπάτρα
  9. mariza_93
  10. Noulou94: Κλεοπάτρα
  11. Rewial: Κλεοπάτρα
  12. roseberry: zOitCa
  13. zOitCa: Κλεοπάτρα


Ψήφοι:
5 Kλεοπάτρα
2 zOitCa
2 Noulou94
1 rewial

edit: Πρόσθεσα και την ψήφο της marialuluf1 καθώς η ψήφος είναι υποχρεωτική. Μαρία μέχρι τις 20:00 μπορείς να αλλάξεις την ψήφος σου αλλά όχι να την αποσυρει τελείως. Θυμίζω οποιος έχει 2 συνεχομενες ή 3 μη συνεχόμενες απουσίες φέυγει από το παιχνίδι.

Σήμερα Τρίτη δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε. :P
Τετάρτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :)

Την δική μου ψήφο γιατί δεν την μετρήσατε??????

Καθόλου ύποπτο... Απλά επειδή δεν θέλω να παρεξηγηθώ με κανέναν, δηλώνω κάποια πράγματα εξ' αρχής για να διατηρήσω τις καλές μου σχέσεις με όλους. Δεν θα ήθελα ένα παιχνίδι να προκαλέσει έριδες με κανέναν...
Που το βρίσκεις το ύποπτο???
Ίσα - ίσα που πιστεύω ότι ο Γιάννης έχεις δίκιο και όντως γίνεσαι λιγάκι ύποπτη...:hmm:
Γιατί δεν ήταν bold, ούτε μεγάλη γραμματοσειρά ούτε υπογραμμισμένα και είμαστε κάποιας μεγάλης ηλικίας και λόγω πρεσβιωπίας δεν το είδαμε :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Την δική μου ψήφο γιατί δεν την μετρήσατε??????
Μήπως γιατί δεν έγραψες με έντονα γράμματα ποιον ψηφίζεις;

Έχουμε πει 42 φορές να γράφετε με έντονα γράμματα ποιον ψηφίζετε. Δεν μπορούμε να διαβάζουμε ολόκληρα κατεβατά ψάχνοντας ονόματα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
ψηφιζω zOitCa (για να το δουν ο Γιώργος και ο φοκος!:worry:)χμ μην ρωτήσετε γιατί γιατί δεν ξέρω....προσπαθώ να καταλάβω τι κρύβετε ..... ακρη φυσικα δεν βγαζω οποτε για να μην καθομαι μια ωρα να σκέφτομαι ποιον θα ψηφισω και για να πάω να διαβάσω ψήφισα την Ζωή....χεχε
άντε πάω τώρα να λύσω καμιά άσκηση θα τα πούμε το βραδάκι παλερμο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 27/07/2010 (Μέχρι τις 20:00 ψηφίζουμε) οδηγίες στα πρώτα 2 post αυτού του thread)

  1. elenaki_arnea08: Noulou94
  2. Eupatridis
  3. fantasmenos: Κλεοπάτρα
  4. gianniskeeper: zOitCa
  5. kleop: rewial
  6. Κλεοπάτρα: Noulou94
  7. kousouni
  8. marialuluf1: Κλεοπάτρα
  9. mariza_93: ZOitiCa
  10. Noulou94: Κλεοπάτρα
  11. Rewial: Κλεοπάτρα
  12. roseberry: zOitCa
  13. zOitCa: Κλεοπάτρα


Ψήφοι:
5 Kλεοπάτρα
3 zOitCa
2 Noulou94
1 rewial

edit: Προστέθηκε και η ψήφο της marialuluf1 καθώς η ψήφος είναι υποχρεωτική. Μαρία μέχρι τις 20:00 μπορείς να αλλάξεις την ψήφος σου αλλά όχι να την αποσυρει τελείως. Θυμίζω οποιος έχει 2 συνεχομενες ή 3 μη συνεχόμενες απουσίες φέυγει από το παιχνίδι.

Σήμερα Τρίτη δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε. :P
Τετάρτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
:confused:
Ψηφίζω Κleopatra
Ασφαλή συμπεράσματα,απο τώρα δεν βγαίνουν και για αυτο διαλέγω την εύκολη λύση ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Πφφφφφφ ψηφίζω Κλεοπάτρα και την ψηφίζουν άλλοι 4. Σιχαίνομαι όταν συμφωνούν οι άλλοι μαζί μου... Δεν μου άρεσε η ευκολία με την οποία πάει να βγει η Κλεοπάτρα

Αλλάζω ψήφο σε zoitca

Θέλω να δω τώρα που είναι 4-4 ποιος θα σώσει ποιόν, ώρα να πέσουν οι μάσκες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 27/07/2010 (Μέχρι τις 20:00 ψηφίζουμε) οδηγίες στα πρώτα 2 post αυτού του thread)

  1. elenaki_arnea08: Noulou94
  2. Eupatridis: zOitCa
  3. fantasmenos: zOitCa
  4. gianniskeeper: zOitCa
  5. kleop: rewial
  6. Κλεοπάτρα: Noulou94
  7. kousouni
  8. marialuluf1: Κλεοπάτρα
  9. mariza_93: ZOitiCa
  10. Noulou94: Κλεοπάτρα
  11. Rewial: Κλεοπάτρα
  12. roseberry: zOitCa
  13. zOitCa: Κλεοπάτρα


Ψήφοι:
5 zOitCa
4 Kλεοπάτρα
2 Noulou94
1 rewial

Σημείωση: Προστέθηκε και η ψήφο της marialuluf1 καθώς η ψήφος είναι υποχρεωτική. Μαρία μέχρι τις 20:00 μπορείς να αλλάξεις την ψήφος σου αλλά όχι να την αποσυρει τελείως. Θυμίζω οποιος έχει 2 συνεχομενες ή 3 μη συνεχόμενες απουσίες φέυγει από το παιχνίδι.

Σήμερα Τρίτη δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε. :P
Τετάρτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
χμμ αστυνομος Μπεκας ξανα εδω

θα ηθελα να αλλαξω την ψηφο μου και να ψηφισω τον fantasmenos :D
ετσι για το γαμωτο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Λοιπόν, επειδή εγώ δυστυχώς φεύγω τώρα από το σπίτι και δεν θα έχω πρόσβαση σε υπολογιστή, θα πω δυο λόγια, τα οποία σας συμβουλεύω να ακούσετε, για το δικό μας καλό και την νίκη των πολιτών.
την Κλεοπάτρα την ψήφισα με το σκεπτικό ότι από το προηγούμενο Παλέρμο αν και έδωσε συμμετοχή με μεγάλο ενθουσιασμό δεν συμμετείχε καθ' όλη την διάρκεια και αδιαφόρησε. Συγγνώμη, αλλά για εμένα ήταν η ασφαλής επιλογή, αφού κανείς δεν ήταν ιδιαίτερα ύποπτος...:redface:
Με αυτό το σκεπτικό λοιπόν, την ψήφισα επειδή δεν είχα ιδέα ακόμη για τους επικίνδυνους ρόλους και ποιος μπορούσε να τους έχει...

Για αυτό λοιπόν, δεν μπαίνω στην διαδικασία να προβάλω και να ρίξω ευθύνες σε κανέναν, αλλά σας εφιστώ την προσοχή.
Είναι κρίμα από τον πρώτο γύρο να χάνονται αθώοι, όπως και στο προηγούμενο (με τον Χρήστο) παίκτες που όπως έχει αποδειχτεί, μπορούν να βοηθήσουν...

Σας εύχομαι ένα όμορφο βράδυ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 27/07/2010 (Μέχρι τις 20:00 ψηφίζουμε) οδηγίες στα πρώτα 2 post αυτού του thread)

  1. elenaki_arnea08: Noulou94
  2. Eupatridis: zOitCa
  3. fantasmenos: zOitCa
  4. gianniskeeper: zOitCa
  5. kleop: rewial
  6. Κλεοπάτρα: Noulou94
  7. kousouni
  8. marialuluf1: Κλεοπάτρα
  9. mariza_93: ZOitiCa
  10. Noulou94: Κλεοπάτρα
  11. Rewial: Κλεοπάτρα
  12. roseberry: zOitCa
  13. zOitCa: Κλεοπάτρα


Ψήφοι:
5 zOitCa
4 Kλεοπάτρα
2 Noulou94
1 rewial

Σημείωση: Προστέθηκε και η ψήφο της marialuluf1 καθώς η ψήφος είναι υποχρεωτική. Μαρία μέχρι τις 20:00 μπορείς να αλλάξεις την ψήφος σου αλλά όχι να την αποσυρει τελείως. Θυμίζω οποιος έχει 2 συνεχομενες ή 3 μη συνεχόμενες απουσίες φέυγει από το παιχνίδι.

Σήμερα Τρίτη δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε. :P
Τετάρτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :)
Κλεοπάτρα ψήφισα ,όχι zOitCa ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
χμμ αστυνομος Μπεκας ξανα εδω

θα ηθελα να αλλαξω την ψηφο μου και να ψηφισω τον fantasmenos :D
ετσι για το γαμωτο :P

Αστυνόμε μπέκα...

Είναι εντελώς προκλητικό, κωμικοτραγικό, ύποπτο και πρόστυχο να ψηφίζετε τον φαντασμένο με αιτία "έτσι για το γαμώτο".

Θα ήθελα καλύτερη δικαιολογία όπως "είσαι πολύ καλός πολίτης και εγώ η δολοφόνος θέλω να σε βγάλω για να κερδίσω" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top