Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,648 μέλη και 2,466,475 μηνύματα σε 78,298 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 429 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Το πρώτο σου ποστ! Το θυμάσαι;

Χρυσα21

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Χρυσα21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.

H Χρυσα21 έγραψε: στις 23:27, 15-02-15:

13-6-2014 https://www.ischool.gr/showthread...02#post4047002
Απευθυνομαι στον Hephaestus --> "απο που το εμαθες αυτο;", επειδη ειχε γραψει στο θεμα των πανελληνιων του 2014 οτι οι βαθμολογιες των αρχαιων κατευθυνσης ηταν χαμηλοτερες απο τις περσινες και πως αναμενοταν καθοδος των περσινων βασεων στο 1ο πεδιο. Αν δεν με ενοιαζε τοσο πολυ να μαθω ισως και να μην ειχα γινει μελος, καθως παρακολουθουσα το φορουμ απο τοτε που ξεκινησαμε την προετοιμασια για τις πανελληνιες. Τελικα δεν πηρα απαντηση...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Χρυσα21 : 15-02-15 στις 23:30.
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

H kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

H kleop έγραψε: στις 08:01, 16-02-15:

20-12-09
''εμεις εχουμε γραψει 3 μεχρι τωρα και η τριτη ηταν φαρμακερη''
Ως μαθητρια της Α γυμνασιου αναφερομουν στην εκθεση...
Δεν εχω αλλαξει αποψεις απο τοτε..
Επισης και το δευτερο μου μηνυμα εχει ενδιαφερον..
''κοιταξε τα μαθηματικα δεν ειναι μεγαλη μου συμπαθεια,αλλα τι να το κανω θα τα υποστω μεχρι τη Γ λυκειου,γιατι μαλλον θα επιλεξω τη θεωρητικη κατευθυνση ''
Ποιος να το λεγε οτι θα κατεληγα τελικα στην θετικη κατευθυνση.Γι αυτο ποτε μη λες ποτε.
Παράθεση

Vivian.

Δραστήριο Μέλος

H Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 418 μηνύματα.

H Vivian. έγραψε: στις 11:06, 16-02-15:

https://www.ischool.gr/showpost.php?p=3704023&postcount=23

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,623 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 14:44, 16-02-15:

Το πρωτο μου ποστ δεν το θυμαμαι αλλα θυμαμαι κατι σεντοναρες που κατεβαζα....
Και καμμια φορα που παω να με διαβαζω με κουραζω, πωπω. Ορισμενες φορες δε με καταλαβαινω κιολας
Ειναι προφορικος ο λογος μου μωρε στα φορουμς. Δεν επιμελουμαι πριν ποσταρω
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,943 μηνύματα.

H methexys έγραψε: στις 14:55, 16-02-15:

Αρχική Δημοσίευση από methexys
να πω και εγώ, η καινούρια σε αυτό το site, ένα γεια; γεια σας λοιπόν...
Παράθεση

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,573 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε: στις 14:57, 17-02-15:

Αρχική Δημοσίευση από ultraviolence
Βασικα καλησπερα σας!
Αυτη τη χρονια δινω πανελληνιες και δεν εχω αποφασισει ακομα σε ποια σχολη θελω να περασω . Στην δευτέρα λυκειου ημουν θετικη κατευθυνση και η σχεση μου με την χημεια ηταν καλη.Τωρα, στην θερινη προετοιμασια,οσο και να μου αρεσε το μαθημα της βιολογίας αδυνατουσα να το μαθω και γι'αυτο αλλαξα σε τεχνολογικη εφοσον δεν με ενδιεφεραν και οι επιστημες υγιειας!Το θέμα ειναι πως το χημικο με ενδιαφερει παρα πολυ και αμα καταφερω να περασω, θα μπορω να ανταπεξελθω στα μαθηματα της σχολης ή θα κανω 8ετια για να την τελειωσω λογω γνωστικου υποβαθρου;
πως αλλαζουν οι καιροι
Παράθεση

Hephaestus

Περιβόητο Μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,426 μηνύματα.

O Hephaestus έγραψε: στις 09:49, 18-02-15:

Αρχική Δημοσίευση από Χρυσα21
13-6-2014 https://www.ischool.gr/showthread...02#post4047002
Απευθυνομαι στον Hephaestus --> "απο που το εμαθες αυτο;", επειδη ειχε γραψει στο θεμα των πανελληνιων του 2014 οτι οι βαθμολογιες των αρχαιων κατευθυνσης ηταν χαμηλοτερες απο τις περσινες και πως αναμενοταν καθοδος των περσινων βασεων στο 1ο πεδιο. Αν δεν με ενοιαζε τοσο πολυ να μαθω ισως και να μην ειχα γινει μελος, καθως παρακολουθουσα το φορουμ απο τοτε που ξεκινησαμε την προετοιμασια για τις πανελληνιες. Τελικα δεν πηρα απαντηση...
χαχαχα σορρυ που δεν πηρες απαντηση
1
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε: στις 15:13, 18-02-15:

σκέτη αποτυχία το πρώτο μου ποστ
12-09-13
Θέλω να έρθει το επόμενο καλοκαίρι. Απλά αυτό. Και θέλω να ναι εντελώς διαφορετικό από κάθε άλλο, βασικά σίγουρα θα ναι αφού θα πρέπει να κάνω και φροντιστήρια όλο το καλοκαίρι. Γ Λυκείου βλέπεις.
Παράθεση

Χρυσα21

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Χρυσα21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.

H Χρυσα21 έγραψε: στις 15:18, 18-02-15:

Αρχική Δημοσίευση από Hephaestus
χαχαχα σορρυ που δεν πηρες απαντηση
χαχαχαχα δεν εχει καμια σημασια πλεον....
Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,827 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε: στις 16:53, 18-02-15:

Σύμφωνα με την αναζήτηση μηνυμάτων του forum αυτό:

https://www.e-steki.gr/showpost.php?p...86&postcount=2
Παράθεση

Physiognomist

Διακεκριμένο μέλος

Ο Physiognomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.

O Physiognomist έγραψε: στις 20:19, 02-01-19:

Αυτoκαλωσόρισμα στο forum,random σχόλιο περί υποκειμενικότητας της έννοιας ποιότητα στη μουσική και Testament είχε το πρώτο ποστ τον Αύγουστο του μακρινού(?) 2015
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    kiyoshi

Βρείτε παρόμοια