Τι περιμένετε να φέρει το καλοκαίρι...

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

Θεότη

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Θεότη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
παγκύπριες εχώ δώσει ...

Ωρη σε μπερδεψα με μια που παει πρωτη:$$ Ελα συγνωμη :/ Kαλα αποτελεσματα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεότη

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Θεότη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

Savvina_edw

Νεοφερμένος

Η Savvina_edw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Θα είναι τέλειοοο!!Αν βγούν καλά αποτελέσματα από τις πανελλαδικές....Αλλά τωρα που το σκεφτομαι και να μην βγούν παλι τέλειο θα 'ναι το καλοκαίρι μου!!...δεν θα τα βαψω και μαυρα....αρκει να περάσω κάπου ώστε να μην είμαι απο Σεπτέμβρη σπιτι μου...χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεότη

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Θεότη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
....αρκει να περάσω κάπου ώστε να μην είμαι απο Σεπτέμβρη σπιτι μου...χαχα

Αυτό ακριβώς:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Θα είναι τέλειοοο!!Αν βγούν καλά αποτελέσματα από τις πανελλαδικές....Αλλά τωρα που το σκεφτομαι και να μην βγούν παλι τέλειο θα 'ναι το καλοκαίρι μου!!...δεν θα τα βαψω και μαυρα....αρκει να περάσω κάπου ώστε να μην είμαι απο Σεπτέμβρη σπιτι μου...χαχα

;);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελική!!!

Δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 727 μηνύματα.
Απλά αυτό-->

:clapup::clapup::clapup::whistle::whistle::D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Για να δούμε τι σκοπεύουμε να κάνουμε φέτος το καλοκαίρι; :D Αυτό το Καλοκαίρι λοιπόν θα ξενυχτίσω,θα πιω,θα πηγαίνω βόλτες,θα γνωρίσω καινούριους φίλους,θα γίνω καλύτερος φίλος με άλλα άτομα,θα ερωτευτώ( το νιώθω:D ) ,λίγο διάβασμα, ΚΑΙ συνεχώς ΜΠΑΝΙΑΑ!!:clapup:

μπανιο, διαβασμα, διασκεδαση, επισκεψη στην καστορια και στο Μαλακασι.... και μπορει και κατι καλυτερο!!!! ΘΑ ΔΟΥΜΕ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
μπανιο, διαβασμα, διασκεδαση, επισκεψη στην καστορια και στο Μαλακασι.... και μπορει και κατι καλυτερο!!!! ΘΑ ΔΟΥΜΕ!!

:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
ναι ναι ναι!!! το καλοκαιρι ειναι ωραιο στον ΠΑΠΠΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ! καστορια!!! εκει εχει δροσια!!!! Μαλακασι!!! εκει εχει ζεστη ΜΟΝΟ την μερα!!!! :clapup::clapup: γιουπι!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Αυτό το καλοκαίρι..
Δεν ξέρω πως θα είναι αυτό το καλοκαίρι. Διακοπές δεν θα πάμε και χωριό δεν έχω.:(
Ελπίζω να είναι καλύτερο από το προηγούμενο..και ότι τύχει στην πορεία.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
θα κοιμηθω
και θα ξυπνήσω αρχές σεπτέμβρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evdokia...

Νεοφερμένος

Η Evdokia... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Αχ καλοκαιράκι...<3
Απλά να περάσω απίστευτα/μαγευτικά...να μου μείνει αξέχαστο!
Δεν έχω κάτι συγκεκριμένο στο μυαλό μου που να θέλω να κανω...Απλώς να περάσω τέλειααα με ότι προκυψει! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Αυτό το καλοκαίρι..
Δεν ξέρω πως θα είναι αυτό το καλοκαίρι. Διακοπές δεν θα πάμε και χωριό δεν έχω.:(
Ελπίζω να είναι καλύτερο από το προηγούμενο..και ότι τύχει στην πορεία.:P

σου το ευχομαι! οσο για το οτι δεν εχεις χωριο δεν ειναι τιποτα! μην κοιτας εμενα που η μαμα μου ειναι απο αλλη πολη κι ο μπαμπας μου απο την αλλη ακρη...πω πω δεν ξερεις πως σκεφτομαι οτι πρεπει να κανω ολο αυτο το ταξιδι απο τα Τρικαλα στην Καστορια πφφφφ!:worry::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
φέτος το καλοκαιρι θα εχει πολύ ...............(χμμμ 18+):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drymenia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Αυτό το καλοκαίρι...
Θα είναι ΤΕΛΕΙΟΟΟ:D:D:D



(θέλω να ελπίζω!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouz93

Νεοφερμένος

Η annouz93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
αυτο το καλοκαιρι... 9α βγενω με την παρεα μου κα8ε απογευμα με την παρεα μου για μπαλα, 8α......... ερωτευτω 100000000000000%, κΑΙ πολλα μπανιαα αντε καλα να περασετεε:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top