e-Βαφτίσια!!

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Μου'ρθε έμπνευση για παιχνίδι!!!!! Νι!!!!!!!

Τι παρατσούκλι-όνομα θα βάζατε στους στεκίτες φίλους σας? Διαλέχτε από ήρωες καρτούν, ταινίες, ηθοποιούς, ό,τι τελοσπάντων σας έρχεται στο μυαλό:D:D


Χουχού, θα πέσει γέλιο :D:D:D:D


Την έχω κάνει την αρχή με τον Φρουφρού (]Ifrit[) και τον σουπερμάριολάντ (Μαριο). Θα βρω και για άλλους, που θα μου πάει :panwkatw:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Ε εγώ που τον Γιάννη τον λέω παππού μετράει??:D


ΑΑ και τον Weak μελισσούλη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Crazyhelen.....


































Στρουμφίτα :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
To κουνελι απο σημερα το φωναζω μπανινο. Τον weak καμια φορα παλτο, την Κακη εππιροη κουε τον valder αρχοτνα και κουμπαρο, την Βικυ κουμπαρα και εμενα μου εχουν βγαλει αλλα αυτα μαλλον οι αλλοι πρεπει να τα πουνε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Τον Dark Kronos 2 σε 1 σαν το σαμπουαν ένα πράγμα:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Dooo μου, ο παπα-στρουμφ ποιός θα είναι???? :P


Λοιπόν :

Dooo = Ντουζάκι με βάσιμες υποψίες ότι σύντομα θα μετατραπεί σε μπανιέρα!!!!

Founes = το γνωστό και αγαπητό μας Φουρνάκι

]ifrit[ = γνωστός και ως Φρουφρού ή ο τύπος που απεχθάνεται τις μπότες

Γιάννης = Γιατρός (βήξτε!!!!) ή Ζαν

Valder = Βαλ για τους φίλους, σκέτο V (βε) για τους κολλητούς (και όχι λαιμόκοψη!!!!!)

bunny = λαγουδοκούνελος

weak = παλτός

kleftra = εγώ τουλάχιστον την αποκαλώ "μπουμπου"

ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ = ΚουΕ και νομίζω ότι έχει και τα πρωτεία, καθότι ήταν η πρώτη που υπέστει την αλλαγή στο name της

Αυτά προς το παρόν......Τους υπόλοιπους εν καιρώ....Να μου'ρθει η έμπνευση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
weakieμ.......................................



panoramix1.gif


:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Γιώργος---->Αρμάνι

του το έχω κολλήσει ήδη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
δεκατεσσεροαπριλιατισσα, την ισιλιελ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τον Hunter ..μωρό μου :P
Την Doo ... ντουζάκι!
Τον Ifrit .. φρουτάκι :D
Τον Founes .. φουρνάκι :P
Τον gsova ... Τζι!
Άμα μου έρθει κι άλλο.. θα επανέλθω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
την κακερλακ -> καρεκλακι:P (ταιριαζει κιολας μη μου πειτε:D:D:D)

τη μανια -> νεκροθαφτη:P:D:D:D:D(απο το ξεθαψειτορ:P)

αλλους δεν εβγαλα εγω προσωπικα...που θα παει ομως...κατι θα σκεφτω:hmm:
ετσι κι αλλιως τους πιο πολλους τους αποκαλουμε ηδη με παρατσουκλια.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καγίρα: ερωτιάρα
Γιώργος: τζορτζιο αρμάνι
Βικη: μπουμπού
κρόνος: μπέμπης
Πειρατής: η παραξενια

Δεν θυμάμε άλλους θα θυμηθώ και θα πώ εν καιρώ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τον borat >>> μποράτιο!






:D:D



Για να δώσω μία ώθηση στη φαντασία σας, ορίστε πώς θα ήταν η παρέα μας αν το γυρνούσαμε στο σήριαλ. :hehe:









Μαζί με τα παρατσούκλια που θέλει το ντουλίνι (μην την αγνοήσετε, σας έφαγα :devil:) αντιστοιχίστε τους πρωταγωνιστές του βιδέου με τους αγαπημένους σας συμφορουμίτες. :crazy:

Τι σκέφτεται ο άνθρωπος αν βαριέται να διαβάσει μερικές διαφορικές! :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Το ανεβάζω για να μην το ξεχάσω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Και για να μην το ξεχάσει η πρινσες, εγώ της δίνω το όνομα

Moon Princess από τη Sailormoon! Επέστρεψα με εικόνα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Με λένε Χάρη. 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Έέέέε ι ναι!

theodora = Χάρης
koum = Βασίλης
Όλγα = Τσοφ
Γιώργος = Ψαάκι
Cherie = Μπουκλωτό


:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top