Πειρατές της Καραϊβικής

Carpe_Diem

Νεοφερμένος

Η Άλκηστις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Γειααα! Είπα να ξεκινήσω το θέμα μιας και πριν από λίγες μέρες βγήκε στους κινηματογράφους το Dead Men Tell No Tales:D Πήγατε να το δείτε? Πως σας φάνηκε? Εμένα με κέρδισε το τέλος και η σκηνή μετά τα credits. Η ταινία γενικά καλή, για μένα όμως δεν έφτασε την δράση και γενικότερα το όλο μυστήριο που υπήρχε στα 1-2-3.

Και γενικά ότι θέλετε για τους Πειρατές ρίχτε το.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Δεν την έχω δει αλλά έχω ακούσει mixed αποψεις.

Εμένα οι σειρά των ταινιών πάει έτσι από το καλύτερο στο χειρότερο:

1 -> 2 -> 4 -> 3

Ελπίζω αυτή η ταινία να μην είναι η χειρότερη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anastasisag

Νεοφερμένος

Ο anastasisag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Τελεια ταινια παιδια εγω τις εχω δει ολες και μου αρεσε και αυτη πολυ. Ελπιζω να βγαλουν κιαλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Carpe_Diem

Νεοφερμένος

Η Άλκηστις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Εμένα οι σειρά των ταινιών πάει έτσι από το καλύτερο στο χειρότερο:

1 -> 2 -> 4 -> 3

Για μένα απ την άλλη νομίζω οι 3 πρώτες είναι οι καλύτερες με σειρά 1-3-2. Όσο για το 4 καλό κι αυτό αλλά μου έλειψε πολύ η δράση που είχαν οι προηγούμενες. Και στο 5 ελάχιστη δράση περισσότερο χιούμορ θα έλεγα, πιο πολύ από τις άλλες ταινίες. Εκπληκτικός όμως οι Χαβιέρ και ο Τζέφρει Ρας στον ρόλο του "κακού". Αν σου αρέσουν οι πειρατές γενικά ρίξ της μια ματιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top