Διάβασμα με ήλιο ή με τα φαντάσματα;

Ποιες ώρες της ημέρας διαβάζετε συνήθως;
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 24)

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Απανταχού μαθητές και φοιτητές ενωθείτε! :D



Ποιες ώρες σας βολεύουν συνήθως στο διάβασμα; Είστε ξενυχτοπούλια και μένετε εσείς κι ο φύλακας ή προτιμάτε να διαβάζετε με τα κοκόρια;
Μήπως πάλι ξυπνάτε, παίρνετε το... μεσημεριανό σας και αρχίζετε εκεί πέρα;



Θεωρείτε ότι θα έπρεπε να διαβάζετε άλλες ώρες από αυτές που διαβάζετε (προσοχή, δεν ρωτώ αν θα 'πρεπε να διαβάζετε γενικότερα :P) ή σας βολεύει αυτό το ωράριο που ακολουθείτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Νομίζω ότι για μένα είναι γνωστό ότι έχω ωράριο βαμπίρ. Αν και μ' αρέσει πολύ ο ήλιος, την μέρα νιώθω ότι έχει πολλή φασαρία. Αντίθετα το βράδυ μεταμεσονύχτια, δεν ακούγεται ψυχή, εκτός απ' ότι θόρυβο κάνω εγώ. Νύχτα ftw...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Το καλύτερο διάβασμα το κάνω νύχτα. Ησυχία και καθαρότερο μυαλό. Φυσικά πρέπει να έχεις τη λογική του τεμπελόσκυλου την υπόλοιπη μέρα και να διαβάσεις ξεκούραστος το βράδυ. Προσοχή! Διάβασμα το βράδυ ενδείκνυται με καθαρό μυαλό, άντε το πολύ-πολύ με κανα δύο ποτά για να έχεις καλύτερη σκέψη. Ποτέ όμως μεθυσμένος lol
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neverland_fairy

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.
(πως φαίνεται ο νεοέλληνας φοιτητής..ε... αντί να στρωθεί να διαβάσει :book:να περάσει κανα μάθημα, κάθεται και βάζει δημοσκοπήσεις! :ropalo:α ρε ξύλο:mastigio που θέλετε :xtipao:μερικοί μερικοί :beating: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πάντα βράδυ :)
Λόγω ησυχίας, λόγω του ότι νιώθω ότι δεν χάνω τίποτα άλλο, λόγω του ότι μου φαίνεται ότι αποδίδω καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Κι εγώ το βράδυ. :D
Όταν είναι μέρα και έχω την αίσθηση ότι ο κόσμος γύρω "κινείται" και ο ήλιος είναι στο full δυσκολεύομαι να παλουκωθώ κάτω και να συγκεντρωθώ. Συνήθως διαβάζω τις ώρες: 11 το βράδυ - 5 το πρωί. :P




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
πάντα διάβαζα πρωί (ή νωρίς τα μεσημέρια μετά το σχολείο). Είμαι πρωινός τύπος κι επιπλέον, θέλω τα απογεύματα και τα βράδια για διασκέδαση:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χάρης4180

Νεοφερμένος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλωσήρθα :P

Βράδυ και πάλι βράδυ! Το απόγευμα δύσκολα βρίσκω την όρεξη με όλο το χαμό που γίνεται τριγύρω.. αφού δυστυχώς μένω κέντρο. Όταν γυρίζω απ' έξω στρώνομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Circadian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 325 μηνύματα.
Είμαι ο Chuck Norris. Δε διαβάζω, ρίχνω μια μπουνιά στο βιβλίο και το μαθαίνω όλο απ'έξω. Οποιαδήποτε ώρα της μέρας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Είμαι ο Chuck Norris. Δε διαβάζω, ρίχνω μια μπουνιά στο βιβλίο και το μαθαίνω όλο απ'έξω. Οποιαδήποτε ώρα της μέρας.

Το θέλω και εγώ αυτό!!!! :'(:P

Εγώ δεν έχω συγκεκριμένη ώρα που διαβάζω! Επειδή δουλεύω είναι δύσκολο να διαβάσω το πρωί ή τα μεσάνυχτα! Ανάλογα το πότε έχω όρεξη! Ποτέ δηλαδή!!! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Εγώ πάλι στο διάβασμα την είχα δει βαμπίρ! Αν δεν σκοτείνιαζε δεν λειτουργούσε ο εγκέφαλός μου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Είμαι ο Chuck Norris. Δε διαβάζω, ρίχνω μια μπουνιά στο βιβλίο και το μαθαίνω όλο απ'έξω. Οποιαδήποτε ώρα της μέρας.
Είσαι fake Chuck Norris, ο Chuck, δίνει πάντα κλωτσιές...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Εγω όταν ημουν ακομα στο λυκειο διάβαζα καλυτερα το πρωί ή απογευμα, το βραδυ δε μπορούσα με τιποτα απο τισ 11 κ μετα κατέβαζα ρολά!!!:redface:
Τωρα ομως δε ξερω γιατι αλλα δε μπορω να διαβάσω με τιποτα το πρωι, οσες φορες το εχω προσπαθήσει δεν τα εχω καταφέρει!
Δε ξερω πως τα καταφέρνω παντα αλλά οσο νωρις κ αν αρχισω το διάβασμα, φτανει το βράδυ χωρις να εχω κανει τίποτα!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Δανάη θα συμφωνήσω απόλυτα. Μετά τις 11 δεν λειτουργώ. Αλλά και όλη την υπόλοιπη μέρα δεν την παλεύω για να διαβάσω:redface: Μόνο αν σηκωθώ χαράματα υπάρχει πιθανότητα να πω αφού σηκώθηκα ας κάνω κάτι σωστό και στρώνομαι, χιχι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Το θέλω και εγώ αυτό!!!! :'(:P

Εγώ δεν έχω συγκεκριμένη ώρα που διαβάζω! Επειδή δουλεύω είναι δύσκολο να διαβάσω το πρωί ή τα μεσάνυχτα! Ανάλογα το πότε έχω όρεξη! Ποτέ δηλαδή!!! :P:P:P

Θα συμφωνήσω με την Φοιμπς!
Διαβάζω όποτε τύχει. Βέβαια είμαι μάλλον πρωινός τύπος αν και όποτε και να στρωθώ πάνω από μισή ώρα μετά διαβάζω καλά. Επειδή όμως συνήθως όλο το αναβάλω είναι πολλές οι φορές που είμαι μέχρι τισ 2-3 με το βιβλίο στο χέρι και παλεύω με το μάθημα (και τη νύστα :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Lol! Δε μπορώ να συγκεντρωθώ τη μέρα, όσο και να το προσπαθήσω, πάλι θα αποσπάται η προσοχή μου. Ενώ το βράδυ βγάζω την ύλη με τρελά πιο γρήγορο ρυθμό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Συνήθως προτιμώ τις πρωϊνές ώρες.Αλλά τις πιο πολλές φορές διαβάζω και κάνω κι άλλα πράγματα ταυτόχρονα καταλήγει σαν το παρακάτω :P

Διαβάζω όποτε τύχει. Βέβαια είμαι μάλλον πρωινός τύπος αν και όποτε και να στρωθώ πάνω από μισή ώρα μετά διαβάζω καλά. Επειδή όμως συνήθως όλο το αναβάλω είναι πολλές οι φορές που είμαι μέχρι τισ 2-3 με το βιβλίο στο χέρι και παλεύω με το μάθημα (και τη νύστα :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top