Παλέρμο #31 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Εξ ιδίων τα αλλότρια. :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Επιτελους τελειωσαααααααααααααααααααααααα...
Η χαρα μου ειναι τοση μεγαλη, που για να ειμαι ειλικρινης δε με πολυνοιαζουν οι ψηφοι σας!! Απλα ειναι αδικο να βγω παλι πρωτος (εχει συμβει ηδη σε δυο παιχνιδια) και ποσο μαλλον οταν δεν καθιστω απειλη... Τωρα αν οι ψηφοι μου προερχονται απο τους δολοφονους, συγχαρητηρια!! Αν και ειμαι ειμαι σχεδον σιγουρος πως η δυο ηταν τυχαιοι (για την κατερινα δεν ξερω)... Και επειδη λοιπον δε μπορω να δεχθω ως δικαιολογια, ψηφιζω εντελως στην τυχη τον foreverfreak ( που by the way εχει ηδη δυο ψηφους), αλλαζω την ψηφο μου και τη δινω στην Κατερινα!! Το μονο που σας ζητω ειναι να μη με βγαλετε τοσο νωρις, γιατι πιστευω πως μπορω να βοηθησω την κατασταση... Αλλα οπως θελετε!!

@theodora: Μην ψαχνεις να βρεις ενοχοποιητικα στοιχεια σε οσα διαβαζεις (και μιλαω για τον πρωτο γυρο), γιατι αυτο σε κανει λιγο περισσοτερο υποπτη στα ματια των αλλων... Με την Devina ειμασταν στο παρελθον φοβερο ζευγαρι δολοφονων, αλλα δυστυχως δεν εκατσε αυτη τη φορα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Τα αίματα προσπαθώ να ανάψω. :Ρ

Με την Devina ειμασταν στο παρελθον φοβερο ζευγαρι δολοφονων, αλλα δυστυχως δεν εκατσε αυτη τη φορα!!
Says who;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Και με την 1η αλλαγή ψήφου του παιχνιδιού έχουμε;

Λίστα για Τετάρτη 09/02/2011
  1. CiNeFiL
  2. Devina
  3. Edmund -> CiNeFiL
  4. _elena_
  5. elenaki_arnea08
  6. Eupatridis -> love_angel
  7. foreverfreak -> Κατερίνα ***
  8. Goseithor
  9. JaneWin
  10. jj! ->tsarachaf
  11. Κατερίνα *** -> foreverfreak
  12. Κλεοπάτρα -> Goseithor
  13. love_angel -> foreverfreak
  14. lucky sunray -> vaios13
  15. maria_lulu -> Χαμογέλα(:
  16. Myrtle
  17. theodora -> Devina
  18. tsarachaf
  19. vaios13
  20. Valder
  21. Wild_Boy -> foreverfreak
  22. Χαμογέλα(: -> maria_lulu

Ψήφοι
3 foreverfreak
1 CiNeFiL
1 Devina
1 Goseithor
1 Κατερίνα ***
1 love_angel
1 maria_lulu
1 tsarachaf
1 vaios13
1 Χαμογέλα(:

Την Τετάρτη δε θα μάθετε καμία ταυτότητα, για να σκάσετε.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Ψηφιζω κι εγω ,γιατι θα το ξεχασω αυριο σιγουραααα με την εξεταστικη:P.
Λοιπον,υποψιαζομαι 3 ατομα ,μπορει να ειμαι κι εγω ,who knows:shifty:,αλλα δυστυχως εχω μονο μια ψηφος γι αυτο ψηφιζω...
vaios13:D
Εντελως στην τυχη το'κανα,δεν τον ξερω τον κυριο,αλλα δεν θελω να βγει ο freak ολοι αυτον ψηφιζετε,ξερετε κατι που δεν ξερω:worry::whistle:


Καλησπερααααατρομακτικη Πολη του Παλερμου!!!!!!:knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Says me:P... Τωρα το αν θα με πιστεψεις ειναι δικο σου θεμα!!

Μονο σε μενα φαινεται υποπτο (βεβαια θα μου πειτε η δικια μου η γουνα καιγεται:P) το γεγονος οτι ολοι ψηφιζουν διαφορετικα ατομα?? Μαλλον σας βολεψε το γεγονος οτι εχω παρει κεφαλι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Θεοδώρα πόσο κλφαρδο πρέπει να είσαι ώστε να παρεις ρολο από το πρώτο σου παλερμο!! :P
Απο την μία ψφιζεις την Devina από την άλλη προσπαθεις να ενοχοποιησεις τον Φρικ.Ε εμένα αυτές οι κινήσεις μου φαίνονται για κινησεις ενος άπειρου δολοφόνου που προσπαθεί να ρίξει αλλου τις υποψιες του. =/
Ψηφιζω Theodora
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Τότε δε θα μιλούσα καν!
Δε σου έκανε εντύπωση ότι αν και ψήφισα τη Devina δε μίλησε καν; :hmm:
Μήπως θέλει να κρύψει κάτι; :hmm:

Αρχίζω να σε υποψιάζομαι εσένα, όλο μου την μπαίνεις.
Για μιλήστε παιδάκια να δούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 09/02/2011
  1. CiNeFiL
  2. Devina
  3. Edmund -> CiNeFiL
  4. _elena_
  5. elenaki_arnea08
  6. Eupatridis -> love_angel
  7. foreverfreak -> Κατερίνα ***
  8. Goseithor
  9. JaneWin -> theodora
  10. jj! ->tsarachaf
  11. Κατερίνα *** -> foreverfreak
  12. Κλεοπάτρα -> Goseithor
  13. love_angel -> foreverfreak
  14. lucky sunray -> vaios13
  15. maria_lulu -> Χαμογέλα(:
  16. Myrtle
  17. theodora -> Devina
  18. tsarachaf
  19. vaios13
  20. Valder
  21. Wild_Boy -> foreverfreak
  22. Χαμογέλα(: -> maria_lulu

Ψήφοι
3 foreverfreak
1 CiNeFiL
1 Devina
1 Goseithor
1 Κατερίνα ***
1 love_angel
1 maria_lulu
1 theodora
1 tsarachaf
1 vaios13
1 Χαμογέλα(:

Την Τετάρτη δε θα μάθετε καμία ταυτότητα, για να σκάσετε.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Τότε δε θα μιλούσα καν!
Δε σου έκανε εντύπωση ότι αν και ψήφισα τη Devina δε μίλησε καν; :hmm:
Μήπως θέλει να κρύψει κάτι; :hmm:

Αρχίζω να σε υποψιάζομαι εσένα, όλο μου την μπαίνεις.
Για μιλήστε παιδάκια να δούμε.

Μπορει να μην μπηκε σημερα..:worry:

Και σε ποιον να την μπω ρε Θεοδώρα? Στους μισους που ψηφιζουν κατά τύχη;
Τι να πω; Συγχαρητηρια στην τυχη σας;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
λοιπον θα ψηφισω Edmund διοτι ξερω τον ρολο μου και ισως να θελει να με κατηγορησει για να κρυψει την ενοχη του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Μπορει να μην μπηκε σημερα..:worry:

Και σε ποιον να την μπω ρε Θεοδώρα? Στους μισους που ψηφιζουν κατά τύχη;
Τι να πω; Συγχαρητηρια στην τυχη σας;:P
Μα και εγώ τη Devina στη τύχη τη ψήφισα απλά δε μου άρεσε η δικαιολογία του φρικ. Μπορούσε να πει ότι με ψηφίζει επειδή είμαι η πρώτη που μίλησα. Άλλωστε αν είχα να κρύψω κάτι δε θα μιλούσα πρώτη.
Αντιθέτως, μου έδωσε ψήφο για να καλύψει τη Devina. Έτσι το βλέπω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Καλη μας αρχη!!!:clapup:

Ψηφιζω την Χαμογέλα(: γιατι με ψηφισε:P
(Πρωτος γυρος ειναι και ψηφιζουμε στην τυχη:))

Η Λουλου ανυπομονουσε ποτε θα αρχισει το παιχνιδι και μεχρι τωρα εχει ποσταρει μονο 2 φορες: χαιρετησε,ψηφισε και στη συνεχεια εξαφανιστηκε...
Νομιζω οτι κατι κρυβει και επιδιωκει να μεινει στην αφανεια γι'αυτο ψηφιζω maria_lulu
Θα περιμενω ομως να ακουσω και τους υπολοιπους που δεν εχουν μιλησει ακομα και μπορει αυριο να αλλαξω την ψηφο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 09/02/2011
  1. CiNeFiL-> Edmund
  2. Devina
  3. Edmund -> CiNeFiL
  4. _elena_
  5. elenaki_arnea08
  6. Eupatridis -> love_angel
  7. foreverfreak -> Κατερίνα ***
  8. Goseithor
  9. JaneWin -> theodora
  10. jj! ->tsarachaf
  11. Κατερίνα *** -> foreverfreak
  12. Κλεοπάτρα -> Goseithor
  13. love_angel -> foreverfreak
  14. lucky sunray -> vaios13
  15. maria_lulu -> Χαμογέλα(:
  16. Myrtle
  17. theodora -> Devina
  18. tsarachaf
  19. vaios13 -> maria_lulu
  20. Valder
  21. Wild_Boy -> foreverfreak
  22. Χαμογέλα(: -> maria_lulu

Ψήφοι
3 foreverfreak
2 maria_lulu
1 CiNeFiL
1 Devina
1 Edmund
1 Goseithor
1 Κατερίνα ***
1 love_angel
1 theodora
1 tsarachaf
1 vaios13
1 Χαμογέλα(:


Την Τετάρτη δε θα μάθετε καμία ταυτότητα, για να σκάσετε.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Η Λουλου ανυπομονουσε ποτε θα αρχισει το παιχνιδι και μεχρι τωρα εχει ποσταρει μονο 2 φορες: χαιρετησε,ψηφισε και στη συνεχεια εξαφανιστηκε...
Νομιζω οτι κατι κρυβει και επιδιωκει να μεινει στην αφανεια.
νομίζω πως θα συμφωνήσω... ο ενθουσιασμός της μικρής Μαρίας ήταν μεγάλος και όντως από τη στιγμή που ξεκίνησε το παιχνίδι δεν έχει μιλήσει... κι εμένα με βάζει σε υποψίες... ωστόσο είναι ακόμη πρώτος γύρος... να με συγχωρέσετε, αλλά αύριο το πρόγραμμά μου θα είναι αρκετά φορτωμένο και δε θα μπορέσω να μπω (τουλάχιστον έτσι υπολογίζω, γιατί όποτε λέω ότι δε θα μπορέσω να μπω μπαίνω :P)
συνεπώς, συμφωνώντας και με την άποψη του vaios13, θα ψηφίσω maria_loulou κι ο Θεός βοηθός..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Λοιπόν, πρώτο πόστ στο Παλέρμο, χαιρετώ την πόλη και ελπίζω να μην γκρεμίσω καναν κάδο και γεμίσω τους δρόμους μας σκουπίδια καθότι νεούδι!:redface:

Εντύπωση μου κάνει το εξής φαινόμενο. Ότι παρακολουθούνται οι κινήσεις όλων απ' όλους και μπορεί κανείς να χαρακτηριστεί δολοφόνος επειδή απλά ξέχασε να βουρτσίσει τα δόντια του το πρωί. Δεν καταλαβαίνετε ότι αυτή είναι κλασσική τακτική "διαίρει και βασίλευε" για να μας φάνε λάχανο οι τυπάδες; Προσπαθούν να μας κάνουν να στραφούμε ο ένας εναντίον του άλλου.

Ειδικά αυτή η επιχειρηματολογία της Θοδώρας, που τοξοβολεί λεκτικά ολημερίς εναντίον του αλλά το βελάκι της ΔΕΝ το στρέφει τελικά στον freak, μου κάνει πολύ μεγάλη εντύπωση. Αφού δε μπορείς (η δεν θέλεις γιατί είστε συνεργάτες) να το κάνεις εσύ, θα το κάνω εγώ για σένα. Αν είναι δολοφόνος, χάνεις έναν πολύτιμο συνεργάτη. Αν είναι πολίτης, κρίμα, όμως είμαι πρόθυμος να πάρω αυτό το ρίσκο για το καλό της πόλης. I call your bluff baby!;)

Οι μηχανές ψηφίζουν φορεβερfreak. (nothing personal φίλε)



ΥΓ: Προσέξτε τη Θοδώρα, θα μας διαιρέσει, το ξαναλέω!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
ΥΓ: Προσέξτε τη Θοδώρα, θα μας διαιρέσει, το ξαναλέω!:)
Τι θα κάνω; :eek:
Εγώ απλά εντόπισα κάτι στα λόγια του και ήθελα να σας δώσω τροφή για σκέψη.
Ξανά λέω.
Αν ήθελα το κακό των συμπολιτών μου δε θα μιλούσα τόσο πολύ και μάλιστα πρώτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Η Λουλου ανυπομονουσε ποτε θα αρχισει το παιχνιδι και μεχρι τωρα εχει ποσταρει μονο 2 φορες: χαιρετησε,ψηφισε και στη συνεχεια εξαφανιστηκε...
Νομιζω οτι κατι κρυβει και επιδιωκει να μεινει στην αφανεια γι'αυτο ψηφιζω maria_lulu
Θα περιμενω ομως να ακουσω και τους υπολοιπους που δεν εχουν μιλησει ακομα και μπορει αυριο να αλλαξω την ψηφο μου.

νομίζω πως θα συμφωνήσω... ο ενθουσιασμός της μικρής Μαρίας ήταν μεγάλος και όντως από τη στιγμή που ξεκίνησε το παιχνίδι δεν έχει μιλήσει... κι εμένα με βάζει σε υποψίες... ωστόσο είναι ακόμη πρώτος γύρος... να με συγχωρέσετε, αλλά αύριο το πρόγραμμά μου θα είναι αρκετά φορτωμένο και δε θα μπορέσω να μπω (τουλάχιστον έτσι υπολογίζω, γιατί όποτε λέω ότι δε θα μπορέσω να μπω μπαίνω :P)
συνεπώς, συμφωνώντας και με την άποψη του vaios13, θα ψηφίσω maria_loulou κι ο Θεός βοηθός..:worry:
Ειχα μαθημα και γραφω αυριο, για αυτο εξαφανιστηκα.:) Μας εχετε μπερδεψει... Εγω θεωρω και την Κατερινα υποπτη, γιατι ψηφισε τον forev ενω ειχε ηδη 2 ψηφους...:hmm:Το ιδιο ο wild που ειπε οτι τον ψηφιζει για να εχει 2 ψηφους...:hmm: Μηπως αυτοι που το ψηφισαν τον φοβουνται?:hmm:Απ'την αλλη ομως, και ο forev φαινεται υποπτος...:hmm: Εχω μπερδευτει...:/: Για αυτο παραμενει η ψηφος μου ιδια. Αμα δω κατι υποπτο θα αλλαξω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Τι θα κάνω; :eek:
Εγώ απλά εντόπισα κάτι στα λόγια του και ήθελα να σας δώσω τροφή για σκέψη.
Ξανά λέω.
Αν ήθελα το κακό των συμπολιτών μου δε θα μιλούσα τόσο πολύ και μάλιστα πρώτη.


Αφού δεν θέλεις το κακό μας τότε γιατί δεν τον ψηφίζεις τον φρικ αλλά απλά τον δείχνεις με το δάχτυλο; Πες μου ένα λόγο και υπόσχομαι να τον λάβω υπόψιν.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Γιατί περιμένω να ακούσω και άλλα παιδιά για να κατασταλλαξω. Δε θα αλλάζω 100 φορές ψήφο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top