Παλέρμο #31 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Σέλουμε,σέλουμε σέλουμε :baby:
Αλλά κανονίστε τι ρόλους,ε? :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Τσελω κι εγω ρολο:vroum::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Μου αρέσει που στα pm στους παραλήπτες γράφει Misskit:P

:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Λοιπον, εγω δε θα φοβηθω να μιλησω και θα αρχισω κατηγορωντας τον κυριο που βρισκεται απο πανω μου (λεγε με Γιωργο)... Βασιμες υποψιες αναφερουν πως ειναι ο εγκεφαλος της ολης ιστοριας και πως ενω γνωριζει τι ρολο βαραει ο καθενας στη μικρη και καταραμενη πολη του παλερμου, δεν παρεχει την παραμικρη βοηθεια στους καταδικασμενους πολιτες της!! Μαλιστα, ενισχυτικα σεναρια αναφερουν πως με καποιον τροπο αυτος αποφασιζει για τη μοιρα μας και δημιουργει το ψυχολογικο προφιλ μας... Στην ιδια ομαδα λεγεται πως συμμετεχει και η Αννα (μια νεαρη κοπελα ντυμενη σαν το κρεμμυδι, με ενα γατο στην αγκαλια), που οπως μπορειτε να καταλαβετε προκειται για την Αννουλα που αλλαξε τις ζωες ολων μας (οχι τη Διαμαντοπουλου:P, εκεινη της 17 Νοεμβρη)!! Μαζι τους σε ρολο κομπαρσου (το παιδι για τις δουλειες) και η Φοιβη, που φιλοδοξει ομως να γινει χαλιφης στη θεση του χαλιφη...

Τι περιμενετε λοιπον αγαπητοι μου συμπολιτες?? Εξεγερθειτε... Σηκωθειτε απο καρακλες, κρεβατια, ντιβανομπαουλα και κατασπαραξε τους!!!

Α να μου κάνεις τη χάρη! Εγώ κομπάρσα γεννήθηκα, κομπάρσα θε να πεθάνω! :pfff: :P
Αφήνω τους άλλους να έχουν τον πρωταγωνιστικό ρόλο, που το κατέχουν καλύτερα! :P

Κάτι τέτοιο.

Ψηφίζω Phoebe γιατί βαριέται.

Άτιμε! :mad:


Καλή μας αρχήηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!! :clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Και τώρα σοβαρευόμαστε. Ορίστε και η λίστα με τα ονόματα.

Καλώς τη Phoebe την πονηρή που δρα παρασκηνιακά. Τα σιγανά ποταμάκια να φοβάσαι. Δίκιο έχει ο Φρικ. :pfff:


Λίστα για Τετάρτη 09/02/2011
  1. CiNeFiL
  2. Devina
  3. Edmund
  4. _elena_
  5. elenaki_arnea08
  6. Eupatridis
  7. foreverfreak
  8. Goseithor
  9. JaneWin
  10. jj!
  11. Κατερίνα ***
  12. Κλεοπάτρα
  13. love_angel
  14. lucky sunray
  15. maria_lulu
  16. Myrtle
  17. theodora
  18. tsarachaf
  19. vaios13
  20. Valder
  21. Wild_Boy
  22. Χαμογέλα(:

Την Τετάρτη δε θα μάθετε καμία ιδιότητα, για να σκάσετε.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Καλη μας αρχη!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Πείτε μας και πότε τσεκινάμε. :baby:
Είμαστε άσχετοι λέμε.
Άντε μιλήστε να αλληλοσφαχτούμε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Έχετε ξεκινήσει. Ρόλοι και χαρακτηριστικά έχουν φτάσει στους προορισμούς τους κι έχετε δικαίωμα να ψηφίζετε για το ποιος θα αποχωρήσει την Τετάρτη στις 20:00.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ωραίαααα!
Μιλήστε παιδιά, έλα να αναψουν τα αίματα. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ξέχασα να πω ότι παρακαλείστε να τονίζετε με κάποιο τρόπο το όνομα του ατόμου που ψηφίζετε, ώστε να είναι πιο εύκολη η καταμέτρηση των ψήφων.

πχ. ψηφίζω τη MissKit, γιατί θέλει να τα κάνει όλα ροζ.

Μόνο το όνομα. Ο λόγος αφορά τους συμπαίκτες σας και όχι τη ΣΕ. :redface: Τηρήστε το όσο μπορείτε, είναι δύσκολο να ψάχνουμε ολόκληρο ποστ κάθε φορά για να βρούμε την ψήφο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Καλή αρχή παϊδάκια! :baby:

Α και για να καταλάβω... η Τρίτη είναι κενή μέρα; Ούτε δολοφονία, ούτε ψηφοφορία θα έχουμε ε;

Καλά τα κατάλαβα;;; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Λοιπόν!
Ψηφίζω Devina γιατί μπορώ. 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Καλή αρχή παϊδάκια! :baby:

Α και για να καταλάβω... η Τρίτη είναι κενή μέρα; Ούτε δολοφονία, ούτε ψηφοφορία θα έχουμε ε;

Καλά τα κατάλαβα;;; :worry:

Ψηφοφορία έχουμε. Αποχώρηση δεν έχουμε, γιατί οι ψήφοι ισχύουν για την Τετάρτη. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
I am back bitches...

Λοιπόν, ως συνήθως οι γενναίοι κάνουν την αρχή και μιλούν. Δηλαδή εγώ.

Έχουμε και λέμε. Οι περισσότεροι παίχτες δεν μιλούν; Έχουν να κρύψουν κάτι; Πολύ πιθανό.

Πήγα σε μάγισσες, σε χαρτορίχτρες και κατάλαβα που χάθηκε όλες τις νύχτες. Ψηφίζω Cinefil

και αν κάποιος αναρωτιέται γιατί το έκανα του δηλώνω ευθαρσώς ότι μου τελείωσαν οι ντομάτες και θα φάω μαρούλι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Τυχαίο που δε μιλάει κανείς;
Άντε παιζάκια, να ξεκινήσουμε, ΜΙΛΗΣΤΕ!:ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Οντως ειναι περιεργο που δεν εχει μιλησει σχεδον κανενας μεχρι τωρα αλλα καλυτερα να περιμενουμε μεχρι αυριο.
Τοτε αρκετοι θα αναγκαστουν να μιλησουν αλλιως θα μπουν στην λιστα των υποπτων.
Μεχρι τοτε εγω λεω να κανω μια βολτα στις spooky κατακομβες του παλερμο...
https://www.youtube.com/watch?v=Sn8SPrMtjWs
...παντα ελπιζοντας πως δεν θα καταληξω εκει οριζοντιομενος (οπως το ''παιδακι'' στο 2:02;):P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ρε αύριο δε θα μπορώ να μπω και σέλω να παίξω.
Χαζά, μη μιλάτε. Μπαα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
σελεις να παιτσεις στον κηπο μου?φερε και τον edmund μαζι σου γιατι καλλιεργω και ντοματες και εμασα οτι του τελειωσαν:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Λοιπον, επειδη αυριο δινω το σημαντικοτερο μαθημα της εξεταστικης μου (προφορικα:() και ευτυχως για μενα το τελευταιο, κατα 99% δε θα μπορεσω να συνδεθω πριν τις 8!!
Εγω το μονο που εχω να πω ειναι πως οι προσδοκιες μου επιβεβαιωθηκαν (:P:P) και μιας και εχω ρεντα, θα ψηφισω την κατα τα αλλα αξιαγαπητη συναδελφο theodora!! Sorry, το ξερω πως ειναι το πρωτο σου παλερμο, αλλα εχω αυτο το ασχημο προαισθημα...

Curiosity killed the cat (oπως λεει και η Αννα:P) and bad feeling gonna kill theodora:P!!

Βεβαια μεχρι την Τεταρτη, πολυ πιθανο να αλλαξω την ψηφο μου... Σας χαιρετω, παω για διαβασμα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Χρυσά μου, ξέρω ότι μερικά ποστς είναι ωραία και χιουμοριστικά. Ακόμη κι έτσι όμως, περιμένετε να τελειώσει το Παλέρμο και μετά πηγαίνετε και δώστε όσες θετικές θέλετε, αλλά όχι όσο διεξάγεται το παιχνίδι έχουμε πει.

ΥΓ: Οι θετικές του katalinos είναι αναπόφευκτες, οπότε αγνοείστε τες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top