Παλέρμο #26

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Στις 13:00 ανακοινώνεται ο δολοφονημένος

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Εμένα ρωτάς?????
Δεν ξέρω, επειδή μάλλον είναι αρχή και δεν έχεις συνηθίσει τον τρόπο σκέψης και παιχνιδιού μου.
Η αλήθεια είναι πως ποτέ δεν φοβάμαι να πω τι σκέφτομαι και ίσως αυτό με κάνει σε κάποιες φάσεις εύκολο στόχο...:/:

Μπορεί πάλι να είναι επειδή εγώ δεν έχω γάτα και μου αρέσουν τα σκυλιά.. :P
Τι να πω??

Θα σε περιποιηθω αναλογος στην πορεια γι αυτο που ειπες!:P:P:P

Αναμενουμε την ανακοινωση!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Θα σε περιποιηθω αναλογος στην πορεια γι αυτο που ειπες!:P:P:P

Σε παρακαλώ μην με σκοτώσεις!!:cry_x: Λυπήσου τα νιάτα μου και την ομορφιά μου!:P
Αν σε βοηθάει είχε η γιαγιά μου ένα γάτο το Σκουντούφλη (μαύρος ήτανε).:P

Αναμενουμε την ανακοινωση!:clapup::clapup:

Καλέ τι χαρά είναι αυτή???
:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Στο waterpark εκεί που είναι το πειρατικό καράβι βρέθηκε σήμερα το πρωί ένα κεφάλι δίχως σώμα. Εμπειρογνωμες λένε ότι η πράξη έγινε βράδι. Το αίμα το πρωί ήταν ακόμα φρέσκο. Το κεφάλι άνηκε σε έναν παραθεριστή το όνομα του.. foreverfreak.


foreverfreak δε μπορείς να μιλήσεις. Eίσαι νεκρός....
εκτός αν θέλεις να γίνεις μέλος ΔΟΥΕ που τότε θα μάθεις άμεσα ποιος σε σκότωσε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Eσυ γιατι αγχωνεσε??:worry:

Γιατί μπορεί να είμαι εγώ καλέ!:/:

Πάντως δεν περίμενα με τίποτα να βγει ο foreverfreak...
Για να βγάλουν ένα τόσο έμπειρο παίκτη από τον πρώτο κιόλας γύρω σημαίνει ότι οι δολοφόνοι δεν είναι σίγουροι.. Είναι μάλλον πρωτάρηδες...:worry:

Πφφ.. δεν ξέρω..
Ρε παιδιά οι υπόλοιποι που είστε???:P
Με βαρέθηκε η Σιμώνη να μιλάει μόνο μαζί μου!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
εγω εχω ψηφησει ROSEBERRY αλλα δεν το βλεπω.Μονο και δω αποχή:P

υγ)τελικα απορια : Ποιος γραφει την ιστορια,ο φοκος ή ο sid?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Γιατί μπορεί να είμαι εγώ καλέ!:/:

Πάντως δεν περίμενα με τίποτα να βγει ο foreverfreak...
Για να βγάλουν ένα τόσο έμπειρο παίκτη από τον πρώτο κιόλας γύρω σημαίνει ότι οι δολοφόνοι δεν είναι σίγουροι.. Είναι μάλλον πρωτάρηδες...:worry:

Πφφ.. δεν ξέρω..
Ρε παιδιά οι υπόλοιποι που είστε???:P
Με βαρέθηκε η Σιμώνη να μιλάει μόνο μαζί μου!:redface:

Δεν βαριεμαι ποτε!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
[Λίστα για Τρίτη 10/08/2010 :( (πω είναι πάρα πολλοι)

1 misskit: mariza_93
2 rewial Janewin

3 yozerehs Janewin

4 foreverfreak marialuluf1

5 marialuluf1 misskit

6 gianniskeeper roseberry
7 mariza93 misskit

8 kleop foreverfreak
9 Janewin
10 Morelo
11 Zoitca mariza_93
12 Κλεοπάτρα
13 roseberry gianniskeeper

14 Goseithor
15 aporw marialuluf1

16 athene
17 tsarachaf

Ψήφοι:

2 misskit

2 ψήφος marialuluf1

2 ψήφος janewin

2 mariza_93
1 gianniskeeper
1 foreverfreak

1 roseberry
Aύριο Τρίτη δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε.
Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

Τρίτη δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε. :P
Τετάρτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
εγω εχω ψηφησει ROSEBERRY αλλα δεν το βλεπω.Μονο και δω αποχή:P

υγ)τελικα απορια : Ποιος γραφει την ιστορια,ο φοκος ή ο sid?

A ναι το ξέχασα :hmm: βασικά είχα πει για το τελευταίο επεισόδιο αλλά αν τα γράψει όλα θα έχει πιο πλάκα .
(τώρα ότι έγινε έγινε δε μπορεί να ξαναδολοφονηθεί o foreverfreak)
Το βράδυ η ιστορια συνεχίζεται από το sid).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Μηνυμα απο τον αγιο Πετρο:
Τωρα αν πω πως δεν το περιμενα, ψευτης θα βγω!! Ειχα καποιες υποψιες και για τους δυο δολοφονους, αλλα δυστυχως δεν προλαβα να τις αναπτυξω... Απο τα 3 παλερμο, στα 2 που εχω παιξει, εφυγα πρωτος:(:P!! Καλη συνεχεια λοιπον αδιστακτοι δολοφονοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Γιατί μπορεί να είμαι εγώ καλέ!:/:

Πάντως δεν περίμενα με τίποτα να βγει ο foreverfreak...
Για να βγάλουν ένα τόσο έμπειρο παίκτη από τον πρώτο κιόλας γύρω σημαίνει ότι οι δολοφόνοι δεν είναι σίγουροι.. Είναι μάλλον πρωτάρηδες...:worry:

Πφφ.. δεν ξέρω..
Ρε παιδιά οι υπόλοιποι που είστε???:P
Με βαρέθηκε η Σιμώνη να μιλάει μόνο μαζί μου!:redface:

Δεν έχει λογική αυτό που λες.. Οι πρωτάρηδες δε θα έβγαζαν έμπειρο παίκτη, γιατί απλώς δε θα ήξεραν τι καπνό φουμάρει. :smoke: Κάποια παλιά καραβάνα την έκανε, για να περιορίσει τις πιθανότητες να ανακαλύψει ο φρικ τους δολοφόνους.

ΥΓ: Φρικ κράτησέ μου το διπλανό συννεφάκι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
:hmm:
Εμένα πάντως με εξέπληξε πάρα πολύ η επιλογή του συγκεκριμένου.....
Μήπως θα πρέπει να προβληματιστούμε λίγο και για τις πιο ...σιωπηλές παρουσίες??
:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Όλοι είναι ύποπτοι. :smoke: Μην προσπαθείς να με παρασύρεις στρέφοντας αλλού την προσοχή μου. Μήπως κάτι κρύβεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Εγω νομιζω οτι πρεπει να στραφουμε στις πιο φασαριοζικες παρουσιες...:xtipao:

Η Αννα βεβαια προσπαθει να κανει εντυπωση..:hmm::hmm:αλλα η Μαρια - Λουλου παραμενει υποπτη για μενα..:hmm:Νομιζω οτι το παιζει χαμενη για καμουφλαζ8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
υποθετω:
1.κλεοπ ψηφισε εξ αρχης foreverfreak... νομιζω πως εχει ξαναπαιξει σε προηγουμενα παλερμο μαζι με τον φορεβερ οποτε ξερει τι κανει!ΑΡΑ για εμενα ειναι πολυ υποπτη.....
2.aporw κατι τρεχει και με αυτη την κοπελια...θα το δουμε στην συνεχεια.....παιζει να ειναι ο ενας δολοφονος!
και 3.misskit μου φαινεται πολυ ανετη.....παιζει να ειναι το τσιρακι!
ΑΡΑ αλλαζω την ψηφο μου και παει ντουγρου στην ΚΛΕΟΠ:D

αυτα και για να μην ξεχνιομαστε Ζωη.....εδω ο ροζ πανθηρας της γειτονιας σας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
[Λίστα για Τρίτη 10/08/2010 :( (πω είναι πάρα πολλοι)

1 misskit: mariza_93
2 rewial Janewin

3 yozerehs Janewin

4 foreverfreak marialuluf1

5 marialuluf1 misskit

6 gianniskeeper roseberry
7 mariza93 misskit

8 kleop foreverfreak
9 Janewin
10 Morelo
11 Zoitca mariza_93
12 Κλεοπάτρα
13 roseberry kleop

14 Goseithor
15 aporw marialuluf1

16 athene
17 tsarachaf

Ψήφοι:

2 misskit

2 ψήφος marialuluf1

2 ψήφος janewin

2 mariza_93
1 foreverfreak
1 roseberry
1 kleop

Aύριο Τρίτη δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε.
Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

Τρίτη δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε. :P
Τετάρτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Μόνο εμένα μου φάνηκε κουφό το γεγονός ότι το κεφάλι που βρέθηκε δίχως σώμα φαίνεται ότι πάει πακέτο μαζί με μια μπλε μπλούζα ώμους κ.τ.λ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top