Παλέρμο #26

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Μετά την δήλωση των συμμετοχών, η Συντονιστική Επιτροπή (στο εξής ΣΕ) που απαρτίζεται από τους Γιώργος, fockos, Phoebe

Το παιχνίδι αρχίζει από αύριο Τρίτη 27/07/2010

13 συμμετέχοντες


:ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ήρθε και η κατηγορούμενη :pfff:
Επειδή δε μπορώ να ανταποδώσω τις κακίες και στις δύο νεαρές που ζήλεψαν την ομορφιά του Μαρκ επειδή πήρε και το δικό τους μερίδιο σε αυτήν θα ψηφίσω την πρώτη που βάλθηκε να με ξεκάνει (:P) Το όνομα αυτής mariza_93 :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Μετά την δήλωση των συμμετοχών, η Συντονιστική Επιτροπή (στο εξής ΣΕ) που απαρτίζεται από τους Γιώργος, fockos, Phoebe

Το παιχνίδι αρχίζει από αύριο Τρίτη 27/07/2010

13 συμμετέχοντες


δεν ξέρω τι να κάνω με αυτό το παιδί - βαριέται που ζει
όλο με copy άλλων ποστ , ποστάρει
αφού όταν έκανε το πρώτο του ποστ στο τόπικ με τα νέα μέλη , έκανε διαδοχική παράθεση τον έτοιμο διάλογο
καλώς σας βρήκα
καλωσήρθες
ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Λοιπον, οπως ηταν αναμενομενο, ψιλοαδιαφορα τα γεγονοτα της πρωτης μερας... Λιγοι μιλησαν και αυτοι παλι δεν ειπαν κατι ουσιαστικο!! Αλλα ετσι κι αλλιως, παντα η πρωτη ψηφος του παιχνιδιου δινεται στην κουφα, αφου δεν υπαρχουν συγκεκριμενα στοιχεια για να κατηγορησεις καποιον... Παρολα αυτα εγω εντοπισα κατι, που θα μπορουσε να ειναι υποπτο:
Με το που ψηφισε η mariza-93 της misskit, η marialufluf1, χωρις να χασει χρονο εδωσε την ψηφο της στο ιδιο ατομο, χωρις να εχει καποιο ιδιαιτερο λογο!! Και καθομαι και σκεφτομαι εγω... Μηπως το εκανε για να πεσουν οι υποψιες πανω στη misskit (κατι που γινεται συχνα στον πρωτο γυρο του παιχνιδιου) και να την βγαλει καθαρη?? Απο την αλλη ειναι και ποσα ατομα που δεν εχουν πει κουβεντα ακομα, αλλα ελπιζω πως μεχρι αυριο το μεσημερι θα εχουν παρει θεση... Προς το παρον η ψηφος μου παει στη marialufluf1!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
λιγο δυσκολο να καταλαβω τοσο νωρις ή να βγαλω συμπερασματα και ψηφιζω στην τυχη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Δεν αντιλεγω, απλα αν το καλοσκεφτεις, η επιλογη σου δε φανηκε τοσο τυχαια:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
μερικες φορες ψηφιζω οτι ψηφιζουν οι περισσοτεροι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.

δεν ξέρω τι να κάνω με αυτό το παιδί - βαριέται που ζει
όλο με copy άλλων ποστ , ποστάρει
αφού όταν έκανε το πρώτο του ποστ στο τόπικ με τα νέα μέλη , έκανε διαδοχική παράθεση τον έτοιμο διάλογο

Δεν έκανα copy paste από τα προηγούμενα τα γράφω από την αρχή όλα και όλα αυτά που έχω δώσει είναι συμβολικά:

Μετά την δήλωση των συμμετοχών, η Συντονιστική Επιτροπή (στο εξής ΣΕ) που απαρτίζεται από τους Γιώργος, fockos, Phoebe
Όταν είμαι μόνο μου φοβάμαι... για αυτό...:)
Το παιχνίδι αρχίζει από αύριο Τρίτη 27/07/2010 ]
Θέλω να έχω περισσότερο καλοκαίρι. Είνα 10 Αυγούστου.. ακόμα λίγο και πάει το καλοκαίρι. Ας παίξουμε με πιο κάτω ημερομηνία.

13 συμμετέχοντες
Πάλι συμβολικό έχουμε λοιπόν 13+ 3 που είναι οι συντονιστες = 16 + 1 (που είναι sid)= 17 (να το βγήκε τυχαίο δε νομίζω).

Επίσης σήμερα έχουμε τρίτη αν είχαμε και 13 θα ήταν γρουσούζηκη μερα. Αν είχαμε 13 παίχτες θα είμασταν ακόμα πιο γρουσούζηδες και θα έδενε τέλεια με το παλέρμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Ψηφίζω Janewin, απλά γιατί έτσι...! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
[Λίστα για Τρίτη 10/08/2010 :( (πω είναι πάρα πολλοι)

1 misskit:
2 rewial Janewin

3 yozerehs Janewin

4 foreverfreak marialuluf1

5 marialuluf1 misskit

6 gianniskeeper
7 mariza93 misskit

8 kleop
9 Janewin
10 Morelo
11 Zoitca
12 Κλεοπάτρα
13 roseberry gianniskeeper

14 Goseithor
15 aporw marialuluf1

16 athene
17 tsarachaf

Ψήφοι:

2 misskit

2 ψήφος marialuluf1

2 ψήφος janewin

1 gianniskeeper

Aύριο Τρίτη δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε.
Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

Τρίτη δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε. :P
Τετάρτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Λοιπόν οι δολοφόνοι να μου πουν μέχρι το μεσημέρι 12:00 ποιον δολοφόνησαν. :)
Οι υπόλοιποι ψηφίζετε μέχρι τις 8 το βράδυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
ψηφιζω foreverfreak γιατι ετσι μου αρεσει.
εξηγησεις θα δωσω αργοτερα τωρα δεν μπορω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
[Λίστα για Τρίτη 10/08/2010 :( (πω είναι πάρα πολλοι)

1 misskit:
2 rewial Janewin

3 yozerehs Janewin

4 foreverfreak marialuluf1

5 marialuluf1 misskit

6 gianniskeeper
7 mariza93 misskit

8 kleop foreverfreak
9 Janewin
10 Morelo
11 Zoitca
12 Κλεοπάτρα
13 roseberry gianniskeeper

14 Goseithor
15 aporw marialuluf1

16 athene
17 tsarachaf

Ψήφοι:

2 misskit

2 ψήφος marialuluf1

2 ψήφος janewin

1 gianniskeeper
1 foreverfreak

Aύριο Τρίτη δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε.
Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

Τρίτη δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε. :P
Τετάρτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εγώ είπα ότι ψήφισα την Μαρίζα, αλλά υπάρχουν κάποια πράγματα που με προβλημάτισαν!!!:hmm:

Δεν θεωρώ ότι η Μαρία- Λουλού έχει κάποιο ιδιαίτερο ρόλο, αφού όντως δείχνει συγχυσμένη από την αρχή του πρώτου γύρου. Δεν είναι σίγουρη για την απόφασή της, αλλά ψάχνεται και παρακολουθεί-συμμετέχει αρκετά στο παιχνίδι μέχρι τώρα...
Δεν μου φαίνεται - μέχρι τώρα τουλάχιστον ιδιαίτερα ύποπτη-...

Ωστόσο, αυτή η δυναμική παρουσία του Κωνσταντίνου (Γιώργο μου!:P) μου θυμίζει έντονα την τακτική του στο Παλέρμο #24 όπου ήταν ο δολοφόνος...
:hmm:
Από την άλλη όμως είναι έμπειρος παίκτης οπότε είναι φυσιολογική μία έντονη αρχή..
Παρ' όλα αυτά θα έχω το νου μου!:worry:

Foreverfreak εξίσου λογικό θα μπορούσε να είναι η Μαρία να έχει ψηφίσει την misskit για να στηρίξει την Μαρίζα, που σημαίνει ότι κάτι έχουμε αν συμβαίνει...
;)

Μετά τιμής,
ο κουρέας του Μπλιο..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
[Λίστα για Τρίτη 10/08/2010 :( (πω είναι πάρα πολλοι)

1 misskit:
2 rewial Janewin

3 yozerehs Janewin

4 foreverfreak marialuluf1

5 marialuluf1 misskit

6 gianniskeeper
7 mariza93 misskit

8 kleop foreverfreak
9 Janewin
10 Morelo
11 Zoitca
12 Κλεοπάτρα
13 roseberry gianniskeeper

14 Goseithor
15 aporw marialuluf1

16 athene
17 tsarachaf

Ψήφοι:

2 misskit

2 ψήφος marialuluf1

2 ψήφος janewin

1 gianniskeeper
1 foreverfreak

Aύριο Τρίτη δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε.
Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

Τρίτη δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε. :P
Τετάρτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

Εκτός από αυτούς που παρέθεσες δύο ψήφους έχει και η mariza_93 :worry: Ψήφισα εγώ και η Ζωίτσα.
Αγαπητέ κύριε mod θα σας παρακαλούσα να μη χρηματίζεστε από τους παίκτες για να μείνουν στο παιχνίδι. :pfff: Ευχαριστώ πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Σωστά!!!:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
[Λίστα για Τρίτη 10/08/2010 :( (πω είναι πάρα πολλοι)

1 misskit: mariza_93
2 rewial Janewin

3 yozerehs Janewin

4 foreverfreak marialuluf1

5 marialuluf1 misskit

6 gianniskeeper
7 mariza93 misskit

8 kleop foreverfreak
9 Janewin
10 Morelo
11 Zoitca mariza_93
12 Κλεοπάτρα
13 roseberry gianniskeeper

14 Goseithor
15 aporw marialuluf1

16 athene
17 tsarachaf

Ψήφοι:

2 misskit

2 ψήφος marialuluf1

2 ψήφος janewin

2 mariza_93
1 gianniskeeper
1 foreverfreak


Aύριο Τρίτη δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε.
Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

Τρίτη δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε. :P
Τετάρτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Να το κάνω εγώ καλύτερα; :worry:
Ήρθε και η κατηγορούμενη :pfff:
Επειδή δε μπορώ να ανταποδώσω τις κακίες και στις δύο νεαρές που ζήλεψαν την ομορφιά του Μαρκ επειδή πήρε και το δικό τους μερίδιο σε αυτήν θα ψηφίσω την πρώτη που βάλθηκε να με ξεκάνει (:P) Το όνομα αυτής mariza_93 :pfff:

Ok. Διορθώθηκε. :redface: Ευχαριστούμε φανταστικέ τρρρροχονόμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Εγώ είπα ότι ψήφισα την Μαρίζα, αλλά υπάρχουν κάποια πράγματα που με προβλημάτισαν!!!:hmm:

Δεν θεωρώ ότι η Μαρία- Λουλού έχει κάποιο ιδιαίτερο ρόλο, αφού όντως δείχνει συγχυσμένη από την αρχή του πρώτου γύρου. Δεν είναι σίγουρη για την απόφασή της, αλλά ψάχνεται και παρακολουθεί-συμμετέχει αρκετά στο παιχνίδι μέχρι τώρα...
Δεν μου φαίνεται - μέχρι τώρα τουλάχιστον ιδιαίτερα ύποπτη-...

Ωστόσο, αυτή η δυναμική παρουσία του Κωνσταντίνου (Γιώργο μου!:P) μου θυμίζει έντονα την τακτική του στο Παλέρμο #24 όπου ήταν ο δολοφόνος...
:hmm:
Από την άλλη όμως είναι έμπειρος παίκτης οπότε είναι φυσιολογική μία έντονη αρχή..
Παρ' όλα αυτά θα έχω το νου μου!:worry:

Foreverfreak εξίσου λογικό θα μπορούσε να είναι η Μαρία να έχει ψηφίσει την misskit για να στηρίξει την Μαρίζα, που σημαίνει ότι κάτι έχουμε αν συμβαίνει...
;)

Μετά τιμής,
ο κουρέας του Μπλιο..:P

εσυ τωρα γιατι μου κανεις υποπτη??:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εμένα ρωτάς?????
Δεν ξέρω, επειδή μάλλον είναι αρχή και δεν έχεις συνηθίσει τον τρόπο σκέψης και παιχνιδιού μου.
Η αλήθεια είναι πως ποτέ δεν φοβάμαι να πω τι σκέφτομαι και ίσως αυτό με κάνει σε κάποιες φάσεις εύκολο στόχο...:/:

Μπορεί πάλι να είναι επειδή εγώ δεν έχω γάτα και μου αρέσουν τα σκυλιά.. :P
Τι να πω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top