Τι έκανες χθες το βράδυ;

Snake

Νεοφερμένος

Ο Snake αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Περατζάδα, φαί και ποτο στο Μοναστηράκι και τα πέριξ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Επινα κρασάκι με την κολλητή μου στο σπίτι και μιλούσαμε μέχρι αργά για αυτά που μας απασχολούν.....Ψυχοθεραπεία δηλαδή! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Πήγα πρώτα στο Θησείο επειδή είχε γεννέθλια ένας φίλος να του ευχηθώ και μετά πήγα στο Jasmine που είχε γεννέθλια ένας άλλος φίλος να του ευχηθώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
σπιτακι μου, εκανα το μπανακι μου, χτενισα τα μαλλακια μου, εβαψα τα νυχακια μου, εβαλα τις ζεστες μου μπιτζαμουλες, αγκαλιασα το καλοριφερ και ειδα γρηγόρη και καλομοιρα.. α! εριχνα και πασιεντζες στις διαφημισεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πήγα σινεμαδάκι, στο Βαβέλ, με τον κολλητό μου, την κολλητή της αδερφής μου και μία άλλη φίλη!
Μετά, επειδή ήμαστε ψυχοπλακωμένοι, πήγαμε για ένα ποτάκι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Πήγα πρώτα στο Θησείο επειδή είχε γεννέθλια ένας φίλος να του ευχηθώ και μετά πήγα στο Jasmine που είχε γεννέθλια ένας άλλος φίλος να του ευχηθώ :P
Τι έπαιζε? Μόνο τετάρτη ήξερα για πέρσυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Καφεδάκι στην αρχή και μετά συμπαράσταση σε μια φίλη φίλης μου (άγνωστη προς εμένα μέχρι χθες) η οποία τα χε κοπανήσει (αλκοολ) και έκλαιγε απελπισμένη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Τι έπαιζε? Μόνο τετάρτη ήξερα για πέρσυ.
Ροκιές είχε βασικά και αρκετό κόσμο (αφού ήταν Σάββατο). Μου άρεσε πολύ πάντως :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Θα σας πω τι έκανα το ΠΣΚ, μιας και ήταν ανέλπιστα καλό-τρελό! ;)

Την Παρασκευή δεν θα έχανα με τίποτα το πάρτι Club Filth-Welcome Home Sailor!!! Που έγινε σε ενα παλιό εργοστάσιο παρασκευής τσιμούχας στον Ταύρο! Φοβερή κατάσταση το παρτάκι με
live performances με την Ολλανδέζα «Miss B-Have» με τα απίστευτα φωνητικά να πλαισιώνει τον επίσης Ολλανδό DJ «Wannabe a star». Πολλά μουσικά ακούσματα, απο House και hard rock... μέχρι filthy disco!!! Το ξημέρωμα μας βρήκε να την κάνουμε απο το χώρο αφού είχαν κλείσει τα πάντα με λάφυρο μια πλαστική φουσκωτή βάρκα και μερικά μπρατσάκια!!! J


Την Παρασκευή είπαμε να πάμε πιο χαλαρά και να βγούμε απο νωρίς να πάμε και για φαγητό! Αποφασίσαμε λοιπόν να πεταχτούμε μέχρι τον Ωρωπό... Αράξαμε σε ενα ταβερνίο και χλαπακιάσαμε και μετά πήγαμε στον φιλαράκο μας στο Atlantis οπου κάτσαμε μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες! Ήπιαμε τις φιάλες μας, διασκεδάσαμε και επιστροφή με χιόνι σε όλη την εθνική μέχρι το ύψος της Κηφισιάς!

Χτες πέρασα μια βόλτα από το Κεφαλάρι στο NV! Πάρα πολύς κόσμος και τζέρτζελο από πάρα πολύ νωρίς! Μουσική, η κλασική του NV και μπορώ να πω μονότονη, αφου με 2-3 επισκέψεις μαθαίνεις το πρόγραμμα απʼ έξω... Ευτυχώς τελειώνει νωρίς το πανηγύρι...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Δουλειά Ναιιιιιιι επιτέλους κάτι σοβαρό
Εν ώρα δουλειάς μαγείρεψα μακαρόνια όπως μαρέσουν και τερλίκωσα δύο πιάτα. (και να φανανταστείτε είχα μόνο αλάτι για την σάλτσα με κιμά).
Ταινία https://www.e-steki.com/forum/showpost.php?p=132127&postcount=1180
Ξενύχτυσμά στο τηλέφωνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Γύρισα κατά τις 9 και πέρασα πολύ δημιουργικά: internet, msn, διάβασα και ένα περιοδικό. Πρέπει να πάω σε πάρτυ άμεσα!:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χμ, γύρισα απόγευμα οπότε απλά χαλάααρωσαααα...!
Έφαγα με γονείς, είδα τηλεόραση... Και κάποια στιγμή απλά σούρθηκα αστο κρεβάτι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Βαριόμουν καθώς χθες ήταν Δευτεραααα :worry:
Δεν την μπορώ με τιποτα τη Δευτέρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
χτες... τελικώς ... απλά κατέρευσα :redface:
άντε με τις υγείες μας... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Το γεγονός ότι έφτασα στο σταθμό του μετρό στο Μοναστηράκι στις 00:01 ώρα Ελλάδας (στις 00:00 ακριβώς έφευγε το τελευταίο τρένο) έγινε η αφορμή να κάνω μια μεγάλη μεταμεσονύκτια βόλτα στο κέντρο της Αθήνας. Τελικά όπως λέει και μια ψυχή η Αθήνα είναι όντως όμορφη:)(αν αφαιρέσουμε την κίνηση φυσικά!). Τον απόλαυσα αυτόν τον περίπατο ακόμη κι αν σε μερικούς ακούγεται περίεργο. Ηρεμία μέσα στο κέντρο της Αθήνας που αν και θεωρείται επικίνδυνο ποτέ δε φοβήθηκα να περπατάω εκεί ακόμη και χαράματα.
Μοναστηράκι - Αθηνάς - Ομόνοια - Πανεπιστημίου - Σύνταγμα! Μετά με πρόδωσαν τα πνευμόνια μου:) , οπότε συνέχισα με ταξί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Γύρισα κατά τις 9 και πέρασα πολύ δημιουργικά: internet, msn, διάβασα και ένα περιοδικό. Πρέπει να πάω σε πάρτυ άμεσα!:|

Παίζει ένα καλό παρτάκι την παρασκευή... Δεν θυμάμαι λεπτομέρειες, θα ενημερώσω... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Παίζει ένα καλό παρτάκι την παρασκευή... Δεν θυμάμαι λεπτομέρειες, θα ενημερώσω... :P

Στην Γλασκώβη;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
σιδερωσα, μαγειρεψα, ειδα survivor και κοιμηθηκα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top