Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Γεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giamen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Τετάρτη θα το χεις έτοιμο,αν δεν θες να σκούξω!:mad::P
OK!!Τεταρτη θα ειναι ετοιμο!!!!!
Γεια σου φιλε μας ταλιμπαν !!!!:P:P
Πως πήγε ??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλησπέρες;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giamen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Καλησπερα Μανια!!Πως περασες με τα φιλαρακια σου?
Λοιπον τολμω να πω, φτου φτου μη με ματιαξω, οτι μεχρι στιγμης το διαβασμα πηγαινει ανελπιστα καλα!!οποτε ενα διαλειμματακι το δικαιουμαι νομιζω!Ωρα χαλαρωσης..αχ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλησπερα Μανια!!Πως περασες με τα φιλαρακια σου?
Λοιπον τολμω να πω, φτου φτου μη με ματιαξω, οτι μεχρι στιγμης το διαβασμα πηγαινει ανελπιστα καλα!!οποτε ενα διαλειμματακι το δικαιουμαι νομιζω!Ωρα χαλαρωσης..αχ.

Τα τσάκισα με έχει πιάσει μανία απο την δευτέρα:redface:

Οσο γι;α σένα έτσι, τακτά διαλειματάκια, καλή διατροφή και γαλατάκι, μην διαλυσετε τον οργανησμό σας για τίποτα, ξεκουράσου και σε θελω με όρεξη όταν ξαναπιάσεις;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Μου αρέσει πολύ το 13 :devil:

Καλησπέρα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Γεια σου φιλε μας ταλιμπαν !!!!:P:P
Πως πήγε ??????

Αίσχος!Σύμφωνα με τις πιθανότητες!Αλλά το περίμενα βάζω πλώρη για το επόμενο τώρα!Εσένα πώς πάει το διάβασμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Καλησπέρα mania :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,506 μηνύματα.
Καραβάκια στο γιαλόοοοοοοο!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Σπέρες!
Γεια σου Μανιαρι!!:)
Βαλ θα χορεψουμε;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Σπέρες!
Γεια σου Μανιαρι!!:)
Βαλ θα χορεψουμε;:P

Καλησπέρα μπίλ, πώς πάει ο πυρετος του διαβάσματος;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Καλησπέρα μπίλ, πώς πάει ο πυρετος του διαβάσματος;:)
Σε λίγο θα έχω κανονικό πυρετό:PΕκτος αν ειναι απο κούραση.
Δίνω Κυριακατικα,και δεν εχω καθολου καλο προαισθημα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Σε λίγο θα έχω κανονικό πυρετό:PΕκτος αν ειναι απο κούραση.
Δίνω Κυριακατικα,και δεν εχω καθολου καλο προαισθημα.:P


Ti είναι αυτό που δίνουν όλοι μαζί; πανεπιστήμια; σχολές; τι γίνετε; ο ένας δίνει απόγευμα άλλος κυριακή, δεν καταλαβένω τίποτα:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ti είναι αυτό που δίνουν όλοι μαζί; πανεπιστήμια; σχολές; τι γίνετε; ο ένας δίνει απόγευμα άλλος κυριακή, δεν καταλαβένω τίποτα:worry:
Οι Κυριακές είναι προνόμιο στη σχολή μου. 2 Κυριακες δινω μαθηματα.Αυτη και την παραπανω.
Πώς πήγε το ταξιδακι αναψυχης;(τί μου εφερες;:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,506 μηνύματα.
Βαλ θα χορεψουμε;:P

Όχι, απλά διαβάζω τα καράβια μου και μουρμουράω... :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Οι Κυριακές είναι προνόμιο στη σχολή μου. 2 Κυριακες δινω μαθηματα.Αυτη και την παραπανω.
Πώς πήγε το ταξιδακι αναψυχης;(τί μου εφερες;:P)

Ασε είμαι ταμένη:P πήγαμε έμπωνα, πρέπει να σου πώ ότι ήταν μαγευτικά, ένοιωθα ότι είμαι αλλού, αλλα μία ώρα άφησα το κινητό ανοικτό και είχε 12 αναάντητες, ακόμα κλειστό το έχω:redface: δεν ήθελα κανέναν, ο άλλος ήθελε δανεικά και ήθελα να πεταχτώ Ρόδο λέει να του πάω 30 ευρώ:confused: πάμε καλά; και να λέω δεν γυρναω και αυτός τίποτα, άσε που φάγαμε σε ενα ταβερνάκι και εκεί που είμασταν στο τζάκι ήρθε μία με μία λεκάνη και καθάρηζε πουλάκια, μπροστά μας:mad: μετά μας έπιασε η κοιλιά μας και όλο το απόγευμα τρέχαμε στις τουαλέτες, εγώ και ο άντρας:mad: όταν βγήκαμε για ένα ποτό στο μπάρ του ξενοδχείου ήταν κλειστό απο τις 9παρά:worry: φάγαμε πόσο κρύο και δρόμο περπάτημα για το επόμενο μπαράκι...

Την επόμενη μας ξύπνησαν 7 το πρωί γιατί κάποιος καθίκης βαρούσε με σφυρί στον τοίχο που ήταν το προσκεφάλι μας:mad:άσε που φάγαμε όλο το κρύο και όταν φτάσαμε ρόδο χιόνησε στην έμπωνα:mad:

Κατα τα άλλα καλά, :P πολλύ ωραία θα ξαναπάμε κάποιες απο αυτές τις ευδομάδες:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αυτά είναι.:D
Τουλάχιστον πρέπει να ξεκουράστηκες λίγο.:)
Αυτό με το χιόνι το ειδα και στις ειδήσεις.Καλά κι η αλλη ηρθε να καθαρισει πουλακια στο τζακι;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αυτά είναι.:D
Τουλάχιστον πρέπει να ξεκουράστηκες λίγο.:)
Αυτό με το χιόνι το ειδα και στις ειδήσεις.Καλά κι η αλλη ηρθε να καθαρισει πουλακια στο τζακι;:confused:

Εν το μεταξύ έχω και ένα πρόβλημα με τους κυνηγού και είμουν άστα, δεν τρώω μικρά ζώα, μόνο γουρουνι, αγελάδα και κότα, τα υπόλοιπα τα λυπάμε:redface: , όσο για ξεκούραση δεν ειχε, μιάς που δεν ξέραμε ποιός θα προτωπάρει την τουαλέτα:P αλλα ήταν άλλες παραστάσεις και μου άρεσε αυτό;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top