Πες μου τι φοράς να σου πω ποιός είσαι!

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Η διαφήμιση που λέει ''το κλασσικό είναι πάντα στη μόδα'' λέει πολλά. Μερικά ρούχα είναι πάντα στη μόδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
συμφωνείτε ή διαφωνείτε με αυτή την πρόταση; μπορείς να κρίνεις τον χαρακτήρα κ το ποιόν ενός ανθρώπου από τα ρούχα; εκφράζουν προσωπικότητα ή είναι κάτι τελείως ανεξάρτητο;

αντε να δω γνώμες!!!;)

Πως το εννοείς δηλαδή?Στην καθημερινή ζωή που πάει για εργάσια ή στα ραντεβού με φίλους ή ετερο ήμιση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nosaltres

Δραστήριο μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Αυτο δεν ισχυει παντα, αλλα σιγουρα αμα δω καποιον να ειναι ντυμενος με την τελευταια λεξη των trends... σιγουρα ειναι ατομο χωρις προσωπικοτητα. Ενας ακομα απο το κοπαδι των προβατων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Δίνω αρκετή σημασία στο ντύσιμο ειδικά των γυναικών. Όχι τόσο από άποψη στυλ, ποιότητας ή αν ταιριάζουν με την ηλικία κτλ κτλ αλλά πάρα πολύ από πλευράς καλαισθησίας. Προς έναν άνθρωπο κακοντυμένο και κιτς σίγουρα είμαι από την αρχή προδιαθετημένη αρνητικά. Μισώ το κιτς σε σημείο όταν βλέπω γυναίκες ντυμένες σαν λατέρνες πραγματικά μου ανάβουν τα λαμπάκια. (σύμφωνα με το δικό μου γούστο πάντα) Γενικώς απεχθάνομαι τους κακόγουστους ανθρώπους γιατί πιστεύω ότι η καλαισθησία και η ομορφιά δεν αφορούν μόνο το εξωτερικό αλλά και το εσωτερικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top