Το πρώτο σου ποστ! Το θυμάσαι;

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ πάντως με τίποτα, όπως φαντάζομαι και άλλοι παλιοί!
Έψαξα λοιπόν και το βρήκα!

Είναι ...αυτό:
Ας γνωρίστούμε λίγο μεταξύ μας εμεις οι φοιτητές του φορουμ! Λοιπόν, σε ποια σχολή φοιτάτε? :happy:
πριν ...δυόμιση χρόνια :redface:

Ποιό είναι το πρώτο ποστ που κάνατε εσείς στο στέκι;
Βρείτε το και παραθέστε το εδώ! :)

Πως να το βρείτε;
  1. Πηγαίνετε στην εξελιγμένη αναζήτηση.
  2. Στο πεδίο "Ποιός;" γράψτε το username σας
  3. Στην περιοχή "Πώς;" θα βάλετε τις επιλογές:
    • Ταξινόμηση αποτελεσμάτων βάσει ώρα δημοσίευσης σε αύξουσα σειρά
    • Εμφάνιση αποτελεσμάτων σαν Μηνύματα
Αν το κάνετε σωστά, το πρώτο αποτέλεσμα θα είναι το πρώτο ποστ που κάνατε στο στέκι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

:D...τι αλλο θα μπορουσε να ειναι...ενας χαιρετισμος με την αγαπημενη μου φατσουλα!
[ τι πρωτοτυπο!!!!!(αυτο, ειναι ειρωνεια;))]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Wow...για πρώτο πόστ:

11/06/05 ώρα 03:01
Καταχωρήθηκε από Valder (Θέμα: Δημοσκόπηση: Πόσο έχετε "προχωρήσει" με τον σύντροφό σας; Forum: Έρωτας & Σεξ)
Βασικά εμένα με κηνυγάνε τα μωρά μου και πρέπει να παω να κρυφτώ σε κανα στάδιο (βλ. Λεοφώρο ή Τούμπα) ! Όταν αποφασίσω σε ποιό, θα σας απαντήσω! *:hehe:

Αλήθεια τώρα, δεν έχω κοπέλα...ακόμα! *:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
λολ μου άρεσε πολύ και το έψαξα!
δεν το βάζω όμως εδώ... τζίζους το πρώτο μου ποστ ήταν κάτι ΠΟΛΥ προσωπικό και άνοιξα με το καλημέρα τα σώψυχα μου :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Εγώ το θυμάμαι... δεν πάει και πολύς καιρός!!! :P:P:P Και εγώ είχα βάλει μια από τις πιο αγαπημένες μου φατσούλες! :clapup::clapup::clapup:

Γεια σας παιδια! Καλως σας βρηκα:clapup:!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
λολ μου άρεσε πολύ και το έψαξα!
δεν το βάζω όμως εδώ... τζίζους το πρώτο μου ποστ ήταν κάτι ΠΟΛΥ προσωπικό και άνοιξα με το καλημέρα τα σώψυχα μου :confused:
LOL εσύ βάλε το δεύτερο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από mania:
Θα δώ DVD "τα φυλαράκια

Αυτό ήταν το πρώτο:redface: πάντως το δέυτερο φένετε ότι είναι το πρώτο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
LOL εσύ βάλε το δεύτερο :P

καλέ ο χριστός και η μάνα του! με το που μπήκα εδώ μέσα έπεσα στα βαρυα! :lol:
πάρτε το τρίτο μου ποστ γιατί και το δεύτερο στο ίδιο θέμα ήταν!
δες χάλι καλέεεεε
δες τριτο ποστ!! μα έλεος πια!!! έλεος!

30/06/05
16:13
στο θέμα Πόσο ελεύθερους μας αφήνει η εκπαίδευση στην επιλογή θρησκείας
Κάποια στιγμή τελειώνει το σχολείο... έρχεται και η ενηλικίωση και εκεί πλέον ο κάθε ένας, ώς ώριμο (?) πλάσμα μπορεί να κάνει τις επιλογές του.
Μπορεί η εκπαίδευση αυτή τη στιγμή να μη μας αφήνει και πολλά (εως και κανένα θα έλεγα) περιθώρια για επιλογή όμως κάποια στιγμή... μεγαλώνουμε.... ωριμάζουμε... σκεφτόμαστε.... διαβάζουμε.... κάνουμε τις ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΜΑΣ.
Δε θα χρεώσω σε κανένα Υπουργείο Παιδείας την δική μου "τεμπελιά" ή άρνηση για αναζήτηση της "δικής μου αλήθειας" περί θρησκείας....
Το Υπουργείο Παιδείας κάνει το "παιχνίδι" του.... και γω θα κάνω το δικό μου ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αα εγώ μπήκα κατ' ευθείαν στα βαθιά:

Ε, καλά τώρα.. τα είπαμε κι εμείς, τα ακούσαμε κι εμείς... μετά από χωρισμό μένουν συναισθήματα... Διαχώρισε τη θέση σου, καλό μου!!!

Στο "Ε, αυτό πάει πολύ"!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
#77 07/07/05 16:19
"Σε ποια σχολή σπουδάζετε;"
Πείτε μου καλώς ήρθα!!! Πρώτο ποστ μου αυτό... Και είπα να ενισχύσω λίγο τους ΗΜΜΥτες του ΕΜΠ μιας κι εγώ εκεί τελείωσα πέρσι... Και τώρα που τελείωσα είπα να μείνω για μεταπτυχιακά στη σχολή (δεν την χορταίνω) :tongue: :P
Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 01/07/07 στις 18:56. Αιτία: Αλλαγή Greeklish σε Ελληνικά."
και η επεξεργασία [2 χρόνια μετά!!! :P:P:P] 'έγινε επειδή (ποστ μου νο 2)
ΗΜΜΥτισσα και εγω βρε το λέω!!!!

Sorry για τα γκρινγκλις δεν το ήξερα!!! (οκ, το παραδέχομαι έκανα register χωρίς να διαβάσω τους όρουσ!!!* :redface: )
μόνο η gillie, Ο weak και η bunny με είχαν καλωσορίσει τότε... φτου σας ρε! :P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
22/02/07
Από το thread για νέα μέλη:
Γεια σας κι απο μενα!Καλως σας βρηκα!:)

Δε μπορώ να πω είχα πρωτοτυπήσει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
07/09/06 (Μια μέρα μετά την εγγραφή μου)
03:02
(από τότε φαινόταν ότι είμαι ξενύχτης)
Ποιο είναι το πιο σέξυ ρούχο; (γκουχ γκουχ:P)
Αφού είναι να διαλέξω θα πω φούστα. Το θέμα πάντα είναι ποια τα φοράει και τι "αέρα" έχει. Ακόμα και άθλια ρούχα να είναι, αν το σύνολο είναι σέξυ, δεν ξέρεις πιο συγκεκριμένα προσδίδει την περισσότερη σεξουαλικότητα. Επίσης είναι και το ποια μέρη του σώματος σ' αρέσουν περισσότερο. Προσωπικά δίνω περισσότερη βαρύτητα στην μέση και κάτω παρά στο στήθος πχ. Οπότε η απάντηση μου είναι προφανής (για μένα :))
:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Mπράβο Michelle!:D:D Πολύ καλό θέμα!;)

Το δικό μου πρώτο ποστ, ήταν πριν 2 χρόνια περίπου στο θέμα, "τί ομάδα είστε":

ΑΡΕΙΑΝΑΡΑ μου τρελαίνομαι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά! :hello: Το e-στέκι φαίνεται να είναι ένα πολύ φιλικό και ενδιαφέρον forum. Χαίρομαι που το βρήκα. :)

Αχαχα! Μες την πρωτοτυπία και γω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Καταχωρήθηκε από zanin (Θέμα: Βγαίνετε το βραδυ απο το σπιτι; Forum: Κοινωνικές Σχέσεις και Οικογένεια)

βγαινω το βραδυ αλλα οχι πολυ συχνα. περισσοτερο μου αρεσει να βγαινω το απογευμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Εγώ το θυμάμαι και μάλιστα αυτολεξεί:''γεια σας πολύ ωραίο το φόρουμ σας παίδες''.Κάπως έτσι ήταν.Στο thread για τα νέα μέλη.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ο καθένας με τον πόνο του.. :D
Καταχωρήθηκε από dooo (Θέμα: Πώς ξύπνησες σήμερα; Forum: The Chat & Fun Section)


Ούτε ένας δεν ξυπνάει από τις 7 για να πάει στη δουλειά ε?:p

Αυτο κι αν είναι βάναυσο ξύπνημα....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Εγώ με το που ήρθα, ούτε "γειά σας", ούτε τίποτα! Κατευθείαν στα φιλοσοφικά quiz! :P

(Θέμα: Θεολογικό Quiz Forum: Φιλοσοφία, Θεολογία και Ιστορία)
ΝΟμίζω πως είναι το δ, σύμφωνα πάντα με την Βίβλο...

Τώρα, από κοινωνιολογικής άποψης, το σωστό φαίνεται πως είναι το α ... :)

Θέλω να δω την απάντηση.... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Δεν χρειάζεται καν να ψάξω. 8)
Μετά από 1 χρόνο και 3 μήνες θυμάμαι ότι είναι στο "Για ποιο λόγο θα χωρίζετε κάποιον" (κάπως έτσι) και ξεκίναγα με χαιρετούρες στον τότε γνωστό κόσμο - μιας και το διάβαζα το μέρος για 3-4 βδομάδες, οπότε ήξερα κάτι ψιλά.


25/11/06 ήταν, λίγο μετά τις 21:30 - 22:00 το βράδυ. Βαριέμαι να το ψάξω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top