Ποιο είναι το χαρακτηριστικό σου γνώρισμα;

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Αχαχα!

βασικά και εγώ αυτά τα δύο συνδυάζω αλλά δεν τα ανέφερα όλα. :P
Αχ βρε Φοιμπς όταν λέω ότι είμαστε αδερφές ψυχές κάτι ξερω! :P :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Xμμ...
Ρομαντική
Κυνική
Μυστικοπαθής
Καχύποπτη
Μνησίκακη
Αντικοινωνική
Εκδικητική
Ακατάστατη
Εγωίστρια
:kill:Δεν συνεχίζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Βαριέμα πανεύκολα.
Δεν μπορώ να κάνω συμβατικές συζητήσεις.
Έχω πρόβλημα εθισμού με το internet.
Είμαι εξαιρετικά κοινωνική.
Δυσκολεύομαι με απλές αποφάσεις ενώ δύσκολες αποφάσεις τις παίρνω σε δευτερόλεπτα.
Πέρασα ένα ζήτημα υγείας που με έκανε εντελώς σκληρή απέναντι σε καταστάσεις που πτοούν τον κόσμο, με αποτέλεσμα να φαίνομαι αναίσθητη σε μικρά, ασήμαντα πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Βαριέμαι εύκολα :yawn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Είμαι ξεχασιάρα... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
Αντικοινωνικος
Καψιμο :verymad:
κολημενος
ευαισθητος
εσωστρεφης
Αγωνιστης

αυτα προς το παρον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Κοιμάμαι πολύ
Μαθαίνω γρήγορα
Μπορώ να είμαι τη μία μέρα κοινωνική, και την άλλη να μη μιλάω σε άνθρωπο, και όλοι να το θεωρούν φυσιολογικό! (μάλλον το επικρατέστερο χαρακτηριστικό μου :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Καθαριότητα,
Συνεπής,
Τελειότητα.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Stratos7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stratos7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Πλήν όλων των άλλων προτερημάτων μου, είμαι εξαιρετικά μετριόφρων...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Θετικά (imo): Οργανωτικός, φιλόδοξος, ευγενικός (με όσους αξίζουν την ευγένειά που θα τους δείξω), καλός φίλος και συμπαραστάτης, πολυμήχανος, ιδεαλιστής σε λογικά όμως πλαίσια.
Αρνητικά (imo): Μνησίκακος, καχύποπτος, εκδικητικός, κάφρος ορισμένες φορές (το έχω ελαττώσει πάρα πολύ τελευταία και έχω σοβαρευτεί), επίσης δεν ξεπερνώ εύκολα τα κολλήματά μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotini97

Νεοφερμένος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ευαίσθητη, συναισθηματική, ειλικρινής (αναλόγως την περίσταση, γιατί δεν θέλω να πληγώνω κανέναν), φιλότιμη, ρεαλιστρια, ευγνόμων, δέχομαι τους άλλους όπως ειναι και αν κάποιος γίνει φίλος μου του "δίνω" ό,τι μπορώ περισσότερο, ανιδιοτελής, σέβομαι την προσωπικότητα του άλλου και δεν υποτιμάω κανεναν

αρκετά ανασφαλής, ελάχιστα απαισιόξη, ντροπαλή με άτομα που δεν ξέρω, φοβιτσιάρα, τελειομανής, κλειστή (δεν μιλάω και κρατάω μέσα μου πολλά), αφελής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑνεξαρτητηΛεμε

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΑνεξαρτητηΛεμε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Αναποφάσιστη 100%:whistle:
Σχετικά με το δυνατό μου σημείο:ειλικρινής:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
ευαισθητη και τρελη γερμανιδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Hm, προσπαθουσα να σκεφτω για αρκετα λεπτα ενα μονο. Νομιζω κυριως με χαρακτηριζει θετικα οτι ειμαι χαρουμενος ανθρωπος και το αρνητικο μου ειναι πιστευω πως γινομαι κουραστικη ωρες ωρες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Η κυκλοθυμία,η οξυθυμία μου και το γεγονός ότι όταν νευριάζω φωνάζω σαν τον νταλικέρη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Χμμμμ...νομίζω η προστατευτικότητα!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top