Συμμετοχές για το Παλέρμο #38

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Να πετάξουν τα πτώματά μας στον κάδο;

Και για πες μου, τι θα γίνει αν είμαστε συνδολοφόνοι;

Θα σκοτωθούμε στο μσν. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Άννα μαζί με τη Σύλβια βάλε και την jane απ πάνω στους δολοφόνους!
Και μην τολμήσεις και ξεχάσεις και τον Χάρη, θα μαλώσουμε!!!

ps. Αχ και η κλήρωση να βγάλει όλα αυτά. Τότε να δω τα μούτρα της ΣΕ...
Όσο καιρό θα παίζουμε θα ψάχνουν τρόπο να πείσουν το κοινό ότι δεν το στήσανε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
dimjim.
Θα φροντίζω ο αλγόριθμος ειδικά για αυτό το παιχνίδι,όσα ζήτησες,να τα αποκλείσει όλα σαν ενδεχόμενα.:P

Καλημέρα στους υπόλοιπους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
dimjim.
Θα φροντίζω ο αλγόριθμος ειδικά για αυτό το παιχνίδι,όσα ζήτησες,να τα αποκλείσει όλα σαν ενδεχόμενα.:P

Καλημέρα στους υπόλοιπους.
Καταγγέλω ότι η κλήρωση είναι στημένη!
Η ΣΕ θα στήσει την κλήρωση έτσι ώστε να μη βγούνε αυτά που ζήτησα εγώ και να μην έχει να δικαιολογηθεί μετά στο κοινό!
Άρα αν δεν δείτε εμένα, την Ιωάννα, τη Σύλβια και τον Χάρη δολοφόνους να ξέρετε πως το παιχνίδι είναι ΣΤΗΜΕΝΟ!

ps. Τι αλγόριθμος κι άλλα ξενέρωτα πράγματα;
Η κλήρωση δε θα γίνει με τον παραδοσιακό τρόπο των χαρτακίων;
ps2. Για μένα καλημέρα δεν έχει; :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
ps2. Για μένα καλημέρα δεν έχει; :'(
όχι γιατί προσπαθείς να καλοπιάσεις την ΣΕ :pfff::pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Μιας που λέτε για msn να πω κι εγώ κάτι για να προσέχουμε όλοι!
Προσοχή το team των δολοφόνων και οι συγκάτοικοι με τη συμπεριφορά σας στο msn.
Όσοι δεν μπαίνατε πριν το παιχνίδι μην αρχίσετε να μπαίνετε κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού ή και το αντίστροφο.
Το ίδιο ισχύει και για το skype ή και για όποιο άλλο μέσον.
Θα προδωθείτε απ αυτό και θα χαλάσει έτσι το παιχνίδι.
Δοκιμάστε κανένα appear offline ή κάποιο άλλο κόλπο για να συνομολείτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Aφού συμπληρώθηκε ο αριθμός των παικτών,γιατί δεν αρχίζουμε από σήμερα ή αύριο; :redface:

H Δεύτερα θα'ναι μια μέρα δύσκολη. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Γιατί έχουμε κι εμείς το πρόγραμμά μας. Είπαμε πότε θα αρχίσουμε από την αρχή. :redface: Μη βιάζεστε, δεν είμαστε έτοιμοι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Με τι ποσοστό όμως;
Δεν έχεις το 100% που έχω και θα συνεχίσω να έχω εγώ!
Μόνο μία φορά έχεις παίξει, γατόνι;:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Δε μου αρεσει να περιαυτολογω, αλλα οι καλυτεροι δολοφονοι που εχουν περασει ποτε απο την ιστορια του palermo, ημουν εγω και η Devina:P...

Αξεχαστο παιχνιδι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Γιατί έχουμε κι εμείς το πρόγραμμά μας. Είπαμε πότε θα αρχίσουμε από την αρχή. :redface: Μη βιάζεστε, δεν είμαστε έτοιμοι. :P
Καλά κάτσε να πάρουμε βαθμούς τη Δευτέρα και θα δείτε Palermo.
Θα μας μαζεύετε τέτοια κομμάτια που θα είμαστε...

Μόνο μία φορά έχεις παίξει, γατόνι;:whistle:
Ναι και με πολύ τεράστια επιτυχία μικρέ!
Άσε που ξέρω τα μυστικά του παιχνιδιού καλύτερα απ όλους σας! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Αν την έβρισκα την Devina, θα της έλεγα να παίξει. Ενεργοποίησε ξανά το λογαριασμό της εδώ, πρόσφατα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Καλά κάτσε να πάρουμε βαθμούς τη Δευτέρα και θα δείτε Palermo.
Θα μας μαζεύετε τέτοια κομμάτια που θα είμαστε...
Αυτό. :hehe:

Αν την έβρισκα την Devina, θα της έλεγα να παίξει. Ενεργοποίησε ξανά το λογαριασμό της εδώ, πρόσφατα:D
Δεν ενδιαφέρεται να παίξει,δυστυχώς. Της έχω πεί. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Θα σας χαλαρώσουμε βρε, δε θα σας μαζεύουμε με κουταλάκια. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Aφού συμπληρώθηκε ο αριθμός των παικτών,γιατί δεν αρχίζουμε από σήμερα ή αύριο; :redface:

H Δεύτερα θα'ναι μια μέρα δύσκολη. :P

Αυτό που απάντησε η MissKit.
Η ημέρα αποφασίστηκε και ανακοινώθηκε απο την αρχή.Έχουμε ένα συγκεκριμένο χρονοδιάγραμμα,και δρούμε βάση αυτού.
Καταλαβαίνουμε πως θέλετε να ξεκινήσετε τα μαχαιρώματα άμεσα,αλλά θα σας παρακαλούσαμε να κάνετε λίγη υπομονή ακόμα.
Θέλουμε ένα συγκεκριμένο αποτέλεσμα σε αυτό το Παλέρμο,και οποιαδήποτε βιασύνη θα είχε αρνητική επίδραση στο "όραμα" που έχει φανταστεί η Σ.Ε. για αυτό το παιχνίδι.
Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση,και σας ευχόμαστε ένα ανεπανάληπτο Παλέρμο:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μην μαλώνετε από τώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Θα σας χαλαρώσουμε βρε, δε θα σας μαζεύουμε με κουταλάκια. :)
Αισιοδοξία βλέπω και δε θα 'πρεπε...

Αυτό που απάντησε η MissKit.
Η ημέρα αποφασίστηκε και ανακοινώθηκε απο την αρχή.Έχουμε ένα συγκεκριμένο χρονοδιάγραμμα,και δρούμε βάση αυτού.
Καταλαβαίνουμε πως θέλετε να ξεκινήσετε τα μαχαιρώματα άμεσα,αλλά θα σας παρακαλούσαμε να κάνετε λίγη υπομονή ακόμα.
Θέλουμε ένα συγκεκριμένο αποτέλεσμα σε αυτό το Παλέρμο,και οποιαδήποτε βιασύνη θα είχε αρνητική επίδραση στο "όραμα" που έχει φανταστεί η Σ.Ε. για αυτό το παιχνίδι.
Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση,και σας ευχόμαστε ένα ανεπανάληπτο Παλέρμο:redface:
Έχεις σκεφτεί να βάλεις για πρωθυπουργός;
Έτσι όπως τα λες θα βγεις και μάλιστα με αυτοδυναμία! :P
(προτιμώ την Άννα...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Μιας που λέτε για msn να πω κι εγώ κάτι για να προσέχουμε όλοι!
Προσοχή το team των δολοφόνων και οι συγκάτοικοι με τη συμπεριφορά σας στο msn.
Όσοι δεν μπαίνατε πριν το παιχνίδι μην αρχίσετε να μπαίνετε κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού ή και το αντίστροφο.
Το ίδιο ισχύει και για το skype ή και για όποιο άλλο μέσον.
Θα προδωθείτε απ αυτό και θα χαλάσει έτσι το παιχνίδι.
Δοκιμάστε κανένα appear offline ή κάποιο άλλο κόλπο για να συνομολείτε...

Έχει γίνει αυτό και ενώ οι δολοφόνοι κερδίζαμε, το τέλειωσαν το παιχνίδι έτσι απλά :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,045 μηνύματα.
Θέλω κι εγώ να σας προειδοποιήσω σχετικά με το μσν και το σκάιπ: αν έχετε δύο φίλους στο μσν και αυτοί οι δύο φίλοι σας γίνουν φίλοι, αυτό φαίνεται. Αυτό σημαίνει οτι αν ο φίλος Α κι ο φίλος Β είναι συνδολοφόνοι, προδίδονται αμέσως με το να γίνουν φίλοι. Θα πρότεινα να κάνετε νέους λογαριασμούς αν είστε δολοφόνοι και να χρησιμοποιείτε αυτούς για το παιχνίδι. Επίσης για αυτούς που θα επιλέξουν να επικοινωνούν με πμ στο φόρουμ: δε λέω οτι θα το κάνουν, αλλά τα μέλη της ΟΔ έχουν τη δυνατότητα να δουν σε ποιον στέλνετε πμ και ποιανού το πμ διαβάζετε (για να μην παρεξηγηθώ, όχι τι λέει το πμ, αλλά σε ποιον γράφετε πμ). Είναι κάτι που πρέπει να κάνουν επί τούτου και θέλω να πιστεύω οτι δε θα το κάνουν, αλλά σε περίπτωση που κάτι τέτοιο χρειαστεί λόγω της θέσης του και για άλλο λόγο, θα σας συμβούλευα να ΜΗΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ ΤΑ ΠΜ ΩΣ ΜΕΣΟ ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗΣ οι δολοφόνοι μεταξύ σας. Για μένα η καλύτερη λύση επικοινωνίας είναι το σκάιπ και με ΝΕΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ αποκλειστικά για το παιχνίδι. Αν κάποιος έχει καλύτερη ιδέα, τη λέει. Σκοπός δεν είναι να νικήσει κάποιος με απάτη αλλά να γίνει ένα όμορφο παιχνίδι που θα μας κάνει να περάσουμε καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top