Το σωστό μέγεθος

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Μα αν δεν γίνεται η κίνηση από οσο ξέρω οι γυναίκες δεν νίωθουν κάτι...
Δεν ξερω για την κοπελα σου - εξαρταται απο το ατομο - αλλα στην τωρινη μου κοπελα αρεσει και ιδιαιτερα μαλιστα. Εξαρταται βεβαια απο τη στιγμη και τον τροπο που το κανεις (ρομαντικα, αγρια, κτλ) αλλα γενικα θεωρω οτι αρεσει και αυτο. ;)

Γενικα: Οντως δεν μπορεις να κανεις κατι, και θα επρεπε να μην σε απασχολει. Δυστυχως δεν λειτουργει ετσι η ανθρωπινη φυση...Πολλα πραγμτα μας απασχολουν ιδιαιτερα χωρις να μπορουμε να κανουμε κατι για αυτο. ;)

Το συγκεκριμενο ομως ειναι επιπροσθετα χαζο, γιατι αναλωνεσαι σε κατι που μπορει να μην αποτελει καν προβλημα. Μπορει να ικανοποιεις τη μια κοπελα, την αλλη οχι. Μπορει να μην ταιριαζουν "σεξουαλικα" δυο ατομα, ακομα και αν ο ενας ειναι "προικισμενος", και να ταιριαζουν σε ολα δυο αλλοι, με τον αντρα να εχει μικροτερο πεος. Πολλες γυναικες δεν εχουν καν κολπικους οργασμους, οποτε εκει δεν παιζει σημαντικο ρολο το μηκος/παχος/...διαμετρος και η μεσοκαθετος ( :P ) αλλα το πως το κανεις. Τελος, ας μην ξεχνουμε οτι καθοριστικος παραγοντας για πολλους ειναι και τα αισθηματα που βγαινουν στο σεξ απεναντι στον αλλο, τα οποια μπορουν να "απογειωσουν" την ολη εμπειρια. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Εφόσον η σύντροφός μου ικανοποιείται δε με νοιάζει αν την έχω μικρή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
ουπς...δεν ήξερα ότι με το πάχος θα έφερνα και άλλο προβληματισμό 8)

Βρε παιδιά...χαλαρώστε λίγο...όταν κάνω έρωτα με κάποιον δεν είμαι με μια μεζούρα-χάρακα κλπ στο χέρι...έτοιμη να τα κρίνω όλα....Είμαι με τον σύντροφό μου,πειραματιζόμαστε, ζούμε την στιγμή...Απαλλαγείται από αυτά τα άγχη και απολαύστε το...Η κάθε γυναίκα ζητάει διαφορετικά...Όχι μήκος, πλάτος, ύψος κλπ 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Τα offtopic βρίσκονται εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ρε παιδια, λιγο το θεμα αυτο, λιγο μια κουβεντα με εναν φιλο μπηκα στην μπριζα και τον μετρισα. Μεχρι εδω ολα καλα, αλλα μου βγηκε 17,5....Ο_Ο Ρε παιδια ειναι δυνατων; Μηπως δεν βλεπω καλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Σου φαίνεται πολύ μεγάλο ή πολύ μικρό? :wacko: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
E αμα το συγκρινο με τον μεσω ορω τον 16 και υπολογισω οτι ειμαι μολις 14αρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ε και σε χαλάει? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Λοίπον έτσι και δω ξανά αντρά να προβλιματίζεται για το μεγεθός του θα φωνάξω τον valder να βγάλει την ούρα του και να τον πελεκίσει :worry::mad::confused::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Μόνο να τον πελεκίσει; Φώναξε και εμένα να του πιω το αίμα :P εμένα ρε παιδιά γιατί μου είναι μόνο 0.5cm; Γιατί να υπάρχει τέτοια ανασφάλεια με το μέγεθος; Δεν μπορώ να καταλάβω τον τρόπο σκέψης μερικών(όχι εδώ γενικά μιλάω). :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
λοιπόν....

το μέγεθος ΠΑΙΖΕΙ ρόλο όταν...
1) ο ιδιοκτήτης του, δεν ξέρει πως να το κουμαντάρει όσα εκατοστά και αν είναι :P
2) όταν είναι κάτω των 8 εκατοστών που η επιστήμη λέει ότι χρειάζεται για να έχει κάποιος για να προσφέρει κολπική ικανοποίηση.

Ο παγκόσμιος Μ.Ο. είναι γύρω στα 12,5 εκατοστά (καταραμένοι Κινέζοι :P )
Ο Ευρωπαϊκός Μ.Ο. είναι γύρω στα 14,5 εκατοστά
Ο Ελληνικός Μ.Ο. είναι γύρω στα 15,5 (αν λένε αλήθεια στις μετρήσεις :P αχ αθάνατε άντρακλα Ελληνάρα μου!)

Να συμπληρώσω εδώ ότι υπάρχουν οι εξής κατηγορίες (?!?) μεγεθών...
1) extra small
2) small
3) medium
4) large
5) extra large
6).... ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΛΕΥΚΟ??? :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Sorry ρε παιδιά που το λέω αλλά κάποιοι από σας είστε για γέλια.Ρε παιδία είναι πολυ κομπλεξικό να λες ότι την έχεις μικρή.Αυτό θα το κρίνουν τα κορίτσια μας.Και πάλι αν η δικιά μου μου έλεγε ότι την έχω μικρή δν θα μου ακουγόταν καθόλου κακό.Αυτό έχω δεν αλλάζει σε οποια αρέσει και όποια το κάνει κεφι!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Εγώ γενικά ένα έχω να πω δεν μπορώ να καταλάβω τι κόλλημα έχουν όλοι με το μέγεθος.Ναι και αυτό και το πάχος παίζουν ρόλο αλλά όχι τόσο σημαντικό,σημασία έχει ο τρόπος και άλλα τόσα.Σταματήστε αυτό το άγχος και τον κομπλεξισμό σε αυτό το θέμα και απολαύστε τον έρωτα η το σεξ όπως θέλετε πείτε το.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nikita13:
Εγώ γενικά ένα έχω να πω δεν μπορώ να καταλάβω τι κόλλημα έχουν όλοι με το μέγεθος.Ναι και αυτό και το πάχος παίζουν ρόλο αλλά όχι τόσο σημαντικό,σημασία έχει ο τρόπος και άλλα τόσα.Σταματήστε αυτό το άγχος και τον κομπλεξισμό σε αυτό το θέμα και απολαύστε τον έρωτα η το σεξ όπως θέλετε πείτε το.;)

Συμφωνώ μαζί σου.Τα είπες όλα τέλια!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αν δεν υπάρχει χημεία τίποτα δεν παίζει ρόλο. Μια γυναίκα, μπορεί να κάνει εκπληκτικό κρεββάτι με κάποιον μη προικισμένο γιατί ταιριάζουν οι χημείες τους, και μπορεί να κάνει φρικτό κρεββάτι με κάποιον προικισμένο γιατί δεν εκπέμπουν στο ίδιο μήκος κύματος.
Γι'αυτό αγοράκια μην αγχώνεστε με αυτό το θέμα. Κοιτάξτε απλά να βρείτε το άλλο σας μισό και η φύση θα λειτουργήσει εξαιρετικά όσα εκατοστά και αν σας λείπουν!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hetfield

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Hetfield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Flash:
Θα ήθελα να μου λύσετε μια απορία.
Ποιο είναι τελικά το μέσο μέγεθος πέους για έναν άντρα; (Για Έλληνες μιλάω όχι για κανένα μαύρο γιατί τότε αλλάζει το πράγμα.)

Προσπαθώ να δώ σε ποια κατηγορία ανήκω γιατί νομίζω ότι είμαι αρκετά μεγάλος. Δεν θα πω τώρα μέγεθος για να μην αρχίσουν σχόλια.

Οι κοπέλες τι προτιμήσεις έχουν;
Κοιτα να δεις, σε τετοια θεματα τηρουνται αυστηρα καποιες αναλογιες. Αν λοιπον π.χ. τον εχεις μικρο, τοτε θα σου μεγαλωνει πιο ευκολα ενω αν τον εχεις μεγαλο, δεν θα μεγαλωνει και πολυ.Το εχω ψαξει σε πανεπιστημιακες ερευνες και απο οτι ειδα κατι τετοιο ισχυει. Οποτε αυτο που θελω να σου ειναι να μην ανησυχεις για τετοιου ειδους λεπτομερειες, εφοσον δεν εχεις κανενα σοβαρο προβλημα με το πραμα σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Μια ψιλο σχετική ερώτηση, πότε σταματάει η αύξηση μεγέθους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Μια ψιλο σχετική ερώτηση, πότε σταματάει η αύξηση μεγέθους;

όταν σταματήσετε να τρώτε κοτόπουλα:bleh: :bleh:

εσύ να εύχεσαι να μην σταματήσει ποτεΣ:D

αλλά νταξ, εκεί κάπου 25-28 το κόβω....(όχι εκατοστά,χρόνια:) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,792 μηνύματα.
Τελικά, μόνο εγώ δεν έχω complex με το μέγεθος... αλλά είτος η άλλος θα μου πείς ότι δε θα μου χρειαστεί και κάπου το μεγάλο μέγεθος. :P
[αλλά για να μη παρεξηγηθώ κιόλας :redface: το μέγεθος του δικού μου είναι μια χαρά. :D ]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Hetfield

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Hetfield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Μα αυτο εξηγησα και εγω πιο πανω. Μερικοι νομιζουν οτι το μεγεθος παιζει το πρωταγωνιστικο ρολο. Δεν ειναι ετσι. Αφου να φανταστεις μεγαλυτερο ρολο παιζει ποσες τριχες(!!!) εχει καποιος σε ολο του το σωμα παρα το μεγεθος! Οχι δηλαδη οτι οποιος δεν εχει ειναι ανικανος, αλλα σιγουρα αυτο ειναι λιγο πιο σημαντικο κριτηριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top