Σεξ σε εξωτερικό χώρο

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εχμ, οχι και στις τουαλετες ρε παιδια του εστιατοριου του πρωτου οροφου.. :(
εξω λεμε, με τη θεα! την πρωτη φορα που πηγα δεν ειχε πολυ κοσμο γιατι ειχαν χαλασει τα ασανσερ. ε, μια τετοια αναλογη φορα φανταζομουν κι εγω..
και τη δευτερη παλι, ουτε τοτε ειχε κοσμο γιατι ηταν 15 λεπτα πριν τελειωσει η ωρα που ειναι ανοιχτος για επισκεψεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna:
εχμ, οχι και στις τουαλετες ρε παιδια του εστιατοριου του πρωτου οροφου.. :(
εξω λεμε, με τη θεα! την πρωτη φορα που πηγα δεν ειχε πολυ κοσμο γιατι ειχαν χαλασει τα ασανσερ. ε, μια τετοια αναλογη φορα φανταζομουν κι εγω..
και τη δευτερη παλι, ουτε τοτε ειχε κοσμο γιατι ηταν 15 λεπτα πριν τελειωσει η ωρα που ειναι ανοιχτος για επισκεψεις!

Μάλλον πάς γυρέυοντας να βγεις στα δελτιά της Γαλλικής τηλεόρασης!:P Επέλεξε κάποιο σημείο λιγότερο public, άλλωστε όλο το κτήριο είναι τρύπιο παντού δεν ξέρεις που να κρυφτείς.
Το Λούβρο βέβαια απο την άλλη έχει κάτι γωνίτσες!:redface: θα έλεγα και την Ντίσνευλάντ αλλα είναι λίγο ιεροσυλία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
τι λες βρε, disneyland ftw. μιλάμε για πληθώρα επιλογών συντρόφου ε. :redface: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
τι λες βρε, disneyland ftw. μιλάμε για πληθώρα επιλογών συντρόφου ε. :redface: :D

Ο σάτυρος της Ντίσνευλαντ!:P
Πάλι φαντασίωση είχες με την άριελ την γοργόνα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
looooooololololol :>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
τι λες βρε, disneyland ftw. μιλάμε για πληθώρα επιλογών συντρόφου ε. :redface: :D
:hehe::hehe::hehe: έλεος!!


η καλύτερη περίπτωση είναι όταν βγαίνουν από το space mountain. λένε νι σε όλα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
κ εγω το εχω κανει εξω μπορω να πω οτι ηταν τελεια:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
βιλατζ.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
το χω ξεσκισει το θεμα :D το θεμα ειναι που δεν το εχω κανει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
το χω ξεσκισει το θεμα :D το θεμα ειναι που δεν το εχω κανει...

χιχι! δώσε ιδέες!!!
εγώ κλασσικά: παραλίες, πανεπιστήμιο,κ σε ένα πάρκο once:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
χιχι! δώσε ιδέες!!!
εγώ κλασσικά: παραλίες, πανεπιστήμιο,κ σε ένα πάρκο once:P

προσθετω: αμαξι και εξω απο το αμαξι, τουαλετες goodys, τουαλετες club, τουαλετες μουσειου,ταρατσα ταβερνας σε χωριο:P, δασακι, ταρατσα επισης οικοδομης, αυτα μου ερχονται προς το παρον:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Για μένα είναι το πιο τέλειο σε εξωτερικό χώρο!:P

Αν και δεν έχω κάνει κάτι σε πολύ extreme μέρος. Αλλά παραλία την ώρα που μόλις είχε ξημερώσει just perfect!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
σε παρκο,σε σινεμα ειμασταν μονοι,στην βεραντα μας,σε οικοδομη, σε ζωολογικο παρκο αυτα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Κυκλοφορουσε ενα βιδεον με ενα ζευγαρι που το εκανε στον αυτοκινητοδρομο, μπροστα απο το αυτοκινητο, εχοντας σηκωμενο το καπο για να μην τους βλεπουν. (τους κινηματογραφουσαν ομως).
Το ψαχνω αλλα δεν το βρισκω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εξω απ'το σουπερ μαρκετ, κατω απ'τον σκυλο, πισω απ'το ποδηλατο του απεναντι (δε φαινομασταν).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εξω απ'το σουπερ μαρκετ, κατω απ'τον σκυλο, πισω απ'το ποδηλατο του απεναντι (δε φαινομασταν).

:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
όχι, με τη μηχανή γίνεται ως εξής:

ο άντρας κάθεται κανονικά, αλλά στην πίσω θέση (αν φτάνει το τιμόνι είναι άλλο θέμα, μη τα θέλουμε όλα δικά μας) και η γυναίκα μπροστά του, αλλά με την πλάτη στο τιμόνι!!!

δε ξέρω πόση ορατότητα θα έχουν βέβαια....:P


καλε, μπορει η τυπισσα να κοιταει προς το δρομο...;)
εγω παντως ετσι θα το κανα :P:P
μη σκοτωθουμε κιολας ΛΟΛ!

στον κινηματογράφο την ώρα που όλοι έβλεπαν το έργο....!

ΕΙΧΕ ΚΟΣΜΟ ΠΟΛΥ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ?
Για δωσε κανα hint βρε καλο μου γιατι εμεις τελικα την ειχαμε κοψει τη φαση.

Οχι ψαθα...δεν μου αρεσει...ουτε το τραπεζομαντηλο!Παραεινε λεπτο!:P
τωρα για πικε...ξες τι; Μπας και απο το πολυ τριψημο πανω της (θα εχω κι ενα αλφα βαρος πανω μου) Μπας και με πιασει καμια φαγουρα στην πλατη!:hehe:
Πσσσσ...μιλαμε τα θελω ολα στην εντελεια ε!!:P
Γι' αυτο ή κουβερτουλα μαλακη ή πετσετα θαλασσης που ειναι κι αυτη μαλακη.:D
Η αλλιως τα παραπανω που λες αλλα εγω θα ειμαι απο πανω να φαει αλλος το μανικι!:whistle: :angelnot:

εμ αυτα ειναι. εσενα πρεπει να βαλει κατω η μικρη, να παρει τα ινια της σχεσης στα... "χερια" της!!!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
προσθετω: αμαξι και εξω απο το αμαξι, τουαλετες goodys, τουαλετες club, τουαλετες μουσειου,, δασακι, ταρατσα επισης οικοδομης, αυτα μου ερχονται προς το παρον:whistle:

Αυτά και για μένα βάλε και σε καλό εστιατόριο, στις τουαλέτες της δουλειάς μου, σε ασανσέρ, σε καφετέρια, σε αεροπλάνο, τρένο, σε κάμπικγκ με μπιτς πάρτι δίπλα και ούτε εμένα μου έρχετε κάτι άλλο τώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
'Εχουμε και λέμε: αμαξι και εξω απο το αμαξι, τουαλετες club, δασακι, ταρατσα ,στη δουλειά οταν ειχα φύγει ολοι(μαλλον δλδ) , , σε καφετέρια,σε παρκάκι,ανοιχτο γηπεδο μπασκετ μπροστα σε λεοφορο, στην πλαϊνη πλευρα του σπιτιου(που ηταν πανω στο δρομο παρεπιπτωντως), παραλία αλλά και μέσα στη θάλασσα αναμεσα σε κοσμο(ηταν κι ενας μπαρμπας με μασκα τελικα:redface: ) άυτά προς το παρών δεν θυμάμαι κάτι άλλο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Παραλία, θάλασσα, καφετέρια (πατάρι), στη δουλειά, σε οικοδομή, σε λεωφορείο ΚΤΕΛ... αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top