Κρυάδες

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Πάει μία ξανθιά σινεμά με τον άνδρα της. Φτάνει στο ταμείο και λέει:
- Δύο εισιτήρια παρακαλώ!
- Για τον Ρωμαίο και την Ιουλιέττα;
- Τι λες μωρέ, για μένα και τον άνδρα μου είναι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kinezoula

Νεοφερμένος

Η kinezoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Που πηγε η μικρη Αννουλα μετα την εκρηξη;
Παντου.

Γιατι σκοτωσε η μικρη Αννουλα τους γονεις της;
Για να παει στην εκδρομη του ορφανοτροφειου.
Γιατι σκοτωσε και τους θειους της;
Για να παρει και τα ξαδερφια της μαζι.
Τι ειπε στο δικαστηριο?
Αθωοστε με.Ειμαι ορφανη.
Ποια ειναι η τραγικη ειρωνια της υποθεσης;
Η εκδρομη ακυρωθηκε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Πάει ο Τοτός με τη μητέρα του στην εκκλησία. Ανεβαίνοντας τα σκαλιά, ο Τοτός με τα χέρια στην τσέπη να βαριέται τη ζωή του. Τον κοιτάει άγρια η μητέρα του:
- Τοτό! Τον σταυρό σου!
- Μάνα... την παναγία σου!

:worry::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πώς λέγονται τα μικρά κοριτσάκια που 'ναι αγγελάκια;
Μικρές αγγελίες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Πάει ένα παστίτσιο σ'ένα μπαρ.
- "Πιάσε ένα ουϊσκι!", λέει στον μπάρμαν.
Και ο μπάρμαν του απαντά:
- "Δεν σερβίρουμε φαγητό μετά τις 21:00..."

:worry::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γιατί οι κομπιουτεράδες μπερδεύουν το Halloween με τα Χριστούγεννα;



31 oct = 25 dec :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Ο πελαργος κρατάει ένα γέρο στο σάκο και τον πηγαίνει:
Ο γέρος μετά απο ώρα λέει: Πες την αλήθεια πελαργέ, χαθήκαμε ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Μπαίνει ο γιός στο σπίτι και λέει στον πατέρα του:
-Μπαμπά, μπαμπά σήμερα γνώρισα τον έρωτα.
-ΜΠΡΑΒΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ, ΜΠΡΑΒΟ ΓΚΟΥΣΓΚΟΥΝΗ ΜΟΥ. ΕΛΑ ΜΕΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΕΙΣ!!!
-Δε μπορώ τώρα μπαμπά, θέλω να ξαπλώσω λίγο, με πονάει ο κώλος μου...
:knife:

----------------------------------------------------------------------------------------------

Ποιό είναι το αντίθετο του αρνιόμουνα (κανονικά γράφεται "αρνούμουν");
-Τραγόπ00τσες... :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
- Ποτε γιορταζει ο Rocky Balboa?
- Του Eye of the tiger
:angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πάει ένα παστίτσιο σ'ένα μπαρ.
- "Πιάσε ένα ουϊσκι!", λέει στον μπάρμαν.
Και ο μπάρμαν του απαντά:
- "Δεν σερβίρουμε φαγητό μετά τις 21:00..."

:worry::P

Στο ιδιο μπαρ, μπαινει η αντιλοπη, χερεταει την καμηλοπαρδαλη και τον ελεφαντα, αποφευγει το λιονταρη και παει και καθετε στην μπαρα, παρεα με το παστιτσιο.
-"Μια βοτκα παρακαλω"
-"οριστε"
-"ποσο κανει;"
-"25 ευρο"
-"Ε, για αυτο δεν παταει ανθρωπος!"

:P:P:P:P Εμενα μ'αρεσε, αλλα ολοι λενε οτι εινια κρυο...
Οπως και το παρακατω

Τι κανει ενα Κινεζος στο Παριση;
Καλα ειναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
-Πώς λένε αυτόν που κουρεύει το γκαζόν στο ΟΑΚΑ;





-Νίκο. :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Κρατηστε το θεματακι ψηλα στα νεα μηνυματα, διοτι πρεπει να το δει ο Λορυ! :devil:
Εξασκει το σπορ των κρυαδων χρονια τωρα, ειναι απο τους καλυτερους στο ειδος και πιστεψτε με, εχει να συνεισφερει πολλα!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
- Γιατί η Μεγάλη Παρασκευή είναι η μοναδική ημέρα που πάνε οι αριστεροί στην εκκλησία ;
- Γιατί στο τέλος έχει πορεία.


- Γιατρέ πιστεύω ότι είμαι μύγα.
- Κατεβείτε από το ταβάνι να το συζητήσουμε.


- Τι κάνει ένας σκύλος σ` ένα σουβλατζίδικο;
- Το γύρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Πάνω στα βουνά στη στάνη του ήταν αποκλεισμένος για 2 μήνες ο Μήτσος. Είχε να πάει για πάρα πολύ καιρό με γυναίκες και αποφάσισε να π.... κάθε μέρα και από μια προβατίνα του.
Έτσι και έκανε κάθε μέρα και από μία, ο καιρός περνούσε και τις είχε π.... όλες. Tο μόνο που δεν είχε π... ήταν το κριάρι αλλά δεν ήταν και εύκολος αντίπαλος.
Το κυνηγούσε από το πρωί ως το βράδυ. Ώσπου μια ημέρα ο Μήτσος κατέβασε τα παντελόνια του και πλησιάζοντας σιγά-σιγά το κριάρι από πίσω, την ώρα που αυτό έτρωγε, αρπάζοντας το από τα κέρατα του την έχωσε. Το κριάρι άρχισε να τρέχει αλαφιασμένο αλλά ο Μήτσος το κρατούσε γερά από τα κέρατα.
Αρχίσανε να περνάνε λόφους, ποτάμια, γκρεμούς κάποια στιγμή φτάνουν στο χωριό του το διασχίζουν όλο και βγαίνοντας από το χωριό τον βλέπουν δύο γριούλες. Και λέει η μία στην άλλη:
- Κοίτα να δεις το Μήτσο! Βρακί δεν έχει να βάλει στον κώλο του, η μοτοσικλέτα τον μάρανε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
“Knock, knock.”
“Whoʼs there?”
very long pause….
“Java.”
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Shakespeare has given us the age-old question, "To be or not to be?"


Computer science has given us the answer: "FF".

0x2B | ~0x2B == 0xFF
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Shakespeare has given us the age-old question, "To be or not to be?"


Computer science has given us the answer: "FF".

0x2B | ~0x2B == 0xFF
Αυτό δεν είναι κρυάδα, αυτό είναι γαμάτο!!!
Να το ποστάρεις στα geeky αστεία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Τί είναι κόκκινο και πηδάει από δέντρο σε δέντρο;

...

Ένα κερασάκι στον κ#λο του Ταρζάν
:hypno:
Τί είναι άσπρο και βρίσκεται στη θάλασσα;

...

Ένα ποδήλατο αλειμένο με τζατζίκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Είναι δυο φίλοι, ο ένας εργατικός, ο άλλος τεμπέλης. Πιάνει λοιπόν ο εργατικός τον τεμπέλη και του λέει:
- Ρε φίλε τι θα γίνει τελικά με σένα, μια ζωή θα παραμένεις άνεργος;
- Δεν βρίσκω δουλειά, απαντά ο τεμπέλης.
- Ωραία, απαντά ο άλλος σου βρήκα εγώ. Θα πας κλητήρας στο Υπουργείο Εξωτερικών.
- Εντάξει, απαντά ο τεμπέλης.
Ένα μήνα αργότερα ξανασυναντιούνται οι δυο φίλοι.
- Τι έμαθα ρε; ρωτάει ο εργατικός, γιατί έφυγες από την δουλειά που σου βρήκα;
- Να ρε φίλε, απαντάει ο άλλος, κάθε φορά που έμπαινε μέσα η Ντόρα έπρεπε να στέκομαι όρθιος και να χαιρετάω, ε... κουράστηκα και έφυγα.
- Εντάξει, απαντάει ο άλλος, σήμερα θα πας να πιάσεις δουλειά σε ένα περίπτερο, θα κάθεσαι και θα πουλάς εμπορεύματα.
- ΟΚ, απαντά ο τεμπέλης.
Ένα μήνα αργότερα νέα συνάντηση των δυο φίλων, άνεργος πάλι ο τύπος.
- Λοιπόν άκουσε καλά τι θα σου πω, δηλώνει ο φίλος, για τελευταία φορά θα σε στείλω σε μια δουλειά που θα κάθεσαι όλη μέρα και δεν θα κάνεις τίποτα, φύλακας σε Νεκροταφείο.
- Α!!! αυτή μάλιστα είναι δουλειά, απαντά ο τεμπέλης.
Ένα μήνα αργότερα νέα συνάντηση των δυο φίλων, άνεργος πάλι ο τεμπέλης
- Τι έγινε αυτή τη φορά ρωτάει έξαλλος ο φίλος του και μη μου πεις ότι κουραζόσουν και κει γιατί θα σε σκοτώσω.
- Άκου να δεις ρε φίλε, απαντά ο τεμπέλης, καθόμουνα όλη μέρα σε μια καρέκλα και όπου και αν γύριζα το κεφάλι μου έβλεπα γύρω μου επιγραφές που έλεγαν ΕΔΩ ΑΝΑΠΑΥΕΤΑΙ ΕΔΩ ΑΝΑΠΑΥΕΤΑΙ ΕΔΩ ΑΝΑΠΑΥΕΤΑΙ,
μου δημιουργήθηκε η εντύπωση ότι ο μόνος που δούλευε εκεί μέσα ήμουν εγώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top