Αν γινόσαστε φάντασμα ποιον θα στοιχειώνατε;

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Αν πεθάνω και με καταραστεί ο θεός να περιφέρομαι στην γη μέχρι να μου βγει η παναγία και να μην αντέχω άλλο θα τον ευχαριστήσω γιατί ... Θα έβλεπα γυμνές όλες τις ωραίες γυναίκες του κόσμου, θα άρχιζα τα ναρκωτικά, θα άρχιζα το ποτό, θα ταξίδευα σε όλη τη γη και σε όλο το σύμπαν, θα έτρεχα με 300χμ και δεν θα με έγραφαν και θα έδερνα τα ΜΑΤ μέχρι να βάλουν τα κλάματα φωνάζωντας την μαμά τους και θα στοίχιωνα όποιον ξέρω :clapup:

Am I Evil? :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Κάπου ήρεμα αλλα πιό πρίν απο αυτό θα είμουν μερικές μερούλες (λυπάμε που το λέω) στον πατέρα μου, στα όνειρα του και στο δωμάτιο, να το παιδέψω:redface:

Ειμαι κακιά το ξέρω αλλα καμιά φορά καλό είναι και αυτό:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τους καθηγητές μου στο πανεπιστήμιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Όλο και καποιο θα εβρισκα.. Έχει αρκετες υποψηφιότητες στη γειτονιά μου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugs Bunny

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Τον sleepyhead, εκεί που θα καθόταν αμέριμνος, θα του έβαζα να ακούει Αλκίνοο :lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sleepyhead

Νεοφερμένος

Ο Sleepyhead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Τον sleepyhead, εκεί που θα καθόταν αμέριμνος, θα του έβαζα να ακούει Αλκίνοο :lol::lol:

Ουτε στον εχθρο μου να μην τυχει..να χει τετοια τυχη..:P:P:P
Γιατι ειμαστε και της ποιοτητας...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τους εκάστοτε υπουργούς παιδείας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugs Bunny

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Ουτε στον εχθρο μου να μην τυχει..να χει τετοια τυχη..:P:P:P
Γιατι ειμαστε και της ποιοτητας...:whistle:
Βρήκα κι άλλο... θα σου βάζω να ακούς εκείνο το τραγούδι του Χαρούλη, που δεν άντεξες πάνω από 10 δεύτερα!!! :hehe:
Είμαι πολύ κακιά; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Εχω μερικούς στο μυαλο μου...
Αλλα επειδή ειμαι γαιδούρι και αναισθητος και τομαρι θα στοιχειωνα γνωστους και αγνωστους...αλλους για πλακα και αλλους για σοβαρό λογο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sleepyhead

Νεοφερμένος

Ο Sleepyhead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Βρήκα κι άλλο... θα σου βάζω να ακούς εκείνο το τραγούδι του Χαρούλη, που δεν άντεξες πάνω από 10 δεύτερα!!! :hehe:
Είμαι πολύ κακιά; :P

Οχι βρε εισαι η καλυτερη...:P:mad::P
Κατσικι ουτε ενα αγωνα δε επιασα χθες..:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugs Bunny

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Οχι βρε εισαι η καλυτερη...:P:mad::P
Κατσικι ουτε ενα αγωνα δε επιασα χθες..:P:P
:lol::lol: Έπαιξες αυτό που σου είπα για σήμερα; :worry::bleh:

Βρήκα καινούργιο... αν γινόμουν φάντασμα, θα ερχόμουν την ώρα που συμπληρώνεις το δελτίο και θα σε σκούνταγα! :D:angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top