Παλέρμο #35 - Xtreme Xmas Edition!

Ποιος θέλετε να φύγει από το παιχνίδι;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 14)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Καλώς με και να με χαίρεστε. Ψηφίζω Φοίβη γιατί έτσι μου κάπνισε.

Βάλτε και τη λίστα για να βλέπουμε ποιοί είναι οι παίχτες φανταστική ΣΕ.

Ναι, μα οι άλλοι παίκτες μπορεί να θεωρήσουν ότι για να βάζει κάποιος σε κάποιον άλλον θετική, θα ανήκουν στην ίδια ομάδα. Οπότε καλό θα ήταν να αποφεύγονται! :)

Ε κακό του κεφαλιού του, αυτού που έβαλε +1. Μπορεί να είναι και τακτική φυσικά και δεν θα έπρεπε να απαγορεύονται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Καλημέρα κι από μένα! ^^

Καλό παιχνίδι να έχουμε και καλές γιορτές! :happy:

(ναι, ναι από το σχολείο μπαίνω. :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Ε κακό του κεφαλιού του, αυτού που έβαλε +1. Μπορεί να είναι και τακτική φυσικά και δεν θα έπρεπε να απαγορεύονται :P

Εμείς ενημερώσαμε για κάποιον που τυχόν δεν το είχε σκεφτεί. Από κει και πέρα, δεν μπορούμε να αφαιρέσουμε ψήφους, φυσικά, οπότε η στρατηγική με την οποία θα παίξει ο καθένας είναι στο χέρι του! :)


Ενημερώνω, επίσης, ότι στο πρώτο ποστ προστέθηκε η λίστα με τους συμμετέχοντες καθώς και ο αριθμός των ρόλων που έχουν δοθεί!:)

εντιτ: ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΤΙΚΟ ΠΜ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΣΕ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
Ξεκινήσαμε λοιπόν! Καλό μας παιχνίδι!!! :clapup:

Ελπίζω αυτά τα Χριστούγεννα να καταφέρουμε να τα περάσουμε ήσυχα στην πόλη του Παλέρμο χωρίς δολοφόνους που μας έχουν αποδεκατίσει. Δεν ψηφίζω ακόμα, θέλω να κόψω κίνηση πρώτα. Ο βήχας, ο έρωτας κι οι δολοφονικές τάσεις δεν κρύβονται! Κάποιος δολοφόνος θα καρφωθεί οσονούπω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
να μαι κι εγώ!!!!!!!!!!!!!!!!!
ποιος τσακώνεται μαζί μου; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Καλημέρα! Ψηφίζω fantasmeno, γιατί δε τον χωνεύω! :P

...και γιατί η πρώτη ψήφος σε κάθε παιχνίδι είναι στη τύχη ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλώς με και να με χαίρεστε. Ψηφίζω Φοίβη γιατί έτσι μου κάπνισε.

Βάλτε και τη λίστα για να βλέπουμε ποιοί είναι οι παίχτες φανταστική ΣΕ.

Κοίτα να δεις που ήσουν η πρώτη μου σκέψη...
Όλοι ξέρουμε τι ύπουλο, υποχθόνιο και υπόγειο ατομάκι είσαι... και όποιος δεν το ξέρει, θα το μάθει σε αυτό το Παλέρμο!

'Ελεγα να μην σε ψηφίσω και να σου αφήσω το πλεονέκτημα της αμφιβολίας, αφού είσαι, συχνά, από τους πρώτους που φεύγεις και πραγματικά είναι κρίμα (κάθε φορά που φεύγεις, να το ξέρεις... λυπάμαι πολύ ΝΟΤ), αλλά τώρα με βάζεις σε σκέψεις...!

Γενικότερα, είσαι επικίνδυνος παίχτης, γιατί για δολοφόνος είσαι πάρα πολύ καλός, πράγμα που δυσκολεύει εμάς τα πολιτάκια και για πολίτης είσαι πάρα πολύ κακός, πράγμα που δυσκολεύει εμάς τα πολιτάκια για άλλη μια φορά!

Δεν θα ψηφίσω ακόμα, γιατί είναι νωρίς και δεν έχουν μιλήσει αρκετοί!


πσ. Για να προλάβω όποιον πει οτι κατηγορώ τον φαντασμένο χωρίς στοιχεία, οτι προσπαθώ να τον ενοχοποιήσω και οτιδήποτε άλλο... έχω να πω οτι με τον κύριο έχω απωθημένα από προηγούμενο παιχνίδι και θα είναι πάντα στην λίστα με τους υποπτους! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Γεια και από μένα :D

Άντε να έχουμε ένα ήσυχο και προπάντων ευχάριστο παιχνίδι!!

Βέβαια κάτι μου λέει ότι κάποιοι κακόβουλοι θα ταράξουν την ηρεμία της πόλης μας... Εύχομαι να κάνω λάθος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
Καλημέρα! Ψηφίζω fantasmeno, γιατί δε τον χωνεύω! :P

...και γιατί η πρώτη ψήφος σε κάθε παιχνίδι είναι στη τύχη ! :P

πσ. Για να προλάβω όποιον πει οτι κατηγορώ τον φαντασμένο χωρίς στοιχεία, οτι προσπαθώ να τον ενοχοποιήσω και οτιδήποτε άλλο... έχω να πω οτι με τον κύριο έχω απωθημένα από προηγούμενο παιχνίδι και θα είναι πάντα στην λίστα με τους υποπτους! :D

Μάλιστα, η μία τον ψηφίζει γιατί και καλά δεν τον χωνεύει (μα καλά, είναι αυτή δικαιολογία για παλέρμο; :/:) κι η άλλη τον ψηφίζει με τη δικαιολογία οτι έχουν προηγούμενα. Το θεωρώ λίγο ύποπτο, τέτοια σύμπνοια πια? Σας κρατάω στα υπόψη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Μάλιστα, η μία τον ψηφίζει γιατί και καλά δεν τον χωνεύει (μα καλά, είναι αυτή δικαιολογία για παλέρμο; :/:) κι η άλλη τον ψηφίζει με τη δικαιολογία οτι έχουν προηγούμενα. Το θεωρώ λίγο ύποπτο, τέτοια σύμπνοια πια? Σας κρατάω στα υπόψη...

Άσε μας βρε Himela, που θες και σοβαρή δικαιολογία για να ψηφίσω στον πρώτο γύρο! Το μόνο που ξέρω είναι ότι οι δολοφόνοι την καταβρίσκουν να κατηγορούν εκεί που οι άλλοι κάνουν χιούμορ ειδικά στον πρώτο γύρο. Οπότε ή είσαι δολοφόνος ή πολύ απλά δεν έχεις χιούμορ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Μάλιστα, η μία τον ψηφίζει γιατί και καλά δεν τον χωνεύει (μα καλά, είναι αυτή δικαιολογία για παλέρμο; :/:) κι η άλλη τον ψηφίζει με τη δικαιολογία οτι έχουν προηγούμενα. Το θεωρώ λίγο ύποπτο, τέτοια σύμπνοια πια? Σας κρατάω στα υπόψη...


Μα που είδες την ψήφο μου;
Διαβάζει όσα θες ή πραγματικά δεν διάβασες το ποστ μου;

Ύποπτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Λυπάμαι, αλλά αν δε διαβάζεις τα ψιλά γράμματα...θες να σε φωνάζω από τώρα Κάσπερ;:P
Εγώ προσωπικά μυωπία θα το ονόμαζα. :P
Καλὴ ἀρχὴ στὸ παιχνίδι νὰ ἔχουμε παιδιά! Ἐλπίζω νὰ βροῦμε γρήγορα τοὺς δολοφόνους. Σίγουρα στὸν πρῶτο γύρο δὲν μπορεῖ κανεὶς νὰ βγάλῃ ἀσαφαλῆ συμπεράσματα καὶ οἱ δολοφόνοι εἶναι σὲ πιὸ πλεονεκτικὴ θέση νὰ μᾶς μπερδέψουν. Ἀπὸ αὐτοὺς ποὺ ἔχουν μιλήσει μέχρι στιγμή, ἀπὸ ἔνστικτο καθαρά, θεωρῶ ὅτι πιὸ ὕποπτη εἶναι ἡ Misskit. Δὲν μπορῶ βέβαια νὰ εἶμαι σὲ καμία περίπτωση σίγουρος, ἀλλὰ ἀρχὴ εἶναι ἀκόμα...
Καλά, μη τον γρατζουνίσεις κιόλας.:P Δεν είπε και τίποτα ο άνθρωπος.:hmm:

Κοίτα να δεις σύμπτωση, μόλις πριν διάβαζα ένα άρθρο για την επιθετικότητα στις γάτες. Έλεγε ότι είναι συνήθως πράξη άμυνας.
Πού οφείλεται αυτή η άμυνα, Κιτ;:hmm:
Γιατι Μις τι φιβάσαι; Να σε αποκαύψουν; Προσπαθείς να κρυφτείς από τη αρχή;

Δολοφόνοι ενωμένοι,ποτέ νικημένοι; :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
Καλά βρε κορίτσια, μην εξάπτεστε! Δε σας κατηγόρησα, είπα οτι θα σας κρατάω στα υπόψη!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Σαν πολλοί δε βολευτήκατε να ρίξετε τα φώτα της δημοσιότητας πάνω μου; :worry: Ύποπτα πράγματα...

Καλημέρα! :happy:
Νιώθεις άβολα που ίσως να πέσαμε κατά τύχη σε ένα δολοφονο;
Καλημέρα κι από μένα! ^^

Καλό παιχνίδι να έχουμε και καλές γιορτές! :happy:

(ναι, ναι από το σχολείο μπαίνω. :redface:)
Ήθελες να δεις τους συνδολοφονους σου και δεν κρατιόσουν ες
Ξεκινήσαμε λοιπόν! Καλό μας παιχνίδι!!! :clapup:

Ελπίζω αυτά τα Χριστούγεννα να καταφέρουμε να τα περάσουμε ήσυχα στην πόλη του Παλέρμο χωρίς δολοφόνους που μας έχουν αποδεκατίσει. Δεν ψηφίζω ακόμα, θέλω να κόψω κίνηση πρώτα. Ο βήχας, ο έρωτας κι οι δολοφονικές τάσεις δεν κρύβονται! Κάποιος δολοφόνος θα καρφωθεί οσονούπω!
χμμ.. Κάποιος μόλις καρφώθηκε...
να μαι κι εγώ!!!!!!!!!!!!!!!!!
ποιος τσακώνεται μαζί μου; :P
εγω θα τσακωθω με όλους
Καλημέρα! Ψηφίζω fantasmeno, γιατί δε τον χωνεύω! :P

...και γιατί η πρώτη ψήφος σε κάθε παιχνίδι είναι στη τύχη ! :P
είναι στην τυχη ή θες να πιστεύουμε πως το κανεις στην τυχη; Ειλικρινα αυτη η τακτικη δεν οφελει.. Ξεκινηστε τους τσακωμους μπας και βγει τιποτα...
Κοίτα να δεις που ήσουν η πρώτη μου σκέψη...
Όλοι ξέρουμε τι ύπουλο, υποχθόνιο και υπόγειο ατομάκι είσαι... και όποιος δεν το ξέρει, θα το μάθει σε αυτό το Παλέρμο!

'Ελεγα να μην σε ψηφίσω και να σου αφήσω το πλεονέκτημα της αμφιβολίας, αφού είσαι, συχνά, από τους πρώτους που φεύγεις και πραγματικά είναι κρίμα (κάθε φορά που φεύγεις, να το ξέρεις... λυπάμαι πολύ ΝΟΤ), αλλά τώρα με βάζεις σε σκέψεις...!

Γενικότερα, είσαι επικίνδυνος παίχτης, γιατί για δολοφόνος είσαι πάρα πολύ καλός, πράγμα που δυσκολεύει εμάς τα πολιτάκια και για πολίτης είσαι πάρα πολύ κακός, πράγμα που δυσκολεύει εμάς τα πολιτάκια για άλλη μια φορά!

Δεν θα ψηφίσω ακόμα, γιατί είναι νωρίς και δεν έχουν μιλήσει αρκετοί!


πσ. Για να προλάβω όποιον πει οτι κατηγορώ τον φαντασμένο χωρίς στοιχεία, οτι προσπαθώ να τον ενοχοποιήσω και οτιδήποτε άλλο... έχω να πω οτι με τον κύριο έχω απωθημένα από προηγούμενο παιχνίδι και θα είναι πάντα στην λίστα με τους υποπτους! :D
Τι παιχνίδι εχετε στήσει εχείς οι δολοφόνοι πάλι ε;
Γεια και από μένα :D

Άντε να έχουμε ένα ήσυχο και προπάντων ευχάριστο παιχνίδι!!

Βέβαια κάτι μου λέει ότι κάποιοι κακόβουλοι θα ταράξουν την ηρεμία της πόλης μας... Εύχομαι να κάνω λάθος!!
Ησυχο με εσένα δολοφόνα δε νομιζω...
Μάλιστα, η μία τον ψηφίζει γιατί και καλά δεν τον χωνεύει (μα καλά, είναι αυτή δικαιολογία για παλέρμο; :/:) κι η άλλη τον ψηφίζει με τη δικαιολογία οτι έχουν προηγούμενα. Το θεωρώ λίγο ύποπτο, τέτοια σύμπνοια πια? Σας κρατάω στα υπόψη...
κι εγω επίσης:hmm:
Άσε μας βρε Himela, που θες και σοβαρή δικαιολογία για να ψηφίσω στον πρώτο γύρο! Το μόνο που ξέρω είναι ότι οι δολοφόνοι την καταβρίσκουν να κατηγορούν εκεί που οι άλλοι κάνουν χιούμορ ειδικά στον πρώτο γύρο. Οπότε ή είσαι δολοφόνος ή πολύ απλά δεν έχεις χιούμορ! :P
love_angel #1 ύποπτος.
Δολοφόνοι ενωμένοι,ποτέ νικημένοι; :look:
Αν λες και για εμενα μπορώ και θα σου αποδείξω με κάθε τρόπο οτι ειμαι πολίτης. Και μπορω να βοηθήσω σημαντικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Hallo! :D

Αρχίσαμε βλέπω,nice. ^^

Έχω να πώ ότι γενικά κινούμαι με βάση το ένστικτο σε όλα τα Παλέρμο μέχρι τώρα.

Anywayz,από όσους συμμετέχουν για κάποιους ξέρω πως παίζουνε,για άλλους πάλι έχω μαύρα μεσάνυχτα. So. =/

Ψηφίζω ΜissΚit. No offence,πρώτος γύρος είναι,στην τύχη το πάμε. Καλό μας παιχνίδι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Hallo! :D

Αρχίσαμε βλέπω,nice. ^^

Έχω να πώ ότι γενικά κινούμαι με βάση το ένστικτο σε όλα τα Παλέρμο μέχρι τώρα.

Anywayz,από όσους συμμετέχουν για κάποιους ξέρω πως παίζουνε,για άλλους πάλι έχω μαύρα μεσάνυχτα. So. =/

Ψηφίζω ΜissΚit. No offence,πρώτος γύρος είναι,στην τύχη το πάμε. Καλό μας παιχνίδι!

γιατι το πατε στην τυχη ρεε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Ψηφοφορία:


  1. blue_butterfly
  2. Catalyst
  3. cr 7
  4. dimijim
  5. Drama Prinzessin
  6. Elena Kr
  7. fantasmenos
  8. foreverfreak
  9. ggeorge1976
  10. Himela
  11. JaneWin
  12. love_angel--> fantasmenos
  13. Maria775m
  14. Mayroulis
  15. MissKit
  16. Phoebe
  17. soter
  18. tsarachaf
  19. _elena_--> MissKit
  20. Πατρεύς
  21. Σπυρακος (^^)
  22. Τάσος97
  23. Χαρουλιτα

1 MissKit
1 fantasmenos
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Λοιπόν... ελα να βλεπω να μπαινει κοσμος... τωρα κλασσικα ολοι θα ψηφισετε μιςκιτ επειδης οι δολοφονοι μπηκαν πρωτοι και δημιουργουν σιγα σιγα ενα κυμα πανω της
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Τι παιχνίδι εχετε στήσει εχείς οι δολοφόνοι πάλι ε;

Ε όχι και δολοφόνος ωρέ συμπατριώτη! :P

Επειδή θα φύγω σε λίγο και λέω να μην φύγω χωρίς να δώσω το στίγμα μου, θα ψηφίσω mayroulis! Φυσικά και είναι τελείως στην τύχη η συγκεκριμένη ψήφος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
οχι αλλη τυχη οχι αλλη τυχηηηηηηηη:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top