Παλέρμο Extreme : Απορίες/Απαντήσεις και γνώμες!

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
υποψην


οποιος συντονιστης παιξει σας παρακαλω μην βλεπετε αν οι αορατοι στελνουν πμ και τετοια και υποψιαζεστε ρολους γιατι δεν θα εχει νοημα:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Υδραυλικός και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
ανάλογα με το τι είσαι, στέλνεις p.m. στην Συντονιστική Επιτροπή το βράδυ και τους λες ποιο θες να είναι το θύμα σου. το θύμα σου θα δολοφονηθεί στις 1 μ.μ. Η ανωνυμία σου διατηρείται.

δηλ πρεπει να μεινω ξυπνια μεχρι τις 1?:(:(:(
υποψην


οποιος συντονιστης παιξει σας παρακαλω μην βλεπετε αν οι αορατοι στελνουν πμ και τετοια και υποψιαζεστε ρολους γιατι δεν θα εχει νοημα:/

οι συντονιστες δεν υποτιθεται οτι θα τα ξερουν ολα;;πφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dannaros:
ανάλογα με το τι είσαι, στέλνεις p.m. στην Συντονιστική Επιτροπή το βράδυ και τους λες ποιο θες να είναι το θύμα σου. το θύμα σου θα δολοφονηθεί στις 1 μ.μ. Η ανωνυμία σου διατηρείται.
δηλ πρεπει να μεινω ξυπνια μεχρι τις 1?:(:(:(

24ωρο και 12ωρο σύστημα αναγραφής της ώρας

Ακόμη και σήμερα, η αναγραφή της ώρας μπορεί να γίνει είτε με βάση το 24 (π.χ. 07:00, 15:00) είτε με βάση το 12 (αντίστοιχα στο προηγούμενο παράδειγμα: 07:00 π.μ., 03:00 μ.μ.)
π.μ. σημαίνει "προ μεσημβρίας"
και
μ.μ. σημαίνει "μετά μεσημβρία".
Η ώρα στη σύγχρονη εποχή αρχίζει να μετριέται από τα μεσάνυχτα (00:00) και στο 12ωρο σύστημα αναγραφής ξαναρχίζει το μεσημέρι.
24ωρο σύστημα 12ωρο σύστημα
00:00 ---------> 00:00 π.μ.
01:00 ---------> 01:00 π.μ.
.
.
.
11:00 ---------> 11:00 π.μ.
12:00 ---------> 12:00 μ.μ. (αν και η ώρα ξαναρχίζει το μεσημέρι,
12:15 ---------> 12:15 μ.μ. δεν γράφουμε 00:00 μ.μ. ούτε 00:15 μ.μ.)
13:00 ---------> 01:00 μ.μ.
.
.
.
23:59 ---------> 11:59 μ.μ.
υποψην
οποιος συντονιστης παιξει σας παρακαλω μην βλεπετε αν οι αορατοι στελνουν πμ και τετοια και υποψιαζεστε ρολους γιατι δεν θα εχει νοημα:/
Αρχική Δημοσίευση από γιολαντα53448:
οι συντονιστες δεν υποτιθεται οτι θα τα ξερουν ολα;;πφφ
συντονιστής φόρουμ εννοεί το κορίτσι. moderator. αυτός που μπορεί να βλέπει και να κάνει παραπάνω πράγματα στο φόρουμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Υδραυλικός και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
μπορουν οι μοντ να βλεπουν ποιος στελνει μνμ και ποτε;;;;;;;;;;;;;;;;:eek::eek::eek:
παντως σε εμενα δεν απαντησες..:(:(:(εγω οταν λεω συντονιστες εννοω εσενα και την ζωιτσα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
μπορουν οι μοντ να βλεπουν ποιος στελνει μνμ και ποτε;;;;;;;;;;;;;;;;:eek::eek::eek:
παντως σε εμενα δεν απαντησες..:(:(:(εγω οταν λεω συντονιστες εννοω εσενα και την ζωιτσα...!
Γιολάντα,
αν πρόσεξες η λίστα έχει τροποποιηθεί.
Το Παλέρμο έχει τρεις συντονιστές. Εμένα, τον dannaro, και την Himela!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Υδραυλικός και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Γιολάντα,
αν πρόσεξες η λίστα έχει τροποποιηθεί.
Το Παλέρμο έχει τρεις συντονιστές. Εμένα, τον dannaro, και την Himela!:)

ναι το ειδα...τελικα τι γινεται με τις ωρες τωρα ρε ζωιτσα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
ναι το ειδα...τελικα τι γινεται με τις ωρες τωρα ρε ζωιτσα;

Για να έχουμε ένα ακριβές πρόγραμμα που θα εφαρμοστεί σίγουρα θα πρέπει όλοι οι συμμετέχοντες να αποφασίσουν πιο ωράριο τους βολεύει περισσότερο και έπειτα αυτό να προσαρμοστεί στο γενικό σχέδιο που έχει ήδη ποστάρει ο dannaros. Δεν μπορώ να σου απαντήσω στα σίγουρα.
Αυτό που μπορώ να σου πω είναι ότι θα προσπαθήσουμε να βολευτούν όσο το δυνατόν περισσότεροι παίχτες μπορούν!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
που θα παιξουμε παλερμο????

????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
που θα παιξουμε παλερμο????
θα ανοίξει ένα θρεντ όπως αυτό εδώ, όπου θα γράφουμε τις απόψεις μας, τις ψήφους μας με μεγάλα γράμματα και χρωματιστά, θα κατηγορούμε, θα ενεργοποιούμε κάρτες κτλ... άμα έχεις έξτρα ιδιότητα τότε στέλνεις π.μ. στην Συντονιστική Επιτροπή, ώστε να μην αποκαλύπτεται ο ρόλος σου, γιατί απαγορεύεται να αποκαλύπτεις τον ρόλο σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
νομίζω ότι πρέπει να μεταφερθεί η ώρα της δολοφονίας κατά τις 15.00-15.30,για να βολεύονται όσοι έχουν σχολείο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
νομίζω ότι πρέπει να μεταφερθεί η ώρα της δολοφονίας κατά τις 15.00-15.30,για να βολεύονται όσοι έχουν σχολείο:)
όχι όχι... όσοι έχουν σχολείο θα φροντίζουν να ψηφίσουν από την προηγούμενη νύχτα μετά τις 8.... αν μετακινηθεί η δολοφονία τότε θα μένει λίγος χρόνος για το πιο σπουδαίο διάστημα, το διάστημα πριν την ψηφοφορία και μετά την δολοφονία. αν αλλάξουμε ύστερα την ψηφοφορία για να μεγαλώσει αυτό το διάστημα τότε πάει πολύ αργά. οπότε καλύτερα έτσι, για τα παιδιά που έχουν σχολείο να ψηφίζουν μετά τις 8 [προληπτικά]... εξάλλου συνήθως η ώρα πριν την δολοφονία είναι ήρεμη, δεν έχει και κανένα ενδιαάς φέρον... θα γυρναπό το σχολείο και θα βλέπεις τι έγινε και θα έχεις χρόνο να σχολιάζεις όχι να περιμένεις δολοφονία. Επίσης όλοι οι ρόλοι δεν έχουν σχέση με το πρωί, οπότε δεν υπάρχει σοβαρός λόγος να αλλάξει η ώρα. τα μηνύματα τύπου αν πεθάνω τότε αυτό και αυτό, ας τα γράφετε από βράδυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Υδραυλικός και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
παιδια εγω εβαλα 3 οκτωβριου αλλα στις 5 δινω...:((το ελπιζω δηλ:P) κατα πασα πιθανοτητα λοιπον δεν θα ειμαι εδω στην πρεμιερα...:(:/:μην με μαλωσετε....:whistle:ο δανναρος μου ειπε οτι επιτρεπονται 2 απουσιες...στην τριτη κοβεσαι...! σωστα;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
παιδια εγω εβαλα 3 οκτωβριου αλλα στις 5 δινω...:((το ελπιζω δηλ:P) κατα πασα πιθανοτητα λοιπον δεν θα ειμαι εδω στην πρεμιερα...:(:/:μην με μαλωσετε....:whistle:ο δανναρος μου ειπε οτι επιτρεπονται 2 απουσιες...στην τριτη κοβεσαι...! σωστα;;;;;;;;;;;
στις 2 συνεχόμενες κόβεσαι ενώ στις 3 διάσπαρτες πάλι κόβεσαι... ε μπες μόνο για να ψηφίσεις και 20-30 λεπτά να δεις τι παίζει, ελπίζω να σε καταλάβουν. μετά τις 5 αν έχεις ενεργό ρόλο, αυτό θα είναι πολύ καλό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Υδραυλικός και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
στις 2 συνεχόμενες κόβεσαι ενώ στις 3 διάσπαρτες πάλι κόβεσαι... ε μπες μόνο για να ψηφίσεις και 20-30 λεπτά να δεις τι παίζει, ελπίζω να σε καταλάβουν. μετά τις 5 αν έχεις ενεργό ρόλο, αυτό θα είναι πολύ καλό...

5 τι 5? εννοεις 17:00? οταν λες ενεργο ρολο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Δηλαδη.......πειτε κυρια moderator πως ξεκιναει το παιχνιδι......δηλαδη αρχικα οι δολοφονοι θα πουνε μεταξυ τους σε πμ ποιοi ειναι? :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Δηλαδη.......πειτε κυρια moderator πως ξεκιναει το παιχνιδι......δηλαδη αρχικα οι δολοφονοι θα πουνε μεταξυ τους σε πμ ποιοi ειναι? :S
όχι εμείς θα πούμε στους δολοφόνους όταν τους ενημερώνουμε για τον ρόλο του ποιοι είναι οι συνδολοφόνοι του... ύστερα μοιράζουν msn για να μιλάνε μεταξύ τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
ααα δηλαδη ολο αυτο γινετε μεσω Msn? γιατι εγω το δικο μου πχ εχω να το χρησιμοποιησω κατι χρονια xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
ααα δηλαδη ολο αυτο γινετε μεσω Msn? γιατι εγω το δικο μου πχ εχω να το χρησιμοποιησω κατι χρονια xD
ε κάντε το μέσω fb, msn, ή skype ή κινητών.... εμείς θα σας πούμε ποιοι είστε και θα βρείτε μόνοι σας άκρη με την επικοινωνία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
ωραια.......και σποπος μας ειναι ποιος? γιατι δεν διευκρινιζεται καλα στην πορεια του παιχνιδιου.....! Το λεω γιατι οσοι δεν ξερουν παλερμο μπορει να μπερδευτουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 21 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top