Η Φάρμα Ομάδα Α

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
εδώ θα γράφουμε τις εμπειρίες μας από φάρμα :look:

εμένα μου αρέσει να ταΐζω τις κότες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Μάζεψε καναβούρι και ρίξτο δίπλα από τις ντομάτες αντί να ταΐσεις τα πουλάκια, η φάρμα σου θα αποκτήσει δυνατότητες κερδοφορίας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Σωστά!
Άλλωστε ο δικός μας αρχηγός έχει φέρει και σετ καπνιστή οπότε θα είμαστε πλήρως εξοπλισμένοι!:smoke:

Βέβαια φαντ σε ένα νησί με ναυαγούς το εμπόριο είναι κάπως δύσκολο, δεν νομίζεις? Οπότε θα αρκεστούμε σε προσωπική χρήση!:P
Το πολύ πολύ να πασάρουμε και λίγο στο Φόκο και την Γοργόνα για να κάνουν τα στραβά μάτια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Eμένα μου αρέσει να αρμέγω αγελάδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top