Φάρσες: Πόσο μακρυά μπορούν να φτάσουν;

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ανοίγω αυτό το θέμα εμπνευσμένο απο κάποιο άλλο πρόσφατο θέμα που θίχτηκε πρόσφατα.

Εδώ μπορούμε να πούμε τις ποιό χαζές χοντρές και παρατραβιγμένες φάρσες που μας έκαναν σε κινητά ακίνητα ζωντανά, γενικά πόσο μακρυά φτάνει κάποιος απλά για να γελάσει;:mad:

Μπορείτε να πείτε και δικές σας που κάνατε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ μια φορά ήθελα να πειράξω την κολλητή μου και έκανα πως φιλάω στο στόμα τον φίλο της μπροστά της.. Φυσικά τα δάχτυλα μου φίλησα κι όχι εκείνον, αλλά τα είχα βάλει με τέτοιο τρόπο που δεν το καταλάβαινε από μακριά που ήταν.. Χλώμιασε για ένα λεπτό και μετά ξεράθηκε στα γέλια, πριν προλάβω να της πω κάτι.. :D

(ναι είμαι κωλοπαίδι αν θέλω :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εγώ έχω μια χωντρή πλάκα που μου κάνανε οι τότε φίλες μου( τις έστηλα) Πήραν στο κινητό μου κατά τις 2 το βράδυ και ζητήσανε τον άντρα μου με το επίθετό του είπαν ότι ειναι απο την αστηνομία και ότι του έκανε μύνηση κάποιος που έγινε παρεξήγηση στο δρόμο, του είπαν ότι θέλουν την διέυθηνση να στείλουν περιπολικό, ο άντρας μου θυμώταν ότι ήταν εκεί που είπε άλλα δεν ήξερε ποιος ήταν, λέει ότι θα πάει ο ίδιος στο τμήμα και έτσι και έκανε, ντύθηκε έφυγε και εγώ κλειδώθηκα μόνη στο σπίτι και τον περίμενα, εν το μεταξεί καλεί κάποιος στο σπίτι και λέει ότι είναι απο το νοσοκομείο και ότι κάποιος ασθενης που χτυπήθεικε απο τον άντρα μου ζητάει να του μηλήσει.

Πέρνω τον άντρα μου και του είπα τι έγινε, πήγε στο τμήμα και του είπαν ότι δεν τον κάλεσαν άλλα καλού κακού να πάει την επόμενη, με ξανακαλούν απο το νοσοκομείο και μου λένε ότι ο άσθενής τάδε δεν πάει καλά και ότι άν δεν τους πιστέυω να πάω στο νοσοκομείο. πέρνω πίσω και μου λένε ότι δεν υπάρχεί κανένας.

Ηταν σαν κάποιος να ήθελε να μας διώξει απο το σπίτι, την επόμενη έπερνα γνωστούς και κανένας δεν ήξερε τίποτα, πήγαμε στον εισαγκελέα και με πέρνουν και μου λένε να μην κάνουμε μύνηση και ότι μας έκαναν φάρσα.

Ειχαμε να κοιμηθούμε 1 ευδομάδα τους το΄είπαμε ότι φοβόμαστάν και εκείνοι δεν έλεγαν τίποτα:mad:

Τώρα τι έπρεπε να τους κάνω για όλα αυτά;;;;:mad: :mad: :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αυτό δεν είναι φάρσα Μάνια μου. Κακία είναι. Εγώ μάλλον θα έκανα μήνυση έτσι για να τους τρομάξω και μετά θα την απέσυρα.. Και σίγουρα δεν θα τους ξαναμίλαγα ποτέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αυτό δεν είναι φάρσα Μάνια μου. Κακία είναι. Εγώ μάλλον θα έκανα μήνυση έτσι για να τους τρομάξω και μετά θα την απέσυρα.. Και σίγουρα δεν θα τους ξαναμίλαγα ποτέ!


Η φάση είναι ότι ήταν ιδέα του νέου αγοριού της μίας απο τις 2 οι οποιες μου κατέστρεψαν την μία και μοναδική γιορτή που έχω και ξέρουν πόσο περιμένω να γιορτάσω γιορτή και γενέθλια μαζί, παρεξηγήθηκαν και μαζί μου γιατί λέει δεν τις καταλαβένω:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Παλιά είχαμε μεθύσει ένα σκυλί στο εξοχικό.
Του δίναμε ουίσκι και το κατέβαζε μια χαρά!!!
Στο τέλος δυσκολευόταν να περπατήσει και γαύγιζε με ένα τρόπο που δε μπορώ να το περιγράψω...
υγ: γενικά είμα φιλόζωος...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Παλιά είχαμε μεθύσει ένα σκυλί στο εξοχικό.
Του δίναμε ουίσκι και το κατέβαζε μια χαρά!!!
Στο τέλος δυσκολευόταν να περπατήσει και γαύγιζε με ένα τρόπο που δε μπορώ να το περιγράψω...
υγ: γενικά είμα φιλόζωος...:redface:

Πώς μπορέσατε ρε γμτ?:'( :'( :'(















Το ουίσκι δεν περισσεύει...μην το σπαταλάς!:teasing: :teasing: :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Νομιζώ ότι είπα για φάρσες όχι για κακοποιηση των ζώων:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Πειράζει που δεν μʼαρεσουν καθόλου οι φάρσες? Η χειρότερη μέρα του χρόνου είναι η πρωταπριλιά…σορρυ παιδιά αν είμαι ξενέρωτη αλλά θεωρώ βλακεία να γελάς όταν ο άλλος τρομάζει…
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Νομιζώ ότι είπα για φάρσες όχι για κακοποιηση των ζώων:mad:
Δεν ήταν κακοποίηση...
Μια χαρά ήταν το σκυλί μετά.
Σκέψου πως και αυτό το έριξε μια μέρα έξω...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Δεν ήταν κακοποίηση...
Μια χαρά ήταν το σκυλί μετά.
Σκέψου πως και αυτό το έριξε μια μέρα έξω...;)


Σε αυτό άς σου έξηγήσουν άλλοι τι σημαίνει αλκοολ στα ζώα γιατί θα εκνευριστώ ειμαι ήδη off topic άλλα δεν ειναι σωστό να καμαρώνουμε για ένα τόσο άθλιο άστείο ισβάρος ενώς άμηρού ζώου:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Μα δεν έπαθε τίποτε...
Νομίζω μάλιστα πως ζει ακόμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kazmir84

Δραστήριο μέλος

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Θυμάμαι στην κατασκήνωση μια παιδική φάρσα που είχαμε κάνει σε ένα κακόμοιρο παιδάκι. Το είχαμε πάρει σηκωτό στον ύπνο του μαζί με το κρεβάτι και αφού το βγάλαμε από την σκηνή τον πήγαμε σε ένα σημείο όπου γύρω του είχε αγκάθια, ξερά χόρτα κι άλλα τέτοια. Φυσικά αφού τον αποθέσαμε εκεί ήσυχα ήσυχα το επόμενο πρωί ρίξαμε ένα γέλιο, γιατί χωρίς υποδήματα (ούτε παπούτσια είχε, ούτε παντόφλες, ούτε πέδηλα τίποτα)δεν μπορούσε να το κουνήσει από κει. Ε με τα πολλά παρακάλια του δώσαμε τα παπούτσια του (σιγά μην τον πηγαίναμε σηκωτό πίσω :P:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Θυμάμαι στην κατασκήνωση μια παιδική φάρσα που είχαμε κάνει σε ένα κακόμοιρο παιδάκι. Το είχαμε πάρει σηκωτό στον ύπνο του μαζί με το κρεβάτι και αφού το βγάλαμε από την σκηνή τον πήγαμε σε ένα σημείο όπου γύρω του είχε αγκάθια, ξερά χόρτα κι άλλα τέτοια. Φυσικά αφού τον αποθέσαμε εκεί ήσυχα ήσυχα το επόμενο πρωί ρίξαμε ένα γέλιο, γιατί χωρίς υποδήματα (ούτε παπούτσια είχε, ούτε παντόφλες, ούτε πέδηλα τίποτα)δεν μπορούσε να το κουνήσει από κει. Ε με τα πολλά παρακάλια του δώσαμε τα παπούτσια του (σιγά μην τον πηγαίναμε σηκωτό πίσω :P:P)

Αυτό το είχαν κάνει κάποιοι στη πενταήμερη. Έβγαλαν το κρεβάτι κάποιου (μαζί με αυτόν που κοιμόταν επάνω) στον διάδρομο του ορόφου.. Το περίεργο είναι πως ο τύπος δεν ξύπνησε, παρά ώρες αργότερα, αν και περνούσε διαρκώς κόσμος φωνάζοντας δίπλα του! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top