Το χειρότερο και το καλύτερο ραντεβού!

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Λοιπόν, ποιο ήταν το χειρότερο ραντεβού που βγήκατε και τι έγινε?΄
Και απ' την άλλη, ποιο ήταν το καλύτερο ? :) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Το χειρότερο ήταν με έναν τύπο που είχα βγει από το internet. Ήταν άσχημος, ηλίθιος και οι απόψεις του φρικτές. Στην αρχή ήμουν ευγενική, αλλά μετά άρχισα να του την λέω επειδή με τρέλαιναν αυτά που έλεγε.:mad: Στο τέλος μου είπε να πάω σπίτι του. Φαντάσου να του είχα δείξει ότι μου άρεσε!:P Σουρρεαλιστική κατάσταση.

Καλά ραντεβού μπορώ να σκεφτώ κάμποσα, αλλά 3 ήταν top. Να μιλάς με τον άλλον και να μην μπορείς να σταματήσεις, να ξεκινάς για κάπου και να πηγαίνεις τελείως αλλού!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Το χειρότερο...
Σε blind date με φίλο του καλού μιας φίλης μου. [μία και μοναδική φορά είπα να το κάνω κι εγώ... και πείστηκα ότι ορθώς πέρασα 24 χρόνια από τη ζωή μου αρνούμενη να το κάνω! :P]
Ο τύπος ήταν iq= -800, είχε άθλιο στυλ, από εμφάνιση κάτω του μετρίου, χιούμορ θερμοκρασία Σιβηρίας [αλλά νόμιζε ότι είναι αστείος] και εποχής 1800 περίπου και θεωρούσε ότι είναι κ σούπερ γκόμενος [κανείς δεν ξέρει γιατί!:D]... Ευτυχώς είχαμε βγει διπλό ραντεβού, οπότε είχα και τη φίλη μου κοντά [για να τη βρίζω! :P] αλλά ο τότε καλός της δεν την άφηνε να με...σώσει ["αστα τα παιδιά να τα βρούνε" :mad:]. Όταν ο καλός της φίλης μου πρότινε να πάμε σπίτι του να κάτσουμε ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί αλλά για κάποιο ηλίθιο λόγο πήγαμε. Χωρίς αμάξι στη μέση του πουθενά χρειάστηκε να περιμένω μέχρι τις 5 το πρωί [και αφού μας άφησαν μόνους στο σαλόνι να τα πούμε! και αυτός κινήθηκε με ... ερωτικές διαθέσεις προς το μέρος μου :mpliaks::mpliaks::mpliaks::no::no::no:] για να δεήσουμε να φύγουμε και να τελειώσει αυτό το ... μαρτύριο!!!


Το καλύτερο πάλι δεν ήταν ακριβώς ραντεβού, αλλά ήταν η πρώτη έξοδος με τον τωρινό μου φίλο [τουλάχιστον από αυτά που θυμάμαι] γιατί είχε αυτή την ηλεκτρισμένη αατμόσφαιρα, τις πεταλούδες στο στομάχι, την χαρούμενη [χαζοβιόλικη θα έλεγα! :P] διάθεση... Γενικώς ήταν πολύ ωραία.... :inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Το χειροτερο εβερ ηταν μ'εναν τυπακο που φαινοταν χαριτωμενος στα 5 λεπτα που τα λεγαμε συνηθως..οποτε οταν επεσε η προταση σκεφτηκα οτι θα αντεχε τουλαχιστον λιγο παραπανω η χαριτωμενια του. Τελος παντων, βγηκαμε, στα 20 λεπτα ανακαλυψα οτι το χιουμορ του ειναι ΠΟΛΥ καφρικο για "πρωτο ραντεβου", στα 30 λεπτα οτι ειναι θανασιμα βαρετος, στη μια ωρα μου χε αποκαλυψει οτι ποτε καμια δεν τον ειχε δει ερωτικα, και στη μιαμιση ωρα εψαχνα το τσιγκινο βρακι μου. Οχι οτι τρελαθηκε μαζι μου σαφως, απλα ξεχειλιζε απελπισια..καποια επρεπε να φερει σε περας το δυσκολο εργο.. Στο μεταξυ απαντουσα οσο μπορουσα ευγενικα στις καφροσεξουαλικες του αηδιες, αλλα ποσο να αντεχα, εσπασα:p, "παμε? α απο κει πας, εγω απ'την αλλη!" και περασε στην ιστορια.

Το καλυτερο ηταν το τριτο η τεταρτο ραντεβου με τον φιλο μου, οπου πλεον ειχε αρχισει να υπαρχει οικειοτητα, να γελαμε ακαταπαυστα και να μην καταλαβαινουμε πως περνανε οι ωρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
, και στη μιαμιση ωρα εψαχνα το τσιγκινο βρακι μου.


χαχαχα:rofl::rofl::hehe:



εγώ πάλι το χειρότερο ήταν με ένα παιδι που έπεσα στην παγιδα να πάμε για καφέ....είμασταν εγώ ,αυτός και αλλες δυο κοπέλες. προτεινει να πάμε για καφε (σε όλες), η μαλακία .... απαντησα ναι ελπιζιντας ότι θα έρθουν και οι άλλες...
τελικα βγήκαμε αρχικά οι 2 μας... ευτυχώς έπεισα να έρθει και η αδελφή μου μετά από λίγο

το καλύτερο ... έχω πολλά....με τον νυν και με τον πρώην
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Το χειροτερο εβερ ηταν μ'εναν τυπακο που φαινοταν χαριτωμενος στα 5 λεπτα που τα λεγαμε συνηθως..οποτε οταν επεσε η προταση σκεφτηκα οτι θα αντεχε τουλαχιστον λιγο παραπανω η χαριτωμενια του. Τελος παντων, βγηκαμε, στα 20 λεπτα ανακαλυψα οτι το χιουμορ του ειναι ΠΟΛΥ καφρικο για "πρωτο ραντεβου", στα 30 λεπτα οτι ειναι θανασιμα βαρετος, στη μια ωρα μου χε αποκαλυψει οτι ποτε καμια δεν τον ειχε δει ερωτικα, και στη μιαμιση ωρα εψαχνα το τσιγκινο βρακι μου. Οχι οτι τρελαθηκε μαζι μου σαφως, απλα ξεχειλιζε απελπισια..καποια επρεπε να φερει σε περας το δυσκολο εργο.. Στο μεταξυ απαντουσα οσο μπορουσα ευγενικα στις καφροσεξουαλικες του αηδιες, αλλα ποσο να αντεχα, εσπασα:p, "παμε? α απο κει πας, εγω απ'την αλλη!" και περασε στην ιστορια.

Πρέπει να έχω βγει και γω μ'αυτόν τον απελπισία! Το τσίγκινο βρακάκι, μου τον θύμισε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Τελος παντων, βγηκαμε, στα 20 λεπτα ανακαλυψα οτι το χιουμορ του ειναι ΠΟΛΥ καφρικο για "πρωτο ραντεβου", στα 30 λεπτα οτι ειναι θανασιμα βαρετος, στη μια ωρα μου χε αποκαλυψει οτι ποτε καμια δεν τον ειχε δει ερωτικα, και στη μιαμιση ωρα εψαχνα το τσιγκινο βρακι μου.


:rofl::rofl::rofl:
Θα μπορούσα να γράψω λίστα με χάλια ραντεβού, δυστυχώς κυκλοφορούν πολλά "κελεπούρια" αλλά οκ αυτά εχουν την πλάκα τους,χάνεις 1 ώρα απο την ζωή σου αλλα έχεις να το διηγείσαι.Το πιο άσχημο, που με εκανε όχι απλά να νοιώσω άβολα αλλά να ανοίξει η γη να με καταπιεί ήταν με ένα παληκάρι, κούκλο κατά τ άλλα αλλά απεριόριστα μαλ*κα.Πρόσβαλλε τον σερβιτόρο γιατί έφερε λάθος παραγγελία, μάλιστα έκανε και ένα ηλίθιο λογοπαίγνιο που ακόμα το θυμάμαι "σερβιτόροι της πλάκας"(καθόμασταν στην Πλάκα).Δεν ήξερα αν η τάση να του φέρω κάτι στο κεφάλι ήταν μεγαλύτερη απο την ντροπή μου μην με θεωρήσουν κοπέλα του.Πραγματικά σε τέτοιες καταστάσεις που δεν ξέρεις και τον άλλον καλά δεν ξέρεις πως να αντιδράσεις:/:Με το που έφυγε ο σερβιτόρος σηκώθηκα κι εγώ,μπήκα στο μαγαζί,πλήρωσα τον καφέ μου, ζήτησα συγγνώμη απο τον σερβιτόρο λέγοντας του "μην του δίνεις σημασία έχει τα ρούχα του" και πήγα να βρω τους φίλους μου.
Στάνταρντ το χειρότερο πρώτο ραντεβού ever.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Το χειρότερο rendez vouz ever ήταν πριν απο αρκετό καιρό...
Είχα γνωρίσει μια φίλη μιας φίλης μου σε μια έξοδο με μεγάλη παρέα... Πανέμορφη κοπέλα πραγματικά και από τα λίγα που είπαμε ήμουν αρκετά ενθουσιασμένος! Ζήτησα το τηλέφωνο της λοιπόν και την επόμενη μέρα της έκανα πρόταση να βγούμε!
Μετά από λίγες μέρες τελικά τα καταφέραμε... αρχίσαμε να μιλάμε σε μια πιο χαλαρή κατάσταση λοιπόν και εκεί ήταν, που άρχισα να ξενερώνω... Εκτός από το βαρύ μπινελίκι που έριχνε, άρχισε να μου λέει τα πάντα γύρω από το σεξ και τις προτιμήσεις - βίτσια της! και ΟΚ στην αρχή σκέφτηκα ότι ίσως είναι καλή αυτή η οικειότητα που νιώθει αλλά έλεος, με ξέρει λίγες ώρες και μου έλεγε τα απίθανα!!! Όσο πέρναγε η ώρα άρχισα να καταλαβαίνω ότι δεν επικοινωνούμε και τόσο πολύ... άλλα έλεγα εγώ, άλλα καταλάβαινε αυτή!!! Να φανταστείς οτι πριν από λίγες ώρες πέταγα στα σύννεφα που θα την συναντούσα και μετά είχα γίνει ανθρακωρύχος μέσα στα έγκατα της γης!!! Αν και είχε άλλα σχέδια για μετά, είχα ξενερώσει τόσο πολύ που προτίμησα να πάω σπίτι και να πνίξω την ξενερωσιά μου στο Football Manager παρά να προχωρήσω...

ps. Μα καλά υπάρχουν άνθρωποι και μάλιστα γυναίκες που δεν γουστάρουν τα προκαταρκτικά ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Φουνες,
μηπως τα εκανε ολα αυτα για να μην της την πεσεις?

Πλακιτσα
, ντα?

Εχω βγει χειροτερο. Με κοπελα που στα 25 της μονο στο φεγγαρι δεν ειχε πατησει. Κατα τα αλλα, πρεπει να ειχε και διπλωμα νταλικας (τουλαχιστον)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Φουνες,
μηπως τα εκανε ολα αυτα για να μην της την πεσεις?

Πλακιτσα
, ντα?

Εχω βγει χειροτερο. Με κοπελα που στα 25 της μονο στο φεγγαρι δεν ειχε πατησει. Κατα τα αλλα, πρεπει να ειχε και διπλωμα νταλικας (τουλαχιστον)

Μακάρι να ήταν αυτό, γιατί πραγματικά μεγάλο κρίμα μια τέτοια κοπέλα να είναι έτσι... το θέμα είναι οτι μετά οπως σου είπα ήθελε άλλα... και μου εδωσε να το καταλάβω κατι παραπάνω απο χυμα!

amyway...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
...

ps. Μα καλά υπάρχουν άνθρωποι και μάλιστα γυναίκες που δεν γουστάρουν τα προκαταρκτικά ?

Α πα πα!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Εχω βγει χειροτερο. Με κοπελα που στα 25 της μονο στο φεγγαρι δεν ειχε πατησει.
:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:


Χαααχαααα! Πολύ γέλασα! Να' σαι καλά!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Κατι θυμαμαι και εγω απο το παρελθον μου. Ειχα βγει τοτε με εναν που εκανε επαγγελματικη ποδηλασια. Μου ηρθε στο πρωτο μας ραντεβου με ποδηλατο (αμεσως μετα την προπονηση οπως μου ειπε) με τη φορμουλα του (για την ακριβεια με το σορτς απο κατω!). Εκανε και μεγαλη διαδρομη για να ερθει στην περιοχη μου (με ποδηλατο κιολας!). Φρικαρα με το που τον ειδα, αλλα απο ευγενεια ηπια εναν καφε μαζι του. Μου ελεγε συνεχεια κατι βλακειες, αλλα το καλυτερο ηταν οταν μου ειπε για το ποσο χαλια ειναι αυτη τη στιγμη που το βλεπω, και οτι εχει και τα ποδια του αξυριστα και ντρεπεται για αυτο! Ηταν και μισος αγγλος. Τι να πω και εγω, ξενερωσα απιστευτα μαζι του. Και δεν ηταν και κανενας ομορφος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Εγώ να σας πω δεν έχω χάλια τέτοια ανάμνηση. Ίσως γιατί πριν φτάσω στο σημείο αυτό έχω καταλάβει ήδη πολλά για τον άλλον στην πρώτη κοινή γνωριμία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vouvos

Νεοφερμένος

Ο Vouvos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ήμουν ναύτης και στην υπηρεσία πήρε τηλέφωνο μια φοβερή φωνάρα και ψαχνότανε,της έκλεισα ραντεβού και ΔΥΣΤΥΧΩΣ της είχα πει λεπτομέρειες για το αυτοκίνητο μου και το χρώμα του και στήθηκα να την περιμένω πάνω σε ένα πεζοδρόμιο...είχε πλάκα γιατί όποια ωραία κοπέλλα πέρναγε με έκανε να ανεβάζω αδρεναλίνες και ξαφνικά ανοίγει η πόρτα του αυτοκινήτου και σκύβει και μου λέει ``είσαι ο Ηλίας??`` και παθαίνω ΣΟΚ!!! το άτομο μετά το δειλό μου ``ναι`` μπήκε να κάτσει και φράκαρε ΔΕΝ ΧΩΡΑΓΕ ΝΑ ΜΠΕΙ και σφήνωσε....ΝΑΙ ΣΦΗΝΩΣΕ και την πήγα κατ`ευθείαν σπίτι και εκεί ΤΗΝ ΤΡΑΒΑΓΑ για να βγεί απο το αμάξι...καταλαβαίνεται γιατί μεγέθη μιλάω!!! γυναίκα 260κιλών!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Το καλύτερο ραντεβού μου ήταν στο σπίτι μου, κάποια άνοιξη, που ήμουν μάγειρας, οικοδεσπότης, πολύ φυσικός στους τρόπους, πολύ όμορφος, λίγο ντροπαλός αλλά πολύ ερωτευμένος και πολύ περήφανος. Τα κακά ραντεβού δεν θέλω να τα θυμάμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Moby

Νεοφερμένος

Ο Moby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Το καλύτερο ραντεβού μου, ήταν πριν απο 2 χρόνια στο Liverpool, με μια κοπέλα που είχα να δω απο το σχολείο. Εγώ βρέθηκα εκει για βόλτα, εκείνη είχε τελειώσει τις σπουδές της και δούλευε πλέον εκεί... ειδωθήκαμε τυχαία στο δρόμο και με μεγάλο ενθουσιασμό της ζήτησα το βράδυ να βρεθούμε για ενα ποτο... της εκμυστηρεύτηκα οτι ήμουν τσιμπημένος μαζί της τότε και οτι καταλαβαίνω οτι αυτό το συναίσθημα είναι μια φλόγα που ποτέ δεν σβήνει μολις την ξαναείδα... Περάσαμε ενα υπέροχο βράδυ. Δυστυχώς για εμένα ήταν ηδη δεσμευμένη, για την ακρίβεια αρραβωνιασμένη πλέον. Είναι απο τις εμπειρίες που σου μένουν αξέχαστες.
Όσο για τα άσχημα ραντεβού, θα συμφωνήσω με τον απο πανω... δεν θέλω ούτε εγώ να τα θυμάμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ellaki

Νεοφερμένος

Η ellaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
το καλύτερο: είχαμε κλείσει ραντεβού για ποτό το βράδυ, παραλία - θεσσαλονίκη, αυτός θεός!! και καθώς προχωρούσαμε να βρούμε το κατάλληλο μέρος να κάτσουμε πετάει την ιδέα ''μήπως θέλεις να πάρουμε κάτι στο χέρι και να κάτσουμε παραλία''....μάς πήρε λοιπόν μπυρόνια απ' το περίπτερο και καθίσαμε στα σκαλάκια να κοιτάμε τη θάλασσα και τα αστέρια μπροστά από το λευκό πύργο!!!....αν εξαιρέσει κανείς την ψύχρα που έκανε, το ναρκομανή που μας ρίχτηκε και την ακράτεια που με έπιασε και αναγκάστηκα να κατουρήσω πίσω από τους θάμνους το ραντεβού ήταν εκπληκτικό.....η βλακεία ήταν ότι ήμουν δεσμευμένη τότε και δεν προχώρησε το πράμα...
το χειρότερο: με έναν που γνώρισα στο γυμναστήριο, ψιλοχάλια και ψώνιο, μου ζήτησε όταν τελειώσουμε να πάμε να με κεράσει καφέ...μου έκανε συνέχεια κομπλιμέντα και σε ανύποπτο χρόνο άρχισε να μου πιάνει τα χέρια λες και με ήξερε κι απο χτες και ήμασταν ερωτευμένο ζευγαράκι...θεέ και κύριε!μετά όταν φύγαμε ήθελε να πιαστούμε χεράκι χεράκι!!!και όταν με αποχαιρέτησε προσπάθησε να με αγκαλιάσει και να με φιλήσει....μπλιάχ! το θέμα είναι ότι το παιχνιδάκι δε σταμάτησε εκεί, καθώς ο κύριος ψώνιος-είμαι-ερωτευμένος-μαζί-σου-από-την-πρώτη-στιγμή τις επόμενες ημέρες με έπρηξε στα τηλέφωνα και στα άααπειρα ερωτομηνύματα, οπότε αναγκάστηκα να βάλω έναν φίλο να παίξει στο τηλέφωνο τον νταή γκόμενό μου κι έτσι ξεμπέρδεψα...ουφ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oh_majesty

Νεοφερμένος

Η oh_majesty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
το καλύτερο ραντεβού το έζησα όταν πίστευα ότι όλος ο χρόνος είναι μπροστά μου και παρόλα αυτά κάθε στιγμή ήταν πολύτιμη σαν να βιαζόμουν και το χειρότερο όταν ο χρόνος μας πίεζε και όμως κάθε στιγμή κυλούσε αργά για να μας εκδικηθεί . Τελικά κάθε ραντεβού είναι μια δελεαστική πρόσκληση όχι μόνο με το ταίρι αλλά και με τις εκάστοτε συνθήκες - και αυτές δεν διαβάζουν κοσμοπόλιταν και νίτρο για να έχουν τρόπους , παίζουν πάντοτε ανεξέλεγκτα και καμιά φορά αστεία .


Ήμουν ναύτης και στην υπηρεσία πήρε τηλέφωνο μια φοβερή φωνάρα και ψαχνότανε,της έκλεισα ραντεβού και ΔΥΣΤΥΧΩΣ της είχα πει λεπτομέρειες για το αυτοκίνητο μου και το χρώμα του και στήθηκα να την περιμένω πάνω σε ένα πεζοδρόμιο...είχε πλάκα γιατί όποια ωραία κοπέλλα πέρναγε με έκανε να ανεβάζω αδρεναλίνες και ξαφνικά ανοίγει η πόρτα του αυτοκινήτου και σκύβει και μου λέει ``είσαι ο Ηλίας??`` και παθαίνω ΣΟΚ!!! το άτομο μετά το δειλό μου ``ναι`` μπήκε να κάτσει και φράκαρε ΔΕΝ ΧΩΡΑΓΕ ΝΑ ΜΠΕΙ και σφήνωσε....ΝΑΙ ΣΦΗΝΩΣΕ και την πήγα κατ`ευθείαν σπίτι και εκεί ΤΗΝ ΤΡΑΒΑΓΑ για να βγεί απο το αμάξι...καταλαβαίνεται γιατί μεγέθη μιλάω!!! γυναίκα 260κιλών!!!!

πού να είχε και ωραίο σώμα :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Το καλύτερο και το χειρότερο ραντεβού ήταν την ίδια ώρα.


Ουφ...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top