Πώς ήσαστε πέρυσι τέτοιες μέρες;

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Δε θυμαμαι, αλλα σιγουρα πιο χαρουμενη απο τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poniro Ksotikouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Απόλυτα ευτυχισμένος. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
ναι..και γω ευτυχισμενη ημουν!!που να ηξερα τι με περιμενε μετα απο εκεινη την ευτυχια:worry::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poniro Ksotikouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
ναι..και γω ευτυχισμενη ημουν!!που να ηξερα τι με περιμενε μετα απο εκεινη την ευτυχια:worry::/:

Άχου το..τι έπαθε..? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
Άχου το..τι έπαθε..? :(
Η απολυτη δυστυχια...:(οταν θα εχουμε 14 φεβρουαριου θα ποσταρω να δειτε πως ημουν περσυ τετοια μερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poniro Ksotikouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Η απολυτη δυστυχια...:(οταν θα εχουμε 14 φεβρουαριου θα ποσταρω να δειτε πως ημουν περσυ τετοια μερα...

Εγώ ελπίζω όταν θα έχουμε 14 Φεβρουαρίου να είσαι υπερβολικά απασχολημένη και χαρούμενη για να ασχοληθείς με τέτοια posts. :redface::) [νο μορ οφτοπικ]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Ξεκίνηση δουλειά σε μια εταιρία που άνετα της έκανα τρομερή δυσφήμιση καθώς 3 μήνες δούλεψα πληρώθηκα 1 για διαφόρους λόγους. Ήμουν ακόμα Ναυτικό και ξεκίνησα άδεια απολύσεως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
στην απόλυτη ευτυχία κ ανεμελιά, στην ιταλία, σχεδιάζοντας να την γυρίσω όλη μαζί με την φίλη μου. τώρα ούτε ίχνος από εκείνα τα συναισθήματα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ακριβως περσι τετοιες μερες ημουν τυφλωμενη απο ερωτα.... μα τετοια τυφλα, ....αφηστε!
και γενικα ημουν πολυ χαλαρη... ετοιμαζομουν και για το ταξιδακι μου..
περσι το σκηνικο ηταν ψωνια στο μιλανο, κατι φιλοι στην κροατια και σκι στη σλοβενια...
α, ειχα και μια διπλωματικη να τελειωνω, αλλα δεν αγχωνομουν πολυ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ήθελα να το είχα γράψει το Σαββατοκύριακο... Πέρσι μέσα Ιανουαρίου πήγα για πρώτη φορά στου ιχλίμπεντιχ...
Μεγάλο άγχος, ανοιγόταν κάτι εντελώς νέο μπροστά μου...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
νομίζω πως πέρυσι τέτοιο καιρό είχα πάει για 4 μέρες στο αγόρι μου εκεί που σπούδαζε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πέρισυ τέτοιες μέρες είχαμε καταλήξει ότι θα έχουμε στολισμό στο γάμο πορτοκαλί τριαντάφυλλα με ελιά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Χμ, έπριζα το μαθηματικό μου με πάσης φύσεως ερωτήσεις ελέω εξετάσεων.. :)



Πώς και δε με πέταξε έξω απ' το σχολείο ένας Θεός ξέρει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Είχα κάνει μία όχι τόσο καλή παρουσίαση στον καθηγητή...
αλλά θα ερχόταν μία φίλη επίσκεψη, και δεν το πολυσκεφτόμουν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Γίδι το έχω απορία! Κρατάς Ημερολογίο? Πως θυμάσαι με τέτοια ακρίβεια σχεδόν κάτε μέρα τι έκανες πέρσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Χειροτερα απο φετος και ελπιζω πολυ χειροτερα απο του χρονου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Γίδι το έχω απορία! Κρατάς Ημερολογίο? Πως θυμάσαι με τέτοια ακρίβεια σχεδόν κάτε μέρα τι έκανες πέρσυ?

Χεχε... ε, για κάποια πράγματα είχα σημειώσεις (ένα μικρό λευκωματάκι, με εισητήρια, κλπ), άλλωστε πέρσι ήταν μία ιδιαίτερη χρονιά! Πρώτη χρονιά έξω, έκανα συνέχεις ιδιαίτερα πράγματα... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Μμμμ θυμάμαι σχεδόν τα πάντα...

απολάμβανα το χιονάκι έξω από την πόρτα μου...:clapup:
έδινα τις εξετάσεις μου κανονικά...:whistle:
είχα φάει κόλλημα με μια 25αρα από τη σχολή αλλά τελικά έκανε μια πολύ αστεία κίνηση και εντάξει έφαγα ξενέρωμα αλλά ευτυχώς είχε φάση!:clapup: Καλή κοπελίcha!:)
Θυμάμαι ακόμα και το φίλο μου το Θοδωρή (καταπληκτικό τυπάκι:clapup: ) να μου λέει στο τηλ. μεσημεριάτικα "Φίλε, δεν την παλεύω, δεν την παλεύω λέμε, πάω να κόψω βόλτα ως την Κηφισιά,(:clapup: ) δε την παλεύω ρε φίλε μες το σπίτι"

...και άλλα μικρότερης σημασίας, ακόμα και το ποιά πουκάμισα φόραγα θυμάμαι και με ποιά σειρά.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
εγω συγκεκριμένα σήμερα μου έκαναν μια πολύ καλή επαγγελματική πρόταση και ήμουν μες στην τρελή χαρα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
μου είχε κάνει έκπληξη το αμορ κ είχε εμφανιστεί στην πόρτα μου στην ιταλία, όπου κ είχαμε περάσει μια υπέροχη βδομάδα...αχχχ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top