Sex Toys

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Άντε, σειρά έχει να βγούνε και τα κουδουνάκια της μωβ αγελαδίτσας Milka σε μέγεθος μινιόν για να τα κρεμάμε στο λιθρίνι και μετά να νομίζει ο γείτονας ότι αρμέγουμε κανένα γελάδι για να βγάλουμε γάλα για το κέικ!:clapup:

Εγώ έτσι και το κρεμάσω αυτό το δαχτυλίδι παιδιά, παίζει και να παρατήσω κανα θηλυκό στα κρύα του λουτρού και να κακαρίζω από τα γέλια αφού θα με κόψει γερό γαργάλημα λογικά.:P

χαχαχαααα..α ρε Valder.. :worship: :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Τι λέγαν οι αρνητικές κριτικές?

Εμένα ο ήχος του με προβληματίζει...


Υ.Γ. Αύριο, όσοι γράψατε σε αυτό το τόπικ, δεν χρειάζεται να γράψετε στο θέμα "Τι έκανες χτες βράδυ"...ξέρουμε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Απ'ότι θυμάμαι έλεγαν οτι η δονηση είναι ελάχιστη και οτι κάνει θόρυβο.
Εμένα μου φαίνεται και ακριβό συν τοις άλλοις. Ειδικά για όσους φοράνε και προφυλακτικό θα τους βγαίνει 6 ευρώ το κάθε **** :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
...μάλιστα. Ε πάντως μια δοκιμή είναι απαραίτητη! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Ειδικά για όσους φοράνε και προφυλακτικό θα τους βγαίνει 6 ευρώ το κάθε **** :P

Γιατίιι? Τι σχέση έχει πάλι το προφυλακτικό, αφού λέτε ότι είναι μιας χρήσης???:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
5,5 Ε το δαχτυλίδι και υπολόγισε 0,50 λεπτα το προφυλακτικό.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Υ.Γ. Αύριο, όσοι γράψατε σε αυτό το τόπικ, δεν χρειάζεται να γράψετε στο θέμα "Τι έκανες χτες βράδυ"...ξέρουμε! :D

Υπάρχουν και οι singles.:mad: Αν και με αυτά που διάβασα με βλέπω να βουτάω κάποιον ταλαίπωρο αύριο στο αεροπλάνο και να ικανοποιήσω 2 φαντασιώσεις σε 1.:redface: :P "Στάνταρ"!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Δεν ήθελα να στεναχωρήσω κανέναν :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Υπάρχουν και οι singles.:mad: Αν και με αυτά που διάβασα με βλέπω να βουτάω κάποιον ταλαίπωρο αύριο στο αεροπλάνο και να ικανοποιήσω 2 φαντασιώσεις σε 1.:redface: :P "Στάνταρ"!:P

Ουυυ! Έχουμε δηλώσεις εδώ!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
καλά dark μην κατσουφιάζεις τόσο... θα έρθει και η σειρά σου κάποια στιγμή ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Δεν φταίει αυτός, αλλά ο ανάδρομος Κρόνος..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μα βρε Κρόνο μου, κι εσύ στο θέμα Dυrex γκρινιάζεις;
Δεν τα λες καλύτερα στη Μίνι συνέντευξη, που έχει όντως ξεφύγει;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Αμα το παμε ετσι εχω να προσθεσω

Υπαρχουν και παρθενοι:mad:

Έχω την εντύπωση οτι ο Κρόνος θέλει να θήξει το θέμα ως εξής...

Οτι δεν είναι ανάγκη οι s1ngles να πιάσουν κάποιον ταλαίπωρο στο αεροπλάνο ή κάπου αλλού... μπορούν να πιάσουν και κάποιον παρθένο... και εκεί 2 σε ένα! ε κορίτσια ?

ps. Χμ... δεν πιστευω να νομίζει κανεις οτι εχω ξεφύγει κι εγώ ε?
ps2. Γ@μ@τε γιατί χανόμαστε!!! :devil:
ps3. Kronako φίλε μου... άνοιξε τους πορους σου και απορρόφα σαν σφουγγάρι τις πληροφορίες απο τέτοια τοπικ... Φαντάζεσαι να τις βγάλεις κάνα προχώ προφυλακτικό ή κάνα "δακτυλίδι" εκείνο το πρώτο βράδυ??? Πάει την έστειλες την κοπέλα (είτε είναι και αυτή παρθένα είτε όχι...;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ειναι τελειο!
πρεπει δλδ να ειναι τελειο, ακομα δε το εχω τσεκαρει.. :P
παντως πολυ καλο αυτο το 2 σε 1..
αφενως η δονησουλα σε μας, αφετερου η πιεση στους αντρες.. και ειδικα για οσους δεν εχουν κανει περιτομη.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
αφενως η δονησουλα σε μας, αφετερου η πιεση στους αντρες.. και ειδικα για οσους δεν εχουν κανει περιτομη.. ;)
Αυτοι που εχουν κανει δλδ....?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top