[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

TombRaiderLover

Νεοφερμένος

Ο TombRaiderLover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Αχ παιδια εχω 19499 περναω Ιατρικη Αθηνας;;;

(Σοβαρευτειτε μερικοι! Εγω με 19187 πιστευετε πως περναω; Trolls, go away.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petmak97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petmak97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
φιλε καναμε ακριβως το ιδιο. και εγω φυσικο γιαννενα :P εχεις απολυτο δικιο σε αυτο που λες. απλα να ειναι μια σχολη η οποια σε περιπτωση αποτυχιας θα την κανεις με καποια ευχαριστηση και οχι με το ζορι.
παντως σε τετοιες περιπτωσεις το πιο βεβηλο θεωρω οτι ειναι τα βοδια που δεν πιανουν ιατρικες, πιανουν μια θεση σε καποιο πανεπιστημιο για να λενε στο κοσμο ενω εχουν αποφασισει πριν το μηχανογραφικο οτι θα φυγουν εξω.
Η αλήθεια είναι ότι είχα και συμμαθητές και άλλους γνωστούς π κανανε αυτό π λες χαχαχ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Andrew23

Νεοφερμένος

Ο Andrew23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Με 16685 μπαινω δετ ή πληροφορική και τηλεπικοινωνιων;:hmm::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θανασης Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θανασης Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Με 11455 έχω ελπίδες για Μηχανικών Περιβάλλοντος στην Ξάνθη ή στη Κοζάνη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
Με 11455 έχω ελπίδες για Μηχανικών Περιβάλλοντος στην Ξάνθη ή στη Κοζάνη;

μπορει να εισαι και ο μονος που θα το δηλωσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θανασης Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θανασης Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 169 μηνύματα.
μπορει να εισαι και ο μονος που θα το δηλωσει

χαχαχχααχα..:P και να φανταστεις με μηδεν στα μαθηματικα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

μπακα

Νεοφερμένος

Η μπακα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Τώρα που βγήκαν τα στατιστικά ων ειδικών μαθημάτων, θα μπορούσατε να κανετε και μια πρόβλεψη για την Αγγλική στη Θεσ/νίκη. Σε σχέση με πέρσι είναι καλύτερα ή χειρότερα τα Αγγλικά. Ευχαριστώ για την προσοχή σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Auditor 8

Νεοφερμένος

Ο Auditor 8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
https://www.dikaiologitika.gr/eidhseis/paideia/114158/vaseis-2016-aei-akoma-kai-me-9-000-moria

Tα λεγα εγω για το 5ο πεδειο οτι δεν θα πεσουν πολυ αλλα δε με πιστευατε...ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΕ ΠΙΣΤΕΨΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΖΩΑ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
https://www.dikaiologitika.gr/eidhseis/paideia/114158/vaseis-2016-aei-akoma-kai-me-9-000-moria

Tα λεγα εγω για το 5ο πεδειο οτι δεν θα πεσουν πολυ αλλα δε με πιστευατε...ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΕ ΠΙΣΤΕΨΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΖΩΑ :P

στο 5ο πεδειο δεν θα πεσουν αλλα στο 5ο πεδιο θα πεσουν πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasgalliakis

Νεοφερμένος

Ο kostasgalliakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Κι όμως, εγώ είμαι ένας Κρητικός, που έβγαλα 16503 και έχω δηλώσει την Ξάνθη πριν τα Χανιά, μόνο και μόνο επειδή θεωρώ ότι το τμήμα της Ξάνθης μπορεί να μου προσφέρει περισσότερα ερεθίσματα πάνω σε θέματα, που με ενδιαφέρουν, από ότι των Χανίων (χωρίς να το υποτιμώ)...αλλά η αλήθεια είναι ότι οι περισσότεροι προτιμούν τα Χανιά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Garist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Garist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Με 16600 περνάω Ημμυ δπθ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
Κι όμως, εγώ είμαι ένας Κρητικός, που έβγαλα 16503 και έχω δηλώσει την Ξάνθη πριν τα Χανιά, μόνο και μόνο επειδή θεωρώ ότι το τμήμα της Ξάνθης μπορεί να μου προσφέρει περισσότερα ερεθίσματα πάνω σε θέματα, που με ενδιαφέρουν, από ότι των Χανίων (χωρίς να το υποτιμώ)...αλλά η αλήθεια είναι ότι οι περισσότεροι προτιμούν τα Χανιά....

κακα τα ψεματα η κρητη εχει πολυ καλο πολυτεχνειο και φετος πιστευω θα εχει μεγαλυτερη βαση απο ξανθη και βολο
η κρητη καταρχην εκανε συμφωνια με την Silicon Valley και γενικα ειναι πιο μπροστα σε υποδομες και καθηγητες απο ξανθη

Με 16600 περνάω Ημμυ δπθ;

50%50 εισαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Garist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Garist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
κακα τα ψεματα η κρητη εχει πολυ καλο πολυτεχνειο και φετος πιστευω θα εχει μεγαλυτερη βαση απο ξανθη και βολο
η κρητη καταρχην εκανε συμφωνια με την Silicon Valley και γενικα ειναι πιο μπροστα σε υποδομες και καθηγητες απο ξανθη



50%50 εισαι

Δλδ υποθέσεις άνοδο 550 μορίων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
Δλδ υποθέσεις άνοδο 550 μορίων;

γιατι οχι;; οι επιδοσεις των βαθμων προσβασεις ειναι πολυ καλυτερες απο περσι
δηλαδη και εγω με 17955 δεν εχω πεισθει ακομα οτι θα περασω σε καποιο τμημα ημμυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariast

Νεοφερμένος

Η Mariast αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Με 11716 ειμαι πληροφορικη Τρίπολης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos143

Νεοφερμένος

Ο nikos143 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
να ρωτησω κατι που εχετε δει στατιστικα με βαθμο πρόσβασης με το νέο συστημα;; αν γινεται μπορειτε να μου τα στειλετε γιατι δεν εχω δει να εχει δημοσιοποιησει κατι τετοιο το υπουργειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κέλλυ Μ

Νεοφερμένος

Η Κέλλυ Μ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Chris1993,16544για ποιες στρατιωτικες σχολες εχω ακομα ελπιδα?Ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κι όμως, εγώ είμαι ένας Κρητικός, που έβγαλα 16503 και έχω δηλώσει την Ξάνθη πριν τα Χανιά, μόνο και μόνο επειδή θεωρώ ότι το τμήμα της Ξάνθης μπορεί να μου προσφέρει περισσότερα ερεθίσματα πάνω σε θέματα, που με ενδιαφέρουν, από ότι των Χανίων (χωρίς να το υποτιμώ)...αλλά η αλήθεια είναι ότι οι περισσότεροι προτιμούν τα Χανιά....

Γιατί για την ίδια σχολή πας στην άλλη άκρη της Ελλάδας; Οποτεδήποτε θα ήταν περίεργο αλλά ειδικά τη σημερινή οικονομικά δύσκολη εποχή μας, πραγματικά προκαλεί εντύπωση! Τι παραπάνω θα σου προσφέρει η σχολή της Ξάνθης από ο,τι η σχολή της Κρήτης; Μήπως να το ξανασκεφτείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Υπάρχει περίπτωση η σημερινή οικονομική κατάσταση να επηρεάσει τις βάσεις των σχολών στην επαρχία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top