Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Και εγώ ξέρω πάνω-κάτω για αυτό δεν αγχώ...

Που θες να μπεις; Καλοκαίρι μετά τις Πανελλ είναι μωρέ, σιγά ας κοιμόμαστε όποτε να ΄ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Πραγματικά δεν έχω ιδέα ούτε εγώ η ίδια δε ξέρω, εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Εγώ θέλω ή Μηχ. Μηχανικών ή Μαθηματικό. Μάλλον Μαθηματικό πιάνω όμως και μάλιστα άνετα οπότε δε καίγομαι για αύριο. Εκτός αν βγάλω 17.500+ όπου θα ΄χω ελπίδες για Μηχ. Μηχ. ΑΠΘ και θα τρελαθώ μέχρι να βγουν βάσεις. Θεωρητική είσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

never give up

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Λες ε; Αν και εγώ πάνω κάτω ξέρω πως τα χω πάει χάλια αλλα ντάξει μάλλον η καρδιά μου επιθυμεί να περάσει σε καμιά σχολή χαχα τι να πω. :P εγώ τις τελευταίες μέρες άρχισα να κοιμάμαι αργά, κακώς βέβαια αλλά συνέβει.
Έλα βρε, να δεις που θα τα έχεις πάει μια χαρά! :) Κι εγώ τώρα τελευταία κοιμάμαι τέτοια ώρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Καλή επιτυχια και στους δυο σας, βασικα σε ολους μας :P
Προφανως και ειμαι θεωρητικη..τι αλλο να ημουν; :hehe:

Μωρε καλα θα πανε και να μην πανε δεν θα σκασω ξερω τι εχω κανει. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Ναι καλή επιτυχία. Άντε αύριο κλείνει το κεφάλαιο Πανελλήνιες για τα καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

never give up

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Άντε καλή μας επιτυχία! :D
Βέβαια είναι και οι βάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Πωπω ξενύχτι μου θυμίζετε τα δικα μου..ειχαμε παει να φαμε σε μια ταβερνα με κατι φιλους και το βραδυ ετυχε και επεσα σα πουλακι να πω την αληθεια(για βασεις μιλαω) !!ευτυχως γιατι ειχα ΤΟ ΑΓΧΟΣ!! Βεβαια το πρωτι σηκωθηκα 7 αλλο αγχος απο κει:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Πωπω ξενύχτι μου θυμίζετε τα δικα μου..ειχαμε παει να φαμε σε μια ταβερνα με κατι φιλους και το βραδυ ετυχε και επεσα σα πουλακι να πω την αληθεια(για βασεις μιλαω) !!ευτυχως γιατι ειχα ΤΟ ΑΓΧΟΣ!! Βεβαια το πρωτι σηκωθηκα 7 αλλο αγχος απο κει:clapup::clapup:

Εγώ για τους βαθμούς είχα πάει το πρωί στο σχολείο να τους δω, μαζί με φίλους. Για τις βάσεις, πάλι, κανένα ενδιαφέρον καθώς δεν ήταν το ζήτημα να πληροφορηθώ την προσωπική μου επίδοση, αλλά σημασία είχαν διαφορετικοί παράγοντες. Συνεπώς ξύπνησα κατά τις 2 το μεσημέρι, χωρίς να μιλήσω σε κανέναν άνοιξα τον υπολογιστή και είδα σε ποιο τμήμα πέρασα, πριν ρίξω μια ματιά συνολικά στις βάσεις.

Για να είμαι ειλικρινής, όμως, ανάλογα με το μηχανογραφικό μου, ενδέχεται φέτος να έχω περισσότερο ενδιαφέρον από πέρυσι να μάθω τις βάσεις (του 6%). Άγχος ελπίζω να μην υφίσταται, δεν είμαι συνηθισμένος σε μεγάλο βαθμό.

Καλή επιτυχία σε όλους! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

somebody!

Νεοφερμένος

Η somebody! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
καλα αποτελεσματα σε όλους!
εγώ από το άγχος μου δεν εχω κλεισει ματι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Καλημέρα και καλή επιτυχία παιδιά μου! Μόνο 4-5 ωρίτσες έμειναν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackowl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackowl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Καλημέρα και καλή επιτυχία παιδιά μου! Μόνο 4-5 ωρίτσες έμειναν!

ίσως και πιο λίγες :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Και γω δεν μπορουσα να κοιμηθω το βραδυ.Κατα τις 5.30 ξυπνησα και μετα βεβαια κοιμηθηκα παλι αλλα για λιγο...
Διαβασα στην εφημεριδα οτι οι διευθυντες παιρνουν τους βαθμους κατα τις 10 απο την δευτεροβαθμια.Οποτε θα παω αργοτερα σχολειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackowl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackowl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
εγώ 10:00 λέω να πάω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George997

Νεοφερμένος

Ο George997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Καλημέρα και καλή μας επιτυχία!! Εγώ πάλι ζήτημα να έχω κοιμηθεί 1-2 ώρες (όλη η αγωνία που δεν είχα αυτό το διάστημα μου βγήκε μαζεμένη το βράδυ :/:) . Λίγες ώρες έμειναν πριν τις μεγάλες ανακοινώσεις :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

menaskfpzm

Νεοφερμένος

Ο menaskfpzm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
εγω κοιμήθηκα 11:15 :hehe: :hehe: :hehe:

οι βαθμοι εδω ετσι?
https://results.it.minedu.gov.gr/

α και τι ωρα οι βαθμοι στο νετ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackowl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackowl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
άντε παιδιά υπομονή, έρχονται τα "θαύματά" μας!!! Αλλά ας ξέρουμε όλοι ότι φέτος μετράει μεν ο αριθμός αλλά δεν έχει τόσο μεγάλη αξία όσο η αντοχή, η δύναμη και ο στόχος που δείξαμε για να πραγματωθούν τα όνειράς μας. Δείξαμε έναν σκληρό αγώνα και είμαστε όλοι νικητές που τον τελειώσαμε. Γιατί η αξία δεν είναι αν πάρεις 15 ή 20 ή όσο αλλο, αλλά αξία είμαστε εμείς, τα όνειρά μας και η προσωπικότητά μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Ένα εξαωράκι πρέπει να κοιμήθηκα, αν και ξύπνηκα κάμποσες φορές ενδιάμεσα.
Ήδη είναι 9 παρά άρα θα κάνουμε ότι μπορούμε να σκοτώσουμε λίγο χρόνο ακόμη και να πάμε.
Take it easy.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Λίγες ώρες έμειναν... Σήμερα κοιμήθηκα μόνο 4 ώρες, ενώ άλλες μέρες δε μπορούσα να ξυπνήσω ούτε μετά από 8 ώρες ύπνο! :P

Πως θα μάθουμε τι μας έβαλαν και οι 2 βαθμολογητές ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul7100

Νεοφερμένος

Ο paul7100 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Λίγες ώρες έμειναν... Σήμερα κοιμήθηκα μόνο 4 ώρες, ενώ άλλες μέρες δε μπορούσα να ξυπνήσω ούτε μετά από 8 ώρες ύπνο! :P

Πως θα μάθουμε τι μας έβαλαν και οι 2 βαθμολογητές ;

στα αποτελεσματα(τα τοιχοκολλημενα) αναφερονται και οι δυο και ο τριτος(αν χρειαστηκε) και λογικα θα εχει και το μεσο ορο τους

θα μας φαει αυτη η αγωνια :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top