Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Κουράγιο σύντροφοι. Σε τρεις μήνες και δεκαοχτώ ημέρες θα τσακωνόμαστε για τις ξαπλώστρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Εχετε λυσσάξει όλοι να λέτε οτι έμειναν 3 μηνες..μη το λετε ρε, ποναει! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

somebody!

Νεοφερμένος

Η somebody! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Και εγώ έπαθα τενοντίτιδα, για δεύτερη φορά στη σχολική μου ζωή...
είναι ένας μήνας τώρα που δε γράφω τίποτα, μόνο σε υπολογιστή, και κάνω φυσικοθεραπείες.
Τα έχω δει όλα πραγματικά, το πιστεύω αυτό το πράγμα.
Είναι πάρα πολύ ψυχοφθόρο. είμαι πολύ αγχώδης από μόνη μου. προχθές με εξέταζε λατινικά και από το άγχος ούτε τη μετάφραση δε μπορούσα να της πω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Εχετε λυσσάξει όλοι να λέτε οτι έμειναν 3 μηνες..μη το λετε ρε, ποναει! :P
Φιλε είναι η λύτρωση. Δε πονάει.
Σκεψου το καλοκαιράκι. So many things to do. Παραλία ρακέτες όλη μέρα. (Λέω να εγκατασταθώ εκεί.) Ξεκινάμε κανά μάθημα οδήγησης, διάβασμα καμιά ξένη γλώσσα μόνη μου χαλαρά.
Σκεψου, λιωνουμε στις καντινες και τις καφετερειες, το βράδυ πιτσες μπύρες ταινίες με φίλους, πιτόγυρα φίλε όλο το βράδυ. BBQ στα εξοχικά. Γνωριμίες με τουρίστες. Τέλη Αυγούστου θα ψαχνουμε για σπίτια και λίγες βδομάδες μετά εξαφανιζομαστε δια παντώς. Κάνα ταξιδακι οικονομικό πάλι παίζει. Μη τρελένεστε. Οτι και να γίνει αυτά θα συμβούν, so don't worry.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Θα φανω προστυχος αλλα με ολα αυτα που ειπε η living the life καυλωσα:P!
Fedde ασε ρε εχω πονεσει και εγω πολυ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
https://youtu.be/0aKWP2vs26M?t=25s
Τη μια μας παίζουν ροκ, την άλλη τσιφτετέλι
Παιδιά του Πλάτωνα και του Αριστοτέλη
Μας ξεγελάνε με σεκλέτι και μεράκι
Πνεύμα αθάνατο σε τρώει το σαράκι
Διαβάζουμε Ηθικά Νικομάχεια και μας αρέσει 8)

(Αυτός ο Πλάτωνας πολύ βαρετός ήταν :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelos97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Εκει που φορτσαρα που διαβαζα με τοση διαθεση και ορεξη κτλ επαθα τενοντιτιδα και εχω τερλαθει αν ειναι δυνατον δηλαδη δεν μπορω να γραψω η ψυχολογια μου απο 100+ εχει παει στα 100-..μου φαινεται οτι οι κοποι μου πανε χαμενοι και τωρα δεν εχω διαθεση ουτε να ανοιξω βιβλιο :(



Μην σε απασχολεί το θεμα των προφορικών!!! Εχω πολλούς γνωστούς που αρίστευσαν μέσω προφορικών!! Βαθμολογούν με μεγαλύτερη επιείκεια και παράλληλα βοηθούν αρκετά τον υποψήφιο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elinaki97

Νεοφερμένος

Η Roxanne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νέο Πετρίτσι (Σέρρες). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Σκατά,πολλά σκατά.Γαμώ τα ατελείωτα φροντιστήρια και την ρουτίνα,θέλω καλοκαίρι και το μυαλό μου έχει πήξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Ζω ενα μαρτυριο γαμω το φροντηστηριο
Και το θεμα στο τελος ειναι οτι δεν θα κανω τπτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
cheer up, βρε!!! οι μέρες του φωτός πλησιάζουν! βγείτε μια βολτίτσα να ξελαμπικάρει το μυαλό σας και δείτε τα πράγματα πιο αισιόδοξα. του χρόνου τέτοια μέρα θα είστε στο φοιτητόσπιτό σας :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Εγώ πάλι πέρυσι είχα πολλαπλάσιο άγχος, φέτος χαλαρά από ψυχολογία, τόσο που με ανησυχεί η αναισθησία μου. Βασικά τον Αύγουστο που είδαμε τις βάσεις και κάναμε τους πρώτους υπολογισμούς είπαμε "ούτε καν". Στην αρχή το είδα απαισιόδοξα αλλά δεν αγχώθηκα.
Η αλήθεια είναι πάντως πως αλλιώς τα περιμεναμε τα πράγματα κι αλλιώς τα βρήκαμε, τώρα όμως που πλησιάζει η στιγμή αρχίζω να πιστεύω και παλι πως δεν είναι και τόσο τραγικά.

Κάτι άλλο. Νιώθω πως το "προβληματικό" στο διάβασμά μου (και γενικοτερα στη στάση μου απέναντι στην όλη διαδικασία της μαθησης) είναι πως δεν μπορώ στην πράξη να δεχθώ τη αξία του λάθους και κάτι φορές εκνευριζομαι αδικαιολόγητα. Δηλαδή παρότι καταλαβαίνω πως δεν έχω λόγο να θυμωνω και πως αυτό που κάνω είναι μια βλακεια, δε μπορώ να το αποβάλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 856924

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
οι αποφοιτοι εχετε παει στο σχολειο για την αιτηση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
οι αποφοιτοι εχετε παει στο σχολειο για την αιτηση?

Εγώ δεν πήγα ακόμα :) Αλλά μάλλον Τρίτη ή Πέμπτη θα πάω!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Την πέμπτη θα πάω τριτιατικα δεν πάω ειναι γρουσουζιά(πλάκα κάνω) και την τεταρτη θα λείπει η υπεύθυνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Τι φωτογραφίες πρέπει να πάμε για το καρτελάκι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
αυτές που θα πάτε και για το απολυτήριο :P
σοβαρά, ζητήστε φωτογραφίες απολυτηρίου, τέτοιες μα είχαν πει εμάς τουλάχιστον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χαλαραα

Νεοφερμένος

Ο Χαλαραα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕΕΕΕΕ
Αγχωμενος ή οχι θελω να δωσω να τελειωνω και μετα οτι γινει! Δεν παλευεται αλλο,μαρτυριο καταντησε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Θα δεις στο τελος τα ατομα που σου λενε οτι κοιμουνται καθημερινα στις 3 πως θα γραψουν πολυ χειροτερα διοτι δεν θα θυμουνται τπτ
Πιστεψε με
Μωρέ μια χαρά θυμάσαι αλλά αν το μυαλό σου το έχεις κάνει κουρέλι από την κούραση εκεί έχεις πρόβλημα. Γενικά καλό είναι μέχρι 12-1 πολύ τραβηγμένα να μείνετε ξύπνιοι. Το να είσαι ξεκούραστος βοηθάει. Συν ότι δεν σώζεται τίποτα με 5 ώρες παραπάνω που θα κάτσεις να διαβάσεις το βράδυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valous

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Παντως σε γενικες γραμμες, εχουμε μπει στην τελικη ευθεια.. !!

Και τοσο ποσο γρηγορα θα περασει αυτο το 3μηνο, ολοι μας λιγο πολυ το ξερουμε.. Μια βαθια ανασα και θα περασει!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Τι φωτογραφίες πρέπει να πάμε για το καρτελάκι;

Από τώρα θα πάμε φωτογραφίες για το καρτελάκι???? :worry:
Πιο αργά δεν γίνεται αυτο???? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top