Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,110 μέλη και 2,483,142 μηνύματα σε 79,162 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 439 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Thread για νέα μέλη

ilias90

Νεοφερμένος

Ο ilias90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.

O ilias90 έγραψε: στις 22:51, 13-10-19:

Δεν με λες καινούργιο μέλος, αλλά γράφω και μπαίνω πολύ σπάνια, οπότε κάθε φορά είναι σαν την πρώτη φορά ... Τέλος πάντων, μου αρέσουν πολύ τα φόρουμ και γενικά οι συζητήσεις, περισσότερο για θέματα κοινωνικά, ψυχολογίας και εσωτερικής αναζήτησης. Όποιος έχει να προτείνει καλές κατηγορίες να μπω να διαβάσω - και, γιατί όχι, να συμμετέχω κιόλας -, θα ήμουν υπόχρεος
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

hack3r

Επιφανές Μέλος

Ο hack3r αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,832 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 02:00, 19-10-19:

Γεια σας καινούργιος κι εγώ. Είμαι αρκετά καλότροπος και υπομονετικός με τους συνομιλητές μου. Ήρθα εδώ για να κάνω πολλούς φίλους και ευελπιστώ σε πολλές ήρεμες συζητήσεις, δίχως εντάσεις και λογομαχίες.
1
Παράθεση

Agaphbou (Αγάπη)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Αγάπη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 547 μηνύματα.

H Agaphbou έγραψε: στις 11:34, 19-10-19:

Αρχική Δημοσίευση από hack3r
Γεια σας καινούργιος κι εγώ. Είμαι αρκετά καλότροπος και υπομονετικός με τους συνομιλητές μου. Ήρθα εδώ για να κάνω πολλούς φίλους και ευελπιστώ σε πολλές ήρεμες συζητήσεις, δίχως εντάσεις και λογομαχίες.
Φίλτατε Χακέριε,

Καλώς ήλθατε στην ομήγυρη! Ευελπιστώ ο εποικοδομητικός διάλογος και ο συγκερασμός των απόψεών μας, να αποτελέσουν το εναρκτήριο λάκτισμα για μια ανεπανάληπτη φιλία. Μια φιλία βασισμένη στη φιλαλληλία, την αλληλοβοήθεια και τον αλτρουϊσμό. Υπενθυμίζω ότι οι δηκτικοί υπαινιγμοί, η κακόβουλη σάτιρα και η υβρεολογία προς τους συνδιαλεγόμενούς μας τιμωρούνται με εξοστρακισμό.
1
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,908 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 13:00, 19-10-19:

Αρχική Δημοσίευση από hack3r
Αρχική Δημοσίευση από Agaphbou
Φίλτατε Χακέριε,

Καλώς ήλθατε στην ομήγυρη! Ευελπιστώ ο εποικοδομητικός διάλογος και ο συγκερασμός των απόψεών μας, να αποτελέσουν το εναρκτήριο λάκτισμα για μια ανεπανάληπτη φιλία. Μια φιλία βασισμένη στη φιλαλληλία, την αλληλοβοήθεια και τον αλτρουϊσμό. Υπενθυμίζω ότι οι δηκτικοί υπαινιγμοί, η κακόβουλη σάτιρα και η υβρεολογία προς τους συνδιαλεγόμενούς μας τιμωρούνται με εξοστρακισμό.
Get a room.
1
Παράθεση

hack3r

Επιφανές Μέλος

Ο hack3r αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,832 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 13:02, 19-10-19:

Αρχική Δημοσίευση από Agaphbou
Φίλτατε Χακέριε,

No cybersex? πφφφ
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Ιππολύτη